Obriy Design Büro

Київ, Одеса

Працюю в Obriy вже трохи більше року на позиції UX/UI дизайнера.

І я дійсно радий, що потрапив саме у цю компанію. Це місце для людей, які справді люблять те чим займаються. З першого робочого дня я отримав велику кількість підтримки, та допомоги у питаннях, які з’являлися. Можливо тому, етап адаптації пройшов майже непомітно для мене й у нас стався метч.

Доволі швидко я отримав свій перший проєкт. Задачі тут цікаві, челенджові та різнопланові, тому нудно вам точно не буде:) Всі процеси налаштовані, постійно оновлюється і доповнюється хендбук, де можна знайти купу корисної інфи. Є можливість спілкуватися напряму з клієнтами зі всього світу покращуючи свої розмовні та презентаційні скіли.

Важливою складовою тут є твоє зростання як спеціаліста. Для цього проходять різні воркшопи, обміни знаннями, спікін клаби, лекції тощо. Тобі готують роадмеп, який прив’язаний до твоїх знань, та побажань і по якому ти зможеш розвиватися у потрібному напрямі.

Дякую менеджменту та всім обрійчатам за місце, де можна розвиватись і рухатись вперед!

Obriy Design Büro — це не просто бюро, це дружня команда з однаковими цінностями та цілями❤️ В команді я вже майже 5 років,а це довше ніж на будь-якій з попередніх моїх місць роботи! Тут завжди тепла атмосфера і гарний колектив. Раз на тиждень ми ділимося своїми знаннями, тож можна як дізнатися, щось нове для себе, так і попрактикувати свої скілли презентації. Часто збираємося на веселі тімбілдінги, і навіть те що ми далеко один від одного, не заважає плакати від сміху і проводити гарно час. Цікаві та креативні проекти, ще один поінт за який я люблю Obriy Design. А найголовніше, що Вас не обмежують у Вашій креативності та ідеях. Всі завжди дружні та готові допомогти одне одному, будь то робочі або життєві моменти. За час проведений у компанії я неймовірно виріс і підняв свої навички на цілковито інший рівень! Бюрократія — це не про Обрій. Команда Обрію — це бунтарі, які люблять креатив та прекрасне!

СЕО компанії дуже добра та хороша людина! Завжди виручить та допоможе, знов ж таки не важливо, чи то робота, чи то життя! З такою людиною приємно працювати, коли ти можеш їй довіряти, а не боятися.

Якщо б я ставив оцінку компанії, то це точно було б 12 з 10)

Коли я шукала роботу, мені були важливі такі речі:
— Цікаві проєкти
— Дружня команда зі схожими цінностями
— Knowledge sharing або можливість вчитися у більш досвідчених колег.
І я навіть не уявляла що потрапивши до команди Obriy я отримаю все це, ще й помножене на 100.

Працюю тут вже чотири місяці, а значить от-от пройшла випробувальний термін. Враження таке, що завжди була тут.
За цей період я вже працювала над багатьма проєктами, десь допомагала, десь працюю самостійно, прокачала свої здібності в маркетинг дизайні, навчилася анімувати в афтер ефекті за допомогою воркшопів від колеги, навіть сама провела невеличку лекцію в нашій дизайн команді. Також кожен тиждень спілкуюся з клієнтами, аби представити свої рішення, розвиваю свої soft skills.

Щодо команди: я відчула себе в своїй тарілці з першого ж дня. Всі максимально доброзичливі і підтримають у будь-якому питанні. За цей відносно короткий період я встигла з усіма потоваришувати. Ті хто в Києві, хоч у нас і 100% віддалена робота, ми все одно раз в один-два тижні зберемося разом попрацювати. І це не того що так сказали, просто нам подобається розвіртуалюватися :grin:

На старті мені представили хендбук, який всі регулярно оновлюють і тримають up to date. Там описані абсолютно всі процеси, де що шукати, кого питати. Гайдлайни, корисні матеріали, ресурси для рісьорчу, і там вже зʼявився мій Roadmap, який розробили відштовхуючись від мого перформансу і моїх побажань. (тут прислухаються до твоїх побажань і зроблять усе щоб допомогти тобі досягти намічених цілей)

Сорі за лонгрід, це вперше за мій досвід я опинилася в настільки органічному для себе середовищі. Досі дивуюся :)

Працюю в Obriy Design Büro вже 2 роки!

Дуже подобається команда та підбір людей. Відчуваєш себе максимально комфортно у будь-яких робочих та неробочих питаннях. Немає якоїсь супер-нудної бюрократичної «дічі» яка б завадила у роботі. Кожен член команди може ініціювати власні ідеї, як творчі, так і покращення для процесів роботи.

Мені особисто подобаються зони росту які ти можеш покрити: підтягнув англійську, можеш приймати участь у колах, вивчив щось нове, можна застосувати в роботі, це дуже надихає та дає буст у власному розвитку, бо ти намагаєшся стати кращою версією себе. Для кожного члена команди раз на півроку/рік готують персональні роадмепи, де можна побачити куди тобі розвиватись та що можна покращити. Дуже корисно!

Особливу увагу віддають процесам роботи, це зручні спейси для брейнштормів, бази знань та певні активності у вирішенні питань з приводу проєктів та пошуку нових ідей. Багато проводять тімбілдінгів, які кожен раз цікаві та нові, а головне дуже смішні ;)

Завжди намагаємось знайти круті та амбітні проєкти, над якими цікаво працювати та не соромно покласти до портфоліо (привіт дизайнерам під NDA які працюють з околочорнухою типу гембли).

#InDesignWeTrust

Obriy Design Büro — це моя любов уже майже 3 роки :)

Після випробувального терміну стала Lead Designer. Нам вдалось налаштувати багато процесів та зібрати дуже круту тісну команду. Рівень нашого сервісу та дизайну з кожним днем зростає. Вся команда гнучка, ми намагаємось бути взаємозамінними. І завжди можна розраховувати на інших в разі чого.

Особливо хочу відзначити HR (так, у нас він справді працює :) за постійну підтримку і ретельний підбір спеціалістів. HR відстежує стан кожного учасника разом з менеджментом. Тож у кризові моменти або за наявності проблем все проговорюється і вам пропонують рішення або навіть відпустку, щоб просто перезавантажитись. Говорити про свої турботи не страшно, а навпаки — дуже вітається!

Також в команді крута корпоративна культура (і культура смішок)). Завдяки цьому ми рефлексуємо всі разом над кожним проєктом, процесом, тижнем. Щотижня збираємось на ретроспективи, а також у нас часто бувають дуже веселі онлайн тімбілдінги від HR :)

Дуже мотивує підбір крутих проєктів, над якими дійсно цікаво працювати. А завдяки злагодженій роботі і взаємо підтримці ми витримали кризовий період початку повномасштабного вторгнення.

Завжди дуже рада бачити всіх у Києві чи Одесі!

Працюю в Obriy Design Büro smm та маркетологом вже майже рік. Дуже особлива компанія в гарному сенсі. Такої дружної, відповідальної та захопленою своєю роботою команди я ще не зустрічала на своєму шляху. Тут панує атмосфера відкритості до діалогу та прозорості, кожен вболіває за те що робить. Це надихає і мотивує. Як спеціаліста вас завжди будуть чути і цінувати. Зараз команда працює у віддаленому режимі, але це не відображається на ефективності чи загальному відчутті залученості до процесів. А ще компанія проводить веселі онлайн-тімбілдінги і офлайн-зустрічі в Одесі, де можна гарно повеселитися та відпочити)) Дуже рада, що потрапила саме в цю компанію!

Работаю в Nextpage c марта 2019 и сама себе завидую.
1. Для всех важно то, что они делают. И делают они это супер круто. Приятно, когда тебя окружают увлеченные профи.
2. В компании есть право голоса у каждого, если что-то не нравится всегда можно об этом сказать. С тобой ведут диалог.
3. Тебя не помещают в жесткие рамки — есть свобода и для интересных задач, и для обучения, и для фана.
Это важные для меня пункты, но уверена, что приставку PS, вкусный кофе и печеньки, и другие плюшки Nextpage соискатели оценят не меньше. Если зашел сюда почитать реальные отзывы (а этот отзыв — моя инициатива), то велком!