Newxel

Київ, Варшава (Польща), Bulgaria, Portugal, Romania, Sweden, Turkey

Мав дуже дивний досвід з даною компанією. HR запропонувала позицію, через якийсь час ми провели кол де я розказав, по яким параметрам я їм підходжу а по яким — ні (не маю певного релевантного досвіду). Мене запевнили що це — не проблема. На технічному, звичайно, мене ганяли по тому матеріалу, щодо якого я попередив HR і якого не було в моєму CV. Після технічного HR мовчала 2 тижні. Написав сам — прочитала але так і не відповіла.

В результаті, я так розумію, HR сама на мене вийшла, підвела всіх щодо технічного (витратила час їхнього співробітника і мій) і не вирішила за потрібне хочаб відписати, що я їм не підійшов. Професійно.

Павле, вітаємо!
Дякуємо за приділений час та Вашу залученість до процесів рекрутменту у Newxel. Нам дійсно прикро, що Ваш досвід взаємодії з компанією залишив по собі негативне враження. Ми провели детальний аналіз кейсу та визначили аспекти, на які варто звернути увагу. Дякуємо, що допомагаєте нам зростати та покращувати власні процеси.
Ще раз перепрошуємо за незручності. Сподіваємось, що при майбутніх комунікаціях нам вдасться змінити вашу думку.
HR Lead, Newxel
Марина

Працюю в компанії вже якийсь час і можу сказати, що це одне з найкращих місць де я працював!

Підтримали: Anastasia Skrynnyk

В компанії вже майже пів року, за цей час тільки позитивні враження, дуже позитивні люди та професіонали свого діла, лояльне ставлення керівництва та багато бенефітсів наприклад як курси англійської, медичне страхування та власний бухгалтер. Працюю віддалено, вільний графік працюєш коли зручно і де зручно, завжди є можливість приїхати в офіс та зустрітися з колегами. Процес працевлаштування був максимально комфортний та швидкий. Newxel це компанія в якій дійсно хочеться працювати!

Підтримали: Anastasia SkrynnykMaryna Vertyporokh

Працюю в компанії недовго — біля 4х місяців, та можу сказати, що це казка.
Живу в пригороді Києва, працюю ремоут, компанія допомогла з локальним офісом — оплачує повністю. Це дуже круто — 10 хвилин і ти на роботі. Крім того дають все, що потрібно для роботи — будь яке обладнання. Додаткові бенефіти, такі як курси англійскої, медичне страхування — з першого дня роботи. Думаю, що адмінстрація — як той джин, могла б виконати будь яке моє бажання. )
Виплати йдуть на рахунок в банку, який я надав, пропонували вести ФОП, але я звик сам вести. Виплати без затримок.
Процес рекрутинга був максимально комфортним — супроводжували на всьому етапі. Та і після оферу постійна увага до співробітників.
В офісі ще не був. Точніше був, але ще в 2019-му, коли перший раз сюди попав, але той раз видався невдалим — проект закрили тіки я на нього прийшов. Але адміністрація Newxel зробила тоді все можливе, то ж в мене залишились лише добрі спогади про цю компанію. Головне, що всі, кого я тут зустрів — дуже гарні люди, з якими хочеться працювати.

Підтримали: Anastasia SkrynnykMaryna Vertyporokh

Я працюю на ембеддед проекті тут вже 2а роки.

Плюси:
— хочеш ремоут, хочеш офіс
— піпл партнер норм
— балкон з краєвидом на вечірній захід сонця, люблю в цей час чай пити на ньому
— є баріста який робить каву
— френдлі адмін персонал, швидко реагують на запити/прохання
— поруч парк ВДНХ (можна влітку в обідній час на прокатному веліку проїхатися, або пообідати на терасі під деревами)
— обідати є 4-5 кафе/ресторанів на вибір поруч
— прикольний район, якщо знімати квартиру поруч з роботою

Мінуси:
— мабуть не з усіх районів Києва зручно добиратися до метро Виставковий центр
— в крані іноді не буває гарячої води

Вцілому, нічого поганого не можу сказати про компанію.
По шкалі оцінки від «ненавиджу» до «фанатію», я би оцінив свій досвід роботи в цій компанії як «приємно в ній працювати»

Підтримали: Anastasia Skrynnyk

На жаль з рекрутингом в цій компанії проблема не вирішена.
HR просто перестають відповідати в якийсь момент. Такого рівня проблеми в компанії мати максимально дивно в сучасному світі.

Андрію, вітаємо!

Дякуємо за наданий зворотній зв‘язок. Ми перепрошуємо, що не змогли забезпечити належний рівень комунікації. Нам шкода, що ми не мали можливості дати відповідь раніше. Лист з поясненням знаходиться у вас на пошті.

Ваш відгук є невід’ємною частиною нашого пошуку вдосконалення, і ми дуже вам вдячні за відвертість. Сподіваємось, що ваш наступний досвід взаємодії з компанією буде позитивним.

Щиро бажаємо знайти проєкт, який буде відповідати вашій унікальній експертизі та навичкам!

Talent Acquisition Lead, Newxel
Ольга

Я тружусь в Newxel уже примерно 2 года. Мне всё нравится!
Нет ни какой спешки, всё спокойно и гармонично. Здесь нет нерешаемых вопросов, тебя обязательно услышат и помогут, всегда с пониманием относятся к каким-либо проблемам.
Нормальный соц. пакет и отличная бух. поддержка для ФОП.
Менеджмент приятно радует — знают своё дело и всегда помогают по любым вопросам.
Команда на проекте — это один единый организм! Все разработчики высокого уровня, с ними интересно делиться мыслями и черпать новые идеи.
Newxel так держать!

Працюю в Newxel уже більше року як Big Data Engineer на проєкті Ironscales. Я працюю в outstaffing форматі, тому не так часто перетинаюсь зі співробітниками саме Newxel.

Тим не менш, взимку 2022-2023 я періодично їздив у офіс, де регулярно спілкувався саме зі співробітниками компанії. І це було чудово. В офісі було автономне живлення та безкоштовна кава. Не зважаючи на складні часи, відчувалась підтримка з боку як компанії, так і замовника. І, безумовно, офіс для мене став головним місцем, де я міг робити роботу. За що я дуже вдячний.

По бенефітам я особисто користуюсь тільки медичною страховкою. ФОП я веду самостійно, але, звичайно, Newxel теж можуть з цим допомогти. Будь які питання я доволі швидко вирішував зі своєю менеджеркою Олександрою, за що їй окреме «дякую».

Окремо зазначу, що всю мою поточну команду набирали саме Newxel (хоч ми і працюємо напряму з замовником) і це буквально одні з найкращих розробників з котрими я мав честь працювати.

Коротше, компанія чудова, проєкт теж кльовий, усім раджу як роботодавця.

Підтримали: Anastasia Skrynnyk

Привіт! Я Аня. Працюю 1 рік у Newxel і планую працювати ще довго :-) Я прийшла у компанію на позицію Digital Marketing Manager. І через 4 місяці мене підвищили до Digital Marketing Team Lead. По-перше, це несподівано і приємно, бо я не проговорювала такі свої очікування. По-друге, це стало сигналом того, що компанія людино-орієнтова. Я реально відчула, що на мою мою дивляться і її оцінюють (у гарному сенсі цього слова).

Із плюшок: бариста, що варить бест каву евер) парковка, сучасний офіс. Я наприклад, двічі на тиждень там буваю, тож моє прагнення до соціалізації радіє.

Працівники операційної команди мають змогу донести свої ідеї до СЕО і, що найважливіше — втілити ці ідеї в життя. Якщо ви маркетолог, то маєте розуміти наскільки цінно мати можливість тестити різні гіпотези та кампанії у різних каналах.

Я реально рада працювати тут.

Підтримали: Anastasia Skrynnyk

Працював в Newxel на проєкті Redwood, з жовтня 2019 по серпень 2022, чудові майже 3 роки.
Компанія пропонує гарний пакет включно із страховкою та бух підтримкою ФОП.
Встиг згоняти на 7 днів до Кіпру за рахунок компаніі, компанія дуже лояльно вела себе з відпустками які не встиг використати через ковід — їх можно було перенести та використати пізнійше.
Дуже френдлі співробіники з офісу, сам офіс також гарний.
Рекрутер який мене привів до компанії поводила себе мега професійно, я був здивований такому підходу.
Є прив’язка до Ukrsibbank але це не критично.
Приємні подарунки на свята.
Потрапив під скорочення, та залюбки повернувся до Newxel при нагоді.

I have been working for the company for almost four months and I feel fortunate to be a part of such a welcoming company. From day one, everyone has gone out of their way to make me feel valued. Colleagues are always ready to lend a helping hand and have consistently showed a culture of kindness. The positive energy is contagious. It’s clear that the company creates an environment where everyone feels encouraged to bring their best to work. This positivity makes every day enjoyable.

Працюю в Newxel вже більше півроку. Чесно кажучи, взагалі не розумію претензій написаних нижче людьми — вони навіть смішні якісь.

Працювати в цій компанії відверто в кайф. Дуже класне керівництво, круті колеги, класні perks на роботі, і це я мовчу ще про крутий офіс. Мені дуже подобається атмосфера роботи, відкритість менеджменту, та і вайб загалом в компанії крутий — взагалі не зрівняється з тими компаніями, на які я працювала раніше.

З приводу того що пишуть люди про спам, то це чудовий приклад того наскільки деякі люди не впирають що таке хороший рекрутмент. Я не рекрутер, але добре бачу як вони працюють, і прикол цього «спаму» в тому, що ми, як компанія, використовуємо активний рекрутмент, і робимо розсилки на велику базу людей, щоб знайти вдалих кандидатів для крутих клієнтів. А взагалі, якщо хтось розглядає Newxel як місце роботи, то забийте на ці коментарі, і краще почитайте відгуки від людей, котрі реально працюють в цій компанії.

У нас круто!

Підтримали: Olha HaraninaIllia RevaHanna Sloz

Я: «Хотіла б попросити більш розгорнутий фідбек, щоб розуміти над чим працювати.»
Компанія: «Нажаль зараз немає такої можливості. Основне — це більш слабкий UI ніж очікували, та у порівнянні в цілому з виконанням цього тестового за час його існування.»

«...за час його існування» ви серйозно?) На жаль, не можу порадити компанію Newxel дизайнерам. Ніколи не зустрічала більш хамської відповіді. Ніби та перша робота, на якій кажуть, шо ваш дизайн, м’яко кажучи, не дуже. :)

Олесю, вітаємо!

Дякуємо за ваш відгук щодо фідбеку на тестове завдання. Ваші коментарі є важливим внеском у вдосконалення рекрутмент процесів та комунікації в Newxel.

Хочу зазначити, що ми вже провели аналіз цього кейсу всередині нашої команди, приділяючи максимальну увагу для його вирішення та покращення рекрутмент практик і комунікації взагалі.

Бажаємо вам успіхів у майбутніх проектах, і з нетерпінням очікуємо можливості плідної співпраці в подальшому.

Talent Acquisition Lead, Newxel
Ольга

Спамят письмами на почту, и не могут внятно ответить откуда у них мои данные. Не советовал бы сотрудничать с данной компанией

Підтримали: Valeriia NesterovaYevhen K

Єгоре, вітаю!
Дякуємо за ваш зворотний зв’язок.

У Newxel ми завжди прагнемо забезпечити високий рівень сервісів і дбаємо про конфіденційність даних внутрішніх та зовнішніх клієнтів. Ваш фідбек допоможе нам поліпшити наші процеси та забезпечити кращий досвід для всіх наших потенційних талантів. Дякуємо, що поділилися зворотним зв’язком. Будемо раді, якщо в майбутньому ви отримаєте від нас офер, на який точно скажете «так» :).

Бажаємо класних кар’єрних можливостей!

Команда Newxel

Також мав негативний досвід спілкування з рекрутером Newxel (30.05.23)
Отримав листа про зацікваленність моєю кандидатурою, хоча не розміщував свою кандидатуру. Витратив час на спілкувіання і дуже докладні відповіді на питання Vadym Antokhov, після чого, навіть після фолоуапу, не отримав жодної відповіді.
Не розумію навіщо витрачати що свій час, що час кандидатів. Знаходжу це досить вагомим редфлегом у відношенні Newxel.

Денисе, вітаю!
Дякуємо за ваш зворотний зв’язок.

Разом з командою надзвичайно ретельно розглянули ситуацію. Для нас це цінний кейс. Відповідальність за своєчасний фідбек талантам — наш пріоритет, і завдяки вашому фідбеку ми звертатимемо на це особливу увагу, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому.

Дякуємо за розуміння.

Команда Newxel

Маю неприємний досвід хайрінгу в компанію Newxel. Після першої ж зустрічі (31.05), на якій мені обіцяли дати зворотній звʼязок за декілька днів, рекрутер перестала виходити на звʼязок, проігнорувала мій імейл та не надіслала жодного зворотнього звʼязку. Це не професійно та безвідповідально, особливо в такий час. Що ж, дуже прикро.

Оксано, вітаю!

Дякуємо за ваш зворотний зв’язок. Він надзвичайно допомагає нам вдосконалювати процес взаємодії з талантами та налагоджувати процеси всередині команди (колега, котра вела з вами комунікацію мала нагальний лікарняний).

Дякуємо, що ви інвестували ваш час для спілкування з приводу нашої вакансії. Надалі ми в Newxel будуватимемо ще більш прозорий, оперативний та ефективний процес комунікації, щоб забезпечити кращий досвід для талантів.

Бажаємо класних кар’єрних можливостей!

Команда Newxel

Фірма тупо спамить на імейл. Спочатку додавались пачкою на лінкедін, я їх там заігнорив. Бо розсилолка — БОТ, який спамить неадекватними нерелевантними вакансіями. Десь дістали або купили мою пошту (вона там скрита) і тепер спамлять туди. Причому спочатку спамила одна НR а потім інша, з таким посилом наче ми вже спілкувались. «Нам поки не вдалось поспілкуватись, напевне мої листи потрапили до спаму або загубились в поштовому ящику. Та я не втрачаю надії.» не втрачайте, пробуйте з нового домену, бо @newxel.io в чорному списку.

Дмитре, вітаю!
Дякуємо за ваш зворотний зв’язок.

Завдяки вашому фідбеку команда Newxel вже працює над вдосконаленням процесів, щоб забезпечити релевантність інформації про вакансії та вдосконалити комунікацію із талантами.
Віримо, що з новими підходами до каналів комунікації та добірки пропозицій ми матимемо позитивний досвід взаємодії у майбутньому.

Команда Newxel

Вы не реагируете на предыдущие отзывы здесь, поэтому добавлю свой и я. Прекратите спамить нерелевантными вакансиями! Вы мне прислали в сумме порядка 7-8 питчей по разным каналам связи за один только последний месяц. Неужели вы думаете, что кто-то вам после этого потока спама ответит? Кроме того, сообщения валятся от имени разных рекрутеров, что говорит об одном из двух: либо это не живые люди (я точно не буду общаться с вами при таком сценарии), либо вы не смогли в CRM для рекрутеров. Рекомендую обратиться к рекрутерам в моей компании за советом, как следует работать на рынке в 2023 году. Ваши методы работы несообразны времени, а вы так ничему и не учитесь, как видно из истории отзывов здесь. Если же это и есть ваша стратегия и вы продолжаете так работать намеренно — вы не найдете ни одного толкового специалиста. Удачи.

Павле, вітаємо,
Дякуємо за ваш зворотний зв’язок.

У Newxel ми створюємо нові робочі місця для українських талантів, розвиваючись та залучаючи нові проєкти. Саме тому використовуємо маркетингові канали, щоб запропонувати талантам розглянути нові можливості. Водночас, це чудово, що ви маєте стабільний проєкт, поважаєте та пишаєтесь вашими колегами.

Завдяки вашому зворотному зв’язку ми покращимо стратегію роботи з талантами та оптимізуємо роботу CRM-системи, а також, врахуємо ваш зворотний зв’язок та не турбуватимемо вас пропозиціями нових кар’єрних можливостей.

Дякуємо,
команда Newxel.

В 2018 вышел на проект со сложной смесью технологий, успел сьездить на фееричный коорпоратив, но не успел настроить ноутбук — так чтобы можно было работать, по-итогу не заплатили за потраченное время одну иди две недели, но с другой стороны спасибо так как не нарушая NCA cмог устроится в большой e-commerce.
Прикольный офис, голосистый и задорный коллектив.

Когда на почту пришло сообщение от рекрутёра — я не стал задаваться мыслью, откуда у них мой и-мейл, хотя понимал, что первое касание — это спам. Но вакансия показалось интересной, потому я ответил, описал свой опыт и приложил cv.

Второе письмо удивило: со мной общался робот, который попросил меня отправить cv и задал 6 вопросов, на которые ответ был в том же cv.

Когда я ответил «очень даль, что вы бот, ответы найдете в первом письме» — мне прислали последнее письмо:
«Добрий день,
Радий, що ви знайшли час відповісти нам двом із колегою. У наш час це така рідкість.
Тоді пропоную тримати зв’язок у майбутньому.
Якщо щось зміниться, то я завжди радий поспілкуватися.»

Самое интересное, что вакансия была бизнес-аналитика по атовматизации процессов. И кажется я знаю, что они собрались автоматизировать.

Олександр, добрий день!

Перепрошую за це прикре непорозуміння.
Мій колега Вадим допустив помилку при веденні одразу декількох діалогів через імейл. Запевняю вас, наші відповіді персоналізовані та індивідуальні і ніяким чином не автоматизовані.
Сподіваюсь, що нашій компанії ще випаде нагода справити на вас якнайкраще враження.
Олександр, хорошого дня та якнайшвидшої перемоги!

Світлана

Крутая компания. Только положительные впечатления от работы. Все на высшем уровне, работают хорошие специалисты. Офис максимально технологичный (увы, в текущей ситуации не очень актуально): крутые столы с подъемным механизмом, топовая техника, оборудованная кухня. Есть даже собственное кафе. Компания дарит регулярно подарки, организовывает мероприятия (опять же, то что было до войны). Менеджеры и стаф всегда лояльные и профессионально готовы помочь. В общем большой лайк!

Руслане, дуже дякую за ваш відгук. Ми робимо все можливе, щоб наші колеги почувалися задоволеними робочим процесом. Тому, ніколи не зупиняємося на досягнутому.

Успішно співпрацював із компанією декілька місяців, і можу легко сказати, що отримав тільки задоволення від цієї співпраці. Процес найму був дуже оперативний, всього кілька днів і отримав офер. Працював ремоут, але часто пропонували відвідати офіс, розказували багато хорошого про нього, тому якщо живете недалеко від нього, варто спробувати і там попрацювати. Зручно було підписувати документи, так як це можна було зробити онлайн. Взагалі ставлення до працівників сподобалось, відчувається бажання компанії допомогти у будь-якому моменті, на всі запитання швидко давали відповідь. Також там є можливість після певного періоду часу обговорити можливість переходу на якийсь інший проект, якщо є бажання спробувати себе в чомусь новому. Загалом можу тільки рекомендувати Newxel

Василь, дуже дякую за такий фідбек. Ми вдосконалюємо всі процеси і активно працюємо над крутим портфоліо клієнтів. Лишаємося на звʼязку і дякуємо за твій вклад в наш розвиток.

Все почалося майже 3 роки тому: адекватна співбесіда, цікавий проект, оффер і релокейт до столиці, команда допомогла з пошуком житла.
Чудові опен і командні спейси, класне розташування, позитивний офіс менеджмент, який завжди допомагає вирішити будь-які проблеми.
За цей час команда компанії виросла, як мінімум, вдвічі, відкрилось кафе для співробітників, проводяться круті корпоративи, на всі свята дарують смаколики чи подарунки.
На жаль, на початку березня отримав сумну звістку про те, що наш проект чекають скорочення і я під них потряпляю.
На щастя, рекрутер компанії Вікторія і мій акаунт-менеджер Катерина дуже швидко організували співбесіди з проектами компанії, в яких були відкриті вакансії, декілька співбесід — і я залишаюсь в Newxel :)
Окремо хочу відмітити тенісні заруби з багатьма колегами та створення і організацію футбольної команди компанії.
Ми обов’язково скоро переможемо, зустрінемось на каву на 14 поверсі, після чого зіграємо в теніс, а після робочого дня в середу зберемось на футбольному полі нашою командою Newxel.

Слава Україні!

Вадиме, дякую за такі теплі і відверті слова. Ми зростаємо і далі, і стараємося щоб компанія була комфортна для кожного і намагаємося дослухатися до всіх побажань. Далі — більше)

Успішно співпрацюю з компанією майже 2 роки, куча позитивних моментів, за цей період якихось критичних ситуацій не виникало, всі питання вирішуються швидко, дякую команді Newxel. Людина яка читає мій відгук і вагається приймати офер чи ні, приймай і не вагайся)

Дмитре, радий чути такі слова. Не зупиняємося на досягнутому і ростемо далі.

Коли отримав пропозицію змінити роботу та місце проживання, спочатку вагався, оскільки мав практику коли рекрутери вводять в оману. Ризикнув і ні разу не пошкодував.
Спочатку мені дуже сподобалась співбесіда. Вона була конструктивна та не було питань на кшталт «довжина числа PI».
Після успішної співбесіди компанія дуже сильно допомогла з пошуком квартири та підтримала переїзд.
Зараз скажу що компанія дуже класна, команда з якою я працюю офігезна, замовники шикарні. Компанія робить дуже багато для співробітників: мед страхування, кафе, корпоративи, техніка.
Якщо ви отримали пропозицію, то можете сміло йти до цієї компанії. Рекомендую.

Дмитре, дуже дякую за такі слова. Працюємо і надалі, щоб не зупинятися в розвитку та досягненнях.

Жесть жесткая... поток спама о вакансиях от этой компании не в состоянии даже спам-фильтр...

Доброго дня!

Володимире, можливо наша відповідь вже не зовсім актуальна, але Ваш зворотній зв‘язок для нас дуже цінний!

Причина надмірної активності нашої команди рекрутменту виключно пов’язана з високим попитом на ІТ-спеціалістів на українському ринку.
За 2021 рік, за даними DOU, наша компанія опублікувала більше 600 вакансій. Показник успішого метчу в 2021 також був рекордним. Зі свого боку, ми фокусуємось на проектах, які є справді екологічно-інноваційними. А також відкривають нові можливості для професійного росту самих кандидатів)

Безумовно, приносимо свої вибачення за те, що потурбували, але продовжуємо рости!)

Здесь и правда комфортно работать. Зп, страховка, подарки на праздники, бухгалтер, отпуск — все ок. Кстати добавлю по поводу найма, мы уладили все вопросы за пару дней. Я до сих пор вспоминаю, что сам не ожидал так быстро, Андрей и Майя, очень хорошие ребята )) По проекту, отличный клиент, хорошая команда, все на позитиве! На данный момент я могу только порекомендовать!

Работаю в этой компании уже более 3х лет. Полет нормальный.
Компания развивается просто космическими темпами, все процессы внутри прозрачные и понятные. Руководство и аккаунт менеджеры на высоте.
Крутой офис, комфортные рабочие места, местоположение, как по мне, отличное. Достаточно неплохие ежедневные и праздничные продуктовые корзины на кухне))

неуважаемые рекрутеры компании, прекратите спамить «кандидатам» на почту, особенно если они с вами ни разу не контактировали и не давали свои контакты. сейчас обращаюсь к Iryna Kutsa <[email protected]> в июне между нами уже была переписка, где вы предложили мне вакансию девопса и я уточнил, почему не подхожу. вы извинились, но вот опять прислали эту вакансию. при этом каждые 3 дня Svitlana Shulha <[email protected]> присылает мне вакансии по айосу. я не подписывался на ваши рассылки. я требую, чтобы вы убрали меня из своих рассылок.

Работаю с ними продолжительное время, каких-то глобальных проблем не возникало ни разу. Класные презенты на все праздники, с пониманием отосятся к любым проблемам. Аккаунт менеджеры очень внимательные.

Маю досвід співпраці з компанією на ремоуті. Не знаю як там справи в офісі, але віддалено все чітко. Ейчари лагідні, комунікаціі smooth, політика по відпусткам-лікарняним дуже людяна, з грошами теж все ок. Був один спірний момент коли я трохи притопив робочій мак, але після пари розмов порішали все на мою користь. Коротше не знаю що ще треба, 5 зірочок)

Работаю c Newxel уже полтора года, достаточно времени чтобы делать выводы.
Плюсы:
— простой и понятный хайринг, думаю тут заслуга как нашей стороны, так и зависит от проекта.
— отличный офис, хорошая мебель, шикарный вид из окна
— печеньки, фрукты постоянно а не раз в неделю
— внимательный и отзывчивый менеджмент, все вопросы, даже сложные, решаются быстро и в нужном направлении
— админы, аккаунты, айчары, офис-менеджер — очень приятные люди )
Из минусов отмечу небольшие шероховатости при выборе банка и вопрос парковки, но и тот и другой вопрос был решен быстро и в мою пользу.
Одна из лучших компаний в которой мне приходилось работать.

Підтримали: Maiia SeniutaAnatolii Shemet

Спамери. Розсилають вакансії по якійсь купленій базі email. Ні про який індивідуальний «підбір» мови не йде, просто використовують спам-технології масової розсилки трохи заперсоналених листів. На розсилку не підписувався, в листах можливості відписування не передбачено.

Не рекомендую мати із ними справу. Ті, що порушують Закон України () з самого початку, навряд будуть дотримуватись законів потім.

Нагадую, ст.148-6 КУпАП передбачає штраф за розсилку спаму до 2294000 грн. А ще є ст.363-1 Кримінального Кодексу України. Кримінальна відповідальність — вплоть до 3 років позбавлення волі.

----
Tetiana Spitkovska <[email protected]>
Привет, ...

Сейчас Python разработчики на вес золота, поэтому я не могу не написать вам еще раз:) Надеюсь на ваш ответ.

Я ищу Senior Python Developer в продукт, который разрабатывает платформу с использованием AI и ML технологии для сбора " синтетических данных", которые клиенты потом используют для обучения своих собственных AI.
Стартап сотрудничает с компаниями из Fortune 500. Раунд А Инвестиций — $18.5 млн.

Мы собираем новую команду, которая будет состоять из 2-х ДевОпсов и 6-ти Python разработчиков. Сама позиция предполагает работу с ML и Computer Vision.

Тех стек — Python, Docker, MySQL, MongoDB, Microservices, AWS, and a lot of self-developed tools.

Линк на позицию:...
----

Уважаемые эйчары newxel,
Вот уже неделю мне с разных имейл ящиков приходят письма по позиции DevOps. И все бы хорошо, если бы не два обстоятельства:
1. Мне пришло в общей сложности уже 6 (!) таких писем. В них всегда есть ссылка на ваш сайт с описанием вакансии. Последние два письма я не успела удалить, они от Olha Moroz и Yevheniia Mykhalchuk, остальные не помню.
2. Второе обстоятельство — Я МАРКЕТОЛОГ.
Я не знаю где отправители взяли мой имейл и почему решили мне написать, может это какой-то бот виноват. Пару раз я отправляла ответы на эти письма, в них писала о каком-то недоразумении, но безуспешно. Письма опять приходят.
Возможно, отзыв на доу привлечет ваше внимание. Пожалуйста, перестаньте присылать мне эту вакансию, для меня это не актуально.
Надеюсь на ваше понимание.

Добрый день, Мария
Мы ценим вашу обратную связь и приносим искренние извинения за эту ситуацию, на данный момент проблему идентифицировали и исправили. Нам действительно очень жаль за это недоразумение. Впредь, будем на страже вашего спокойствия:)

Процес найма в компанию — дно. Собеседовался в компанию на позицию ТЛ, попробовать силы. Прошел 1 Тех Интервью с СТО заказчика (потратил на собесы 1.5 — 2 часа в сумме), после чего получил тестовое ориентировочно на 2 — 4 часа (потратил около 3 часов), тестовое, разумеется, не оплачиваемое. После выполнения тестового с фидбеком затянули на 3-4 дня. Как в итоге оказалось, у компании уже был кандидат на финальной стадии (о чем изначально, разумеется, решили умолчать), который принял оффер. Результат для меня около 5-6 часов бесполезно потраченного времени.

Добрый день, Валерий. Спасибо за отзыв и время, которое вы потратили на прохождение технического интервью и выполнения тестового задания.

Ситуация на рынке такова, что специалисты проходят собеседования на несколько проектов одновременно, и компании также рассматривают нескольких кандидатов на одну вакансию.
Мы действительно ценим ваше время и компенсируем потраченные часы на прохождение всех этапов собеседования, базируясь на ставке, которую обсуждали с вами для данной позиции.

Будем рады сотрудничать с вами в будущем.

Компания, в которой хочется работать.

Как обычно, многое зависит от проекта и заказчика (мне повезло!).
Но все, что должно быть сделано со стороны компании, делается на высоком уровне.
Аккаунты всегда на связи и предоставят необходимую информацию, обо всем можно договориться, условия в офисе отличные, интересный и неординарный подход к праздникам.

Очень скучаю по теннису с ребятами.

Такс, я обещал — я здесь :)

Работал в этой компании. Если настроение TLDR — в целом все окей, если представится возможность — я вернусь к ним еще раз.

Если настроение как и чай еще не остыло, вот подробно:
— Из хорошего:
— Рекрут Толя (Толя, привет), это самый приятный процесс за все 9 лет моей карьеры. Толя — молодец: процесс четкий, не скучно, без воды, без лишних тем, сугубо по делу, аккуратно, вежливо, очень оперативно и толерантно.
— Аккаунты Влада / Саша (и вам привет), всегда все четко, по расписанию, расскажут, покажут, онбординг, расторжение, что угодно — всегда пожалуйста. Отзывчивы и информативны.
— Офис. Если ехать машиной — пробок нет. Если ехать на метро — пробок нет (если ехать из центра, ясное дело). Рядом есть где покушать. Через дорогу ВДНХ, можно пройтись на обеде по зеленому парку, поболтать. Все, что не зависит от вашего клиента (стул / стол / печенюхи и т.п.) тоже более чем окей.
— Подход. Нужен монитор домой, не хочешь ходить в офис из-за ковида? Езжай. Нужно пол дня решать свои дела? Решай (ну эт, честно признаться тоже от клиента зависит).
— Финансы. Все всегда вовремя. Если есть вопросы — всегда идут на встречу и готовы к обсуждению.
— Админ отдел оперативный, ждать пропуск пол жизни не нужно.

— Из нейтрального:
— На ВДНХ объективно сквозит дай Боже.
— 13-й этаж, и именно тот сектор, где была моя команда немного наркоманский, в плане цветов интерьера. С таким дизайном надо бы рейвы делать, а не стаффинг, но остальные ярусы классические, без фиолетового / розового / синих ламп (на мозги не давит, просто дико иногда :-))

— Из не очень хорошего:
— Если у ребят корпоратив — вы будете слышать каждую песню.
— Паркинг по ценам немного оторван от реалий его местонахождения (на ВДНХ), паркинг от компании, ясное дело, выдается её админ лицам (аккаунтам, HR-м, и кому там еще), не тем, кто в целом зарабатывает этим лицам деньги, т.е. проданным кадрам, но то такое.
— Режим роботы. С 8 до 10, что в наши дни — ссюр (думаю ребята это и сами знают), если надо дольше — начинаются пляски с бубном.

Кароч. Ребята симпатичны и в подходе и в процессах. Коллектив стоит того, чтобы здесь работать.

Підтримали: Vlada DziubenkoAnatolii Shemet

Хороший офис, есть плюшки (чай, кофе, печеньки, фрукты, подарки на праздники)
Много интересных проектов с использованием последних технологий
Зарплата в валюте
Однозначно рекомендую :)

Підтримали: Vlada DziubenkoAnatolii Shemet

Дуже приємно чути такий фідбек. Лишаємося на зв’язку)

Аутстаф, что тут ещё сказать. Интервью прошло хорошо, работой HR доволен. В частности, Владой, приятная леди. Проблема возникла после принятия оффера и ожидания контракта на подписание. В итоге, оффер отозвали (судя по словам PM/HR — это из-за компании в которую меня собеседовали). Так что держите в голове то, что если вы получили оффер и уже обсудили контракт — это не гарантия его подписания, так как в последний момент может прилететь отказ.

Підтримали: Dmytro KachanSenseye

Доброго дня, Ігоре.
Дякую за ваш відгук і щиро вибачаюсь, що вам довелось зіткнутись з такою ситуацією. Якщо бути чесним, то це перший раз за роки роботи Newxel, коли ми були змушені відкликати прийнятий оффер, навіть весною на початку карантину такого не було, але все колись трапляється вперше, на жаль.
Зі свого боку ми будемо працювати над тим, щоб кожен етап взаємодії з нами був ідеальним і постараємось виключити можливість таких ситуацій в майбутньому.

Общался с Анатолием. Очень, очень позитивное впечатление от общения и с точки зрения профессиональной, и с точки зрения человеческой. Фидбек дали реальный, а не отписку, как это часто бывает(или вообще ничего). Спасибо!

Підтримали: Vlada DziubenkoAnatolii Shemet

Владиславе, дуже дякую за такий фідбек. Дуже сподіваюсь, що в швидкому майбутньому ми ще зможемо попрацювати. Щиро бажаю успіхів!

I have never worked for a Company as mature you are. Thank you for loving and supporting me the way I am and who I am. It means a lot to me.

Especially I like how you let me grow professionally and personally. You are great!

But the best thing I adore — getting to know those amazing people I interview daily and those working at Newxel.

Підтримали: Vlada DziubenkoAnatolii Shemet

Общался с рекрутером Мариной по некоторым вакансиям — настоящий профессионально, всегда оперативно реагирует, все по сути.

Договаривался с Анатолием рассмотреть пару вакансии, которые ведет он, а не Марина. В итоге никакого обратной связи от человека за несколько недель не последова. Ему написал — он не реагирует несколько дней, но в скайпе онлайн и отмечено «прочитано». Рекомендую компании обратить внимание на такую «безответственную» работу этого рекрутера.

Підтримали: Artem KDmytro KachanSenseye

Доброго дня, Євгене.

Дякую за відгук і що звернули нашу увагу на важливість своєчасного надання фідбеку на будь-якому етапі спілкування. Наші рекрутери стараються стукатись до потенційних кандидатів тільки при наявності можливості запропонувати цікаві варіанти, релевантні їх досвіду, щоб спілкування було якісне і ненав’язливе. Ми звернемо ще більше увагу на комунікацію рекрутерів, щоб взаємодія з компанією залишала лише позитивне враження. Круто, що допомагаєте нам ставати краще!

Мабуть найжирніший плюс це локація. Гарні нові офіси зі плюшками: кава, чай, печиво (стандарт). Є тенісні столи, англійська мова, івенти. Анатолій і Майя топові аккаунти, допоможуть з усіма питаннями.
Ходити на Атлас Вікенд через дорогу — кайф.

Локація гарна: близько до метро, поруч парк ВДНГ, є вибір де пообідати (шаурми теж достатньо :D)
Менеджмент приємний, бюрократії мало, офіси доволі просторі. Умови роботи частково залежать від проекту — мені подобається.

Підтримали: Anatolii ShemetAlexandr Irza

Компанія дуже хороша

Рекомендую

Підтримали: Anatolii Shemet

Особенность компании — это отношение к сотрудникам, четкое понимание кто за что отвечает, прозрачность и честность. Командная работа, где тебя подстрахуют и помогут в нужный момент. Это не те ценности, которые на мейнстриме компании себе прописывают, это стиль работы какой он есть. Мой путь с ребятами был недолгим, но настолько насыщенным позитивным профессиональным опытом, что я ОЧЕНЬ рекомендую эту компанию.
P.S. вид из офиса невероятный ! :)

Очень слаженный процесс найма, даже удивительно, как быстро все происходит! Очень удобное расположение офиса, вход в метро прямо напротив БЦ. Хорошая техника, различные вкусности и милые люди.

Підтримали: Maiia SeniutaAnatolii Shemet

Отличное отношение к сотрудникам (хорошая техника, гибкий график, подарки). комфортный офис со всеми плюшками ( теннис, немного тренажеров, панорамные окна с видом на парк, поблизости можно найти парочку отличных заведений пообедать, парковка рядом). и отмечу отличного заказчика, который всегда на связи и относится к работнику как к товарищу. полная поддержка со стороны бух учета (все-все док-ты ведет он). хороший менеджмент.

Олеся, дуже дякую за твій відгук в нашу сторону!
Щиро сподіваюсь, що ми ще попрацюємо)

Дуже сподобався процес найму (швидкий фідбек, врахування побажань, допомога з релокацією). Цікавий новий проект, нова техніка, комфортний офіс, доброзичливе ставлення

Замечательное отношение к сотрудникам, интересные проекты. Вид из окна просто супер.

Адекватний менеджмент, зручне розташування, нормальні проекти з цікавими задачами.

Удобное расположение, качественный офис — достаточно места, свежий воздух, все условия для плодотворной работы. К запросам сотрудников относятся внимательно, индивидуально подходят к подаркам на день рождения :). С одной стороны офиса метро (через дорогу), с другой — центральный вход в Голосеевский парк. Вид из окна просто фантастический, особенно вечером.

Підтримали: Maiia SeniutaAnatolii Shemet

1. Цікавий проект з відмінним менеджментом.
2. Гостинний і дружній колектив.
3. Зручне розташування офісу з бомбезним видом із вікна!
4. Поточні «побутові» питання не відволікають від роботи — компанія веде бухгалтерію і уважно сліюкує за наявністю і вибором ніштяків на кухні)

Контора — огонь! HR-ы адекватны, проекты интересны.
По технике — минимум макбук и большей монитор. Есть кухня, балкон.
Компания поздравляет с праздниками, будь то Еврейский Новый год или День программиста.

Підтримали: Maiia SeniutaAnatolii Shemet

Отличная атмосфета в команде и интересный проект. Рад быть частью этого!

Підтримали: Daria Alexeeva

Professional team and interesting projects.

Підтримали: Daria Alexeeva