Відгукнутись на вакансію цією компанії без перебільшень було найкращим рішенням у моєму житті.
Колектив, офіс, події, проекти, атмосфера — все це тут просто на неймовірно високому рівні. Від першої співбесіди з рекрутером, яка була найкомфортнішою з тих, що я проходив, і до моменту написання цього відгуку не перестаю дивуватись, наскільки якісно в Newsoft ставляться до всього.
Дуже радий бути частиною цієї чудової команди і дякую кожному її учаснику! 🫶

Працюю в Newsoft вже півроку і хочу поділитися своїм враженням про компанію)
Загалом дуже задоволений Newsoft, максимально дружний колектив та приємний топ-менеджмент, який завжди допомагає та дбає про те щоб тобі було зручно та приємно працювати.
Багато цікавих активностей та плюшок, як от крутезний та максимально комфортний офіс з можливістю займатися спортом (настільний теніс, йога та міні тренажерний зал) або відпочивати (ланудж зони, приставки, кухня і тд). Дуже багато уваги приділяють різним святам та значним датам співробітників (дні народження, весілля, річниці в компанії, державні свята). І що дуже прикольно підхід до кожного окремого співробітника, подарунки обговорються з командою і обирають що потрібно саме йому.
І в загальному цей підхід можна побачити в усіх кроках компанії, максимально персоналізований підхід. Враховують твої можливості по годинам роботи, місцю (ремоут чи офіс), дей оффи і твій спосіб життя.
Однозначно рекомендую Newsoft!)

Працюю в Newsoft більше року і компанія не перестає приємно дивувати. Це і неймовірні подарунки до дня народження та річниць співпраці, йога, англійська, спорт, вечори настільних ігор, спільні обіди, корпоративні заходи та багато-багато іншого, що сприяє побудові сильних команд та спільних ефективних рішень.
Люди, які працюють в Newsoft — це окрема тема, яка варта набагато більше ніж кілька речень, оскільки зібралась команда інтелектуалів з різносторонніми талантами, комунікабельних і з почуттям гумору. Тому, нам завжди весело і добре працювати разом.
В Newsoft є можливість побудувати свою роботу згідно свого професійного бачення, кожна думка є важлива і береться до уваги, якщо відповідає одному з основних принципів компанії «win-win». Ти маєш можливість не тільки реалізуватись, але й стати кращим.
Вважаю роботу в Newsoft однією із Найкращих в моєму досвіді, тому ОДНОЗНАЧНО РЕКОМЕНДУЮ!

Усім привіт
Хочу поділитися позитивними враженнями про компанію Newsoft.
Перш за все, компанія підтримує високий рівень корпоративної культури. Регулярні події, святкування та тренінги точно не дозволять вам нудьгувати у позаробочий час. Атмосфера спільноти працівників — тепла та дружня. Відсутні будь-які негативні моменти (що не є рідкістю у реаліях ІТ компаній) при спілкуванні та взаємодії у команді.
Окремо хочу виділити офіс, який дійсно відповідає усім сучасним вимогам (за велику кількість кімнатних рослин окремий плюс). Це двохповерхове сучасне та просторе приміщення, у якому працівники не розміщені «один на одному» та мають зручні робочі місця з усією необхідною технікою для комфортної роботи. Також, присутня кухня із різними безкоштовними плюшками в холодильнику, тому перекус вам однозначно забезпечений. Додатково, в офісі виділене місце з базовим набором спортивного обладнання для фізичного тренування, тенісним столом та навіть PS5 (з іграми на усі випадки життя). Компанія також надає безкоштовні тренування із настільного тенісу та йоги в окремих кімнатах офісу та проводить додатково сеанси із покращення рівня англійської мови.
Етап найму також залишив приємні враження. Протягом усього процесу рекрутер Ніка Боєва без жодних вагань допомагала вирішувати усі питання, які виникали під час проходження співбесід. У випадку виникнення проблем під час робочого процесу, компанія швидко та ефективно їх вирішує. Саме на даному етапі особливо відчувається індивідуальний підхід до кожного фахівця, якого не залишать з невирішеною проблемою наодинці.
На рахунок юридичних аспектів, то компанія повністю працює прозоро, без жодних нелегальних схем, сплачуючи усі податки + забезпечуючи ведення ФОПу працівників. Зарплати приходять чітко у визначений термін + з регулярною можливістю її перегляду протягом певного періоду, що особливо важливо у теперішніх умовах. Також, відсутня будь-яка бюрократія, якою, на жаль, страждають великі ІТ-компанії.
Щодо робочих аспектів, то у компанії відсутні обовʼязкові вимоги щодо чіткого формату роботи (змішане, ремоут чи офіс), однак це також ще залежить від займаної посади. Трекеру часу нема, тому ніхто не буде нависати над вами у робочий час за те, що ви зробили собі чай чи каву або ж вирішили поговорити з колегами.
Не менш важливим ще є те, що компанія має активну громадянську позицію, тому регулярно проводить події та збори присвячені фінансуванню окремих бригад ЗСУ.

Загалом, робота у Newsoft приносить мені лише задоволення, оскільки відчувається увага до комфорту та фізичного і морального стану кожного працівника.
Радий, що зміг стати частиною дійсно професійної та дружньої компанії Newsoft та однозначно рекомендую її.

Спілкувався з HR і склалися двоякі враження.
З одного боку приємне і невимушене спілкування, з іншого моє CV взагалі не дивилися і ми потратили півгодини часу один одного.
На колі мене спитали, який у мене досвід, чи був досвід роботи з мобайл, який рівень англійської. Добило, коли сказали, що віддають перевагу кандидату зі Львова, а я з Франківська)...вся ця інформація вказана у моєму резюме, яке я надсилав.

В Newsoft відносно недавно і вже не можу уявити, що можна працювати десь ще. Настільки мене підкорила дружня атмосфера в команді❤️Також є багато приємних плюшок, комфортний офіс, можливості для реалізації своїх навичок, амбіцій та гнучкий графік роботи. Дуже рада, що маю можливість працювати саме в цій компанії і команді :)
З упевненістю рекомендую Newsoft, як відмінне місце роботи з конкуруючими на ринку зарплатами.