1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

В Newsoft відносно недавно і вже не можу уявити, що можна працювати десь ще. Настільки мене підкорила дружня атмосфера в команді❤️Також є багато приємних плюшок, комфортний офіс, можливості для реалізації своїх навичок, амбіцій та гнучкий графік роботи. Дуже рада, що маю можливість працювати саме в цій компанії і команді :)
З упевненістю рекомендую Newsoft, як відмінне місце роботи з конкуруючими на ринку зарплатами.

Підтримали: Volodymyr Tkach

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Newsoft