NewGMedia

Київ, Львів, Лімасол (Кіпр), Рига (Латвія)

Нещодавно проходила співбесіду на позицію Talent Acquisition, обіцяли фідбек на початку цього тижня, двічі писала рекрутеру-ігнор :)

UPD: фідбек надано

дивна компанія, особливо те що пропонують зп в 4 рази нижче ніж заявив 😄 як гарну мотивацію до роботи

Доброго дня! Ніно, дякую за ваш зворотній зв`язок — це допомагає нам ставати кращими! Дослідила ваше листування з нашим рекрутером, рекрутер пропонувал Вам «чи можемо продовжити розмову в разі зменшення ваших Зп очікувань НА 25%?» Ви зрозуміли, что пропонують лише 25%, ми пропонували стартувати з 75% від заявленної суми. На жаль, в данном випадку вийшло misunderstanding, в той же час, Дякую Вам, что повідомили про це.
В подальшому, будемо формулювати більш чіткіше нашу пропозицію.
Завдяки Вам ми стаємо краще і навіть на більшості вакансій в нас вже немає чіткого ЗП ренжу, оскільки Кандидат може приносити value на 50-100к/щомісячно для компанії, то такому можно ще і залюбки дати високий % бонусу!
Сподіваюсь на розуміння и ще раз дякую Вам за відгук!

А є можливість дізнатись більше юридичної інформації про вас? (youcontrol NewGMedia, whois newgmedia.net)

На вашому сайті також відсутня юридична інформація.

Сторінка FAQs має шаблонний текст, без відповідей!

Так, все вірно, давайте зорієнтую трохи докладніше:
Ми — холдинг, у якому 300+ співробітників. Юридична особа гемблінг компанії розкривається при підписанні NDA перед оффером (у нас WL brands, Europe markets).
Ми розуміємо, що 21 століття досить публічне і правда хочеться «подивитися-помацати-зрозуміти», куди подаєш своє резюме — тому ми почали готувати Відео-вакансії, де можна трохи більше «зануритися» в наш світогляд і зрозуміти: Хто ми, що пропонуємо і що класного можеш отримати саме ТИ!
Ловіть посилання (для прикладу одна із наших вакансій): www.loom.com/...​3a32e4ce0851590bfe4e5798d
І дякуємо, що цікавитеся, це допомагає нам бути з вами on the same page!

С компанией сотрудничаю уже более полугода. Очень нравится. Интересные проекты, возможность реализовать собственные амбиции и проявить инициативу.
Предоставляют рабочую технику и все необходимые программы для работы. Отличная команда, которая всегда поддержит.
Немаловажный момент, что есть возможность работать как удаленно так и в офисе.
Если Вы хотите развиваться как специалист и работать с современными технологиями в удобном и комфортабельном офисе — советую рассмотреть сотрудничество с компанией.

Підтримали: Katty Delly

Вакансії NewGMedia