NewGMedia

200...800 спеціалістів
Київ, Львів, Лімасол (Кіпр), Рига (Латвія)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

А є можливість дізнатись більше юридичної інформації про вас? (youcontrol NewGMedia, whois newgmedia.net)

На вашому сайті також відсутня юридична інформація.

Сторінка FAQs має шаблонний текст, без відповідей!

С компанией сотрудничаю уже более полугода. Очень нравится. Интересные проекты, возможность реализовать собственные амбиции и проявить инициативу.
Предоставляют рабочую технику и все необходимые программы для работы. Отличная команда, которая всегда поддержит.
Немаловажный момент, что есть возможность работать как удаленно так и в офисе.
Если Вы хотите развиваться как специалист и работать с современными технологиями в удобном и комфортабельном офисе — советую рассмотреть сотрудничество с компанией.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії NewGMedia

Всі вакансії компанії