Офер за 1 день в команду BetterMe (Frontend Hiring, JavaScript/React/Redux)

Newfire Global Partners

Львов, Ивано-Франковск, Zagreb

Файна компанія. Рекомеендую

Шаную компанію за відкритість процесів, безпосередність та щирість менеджменту. Завжди є підтримка з боку компанії в моєму бажанні саморозвитку — як в професійному, так і в загальному плані.
І так, дуже круті офіси в центрі Львова.

Поддержали: Elena Klimenko

Я дуже тішуся що маю змогу працювати на Newfire Partners, для мене це копанія-мрія. Всі процеси дуже гармонійно відлагоджені, від рекрутингу і до щоденної комунікації на проекті. Відчувається що кожен відповідально і з віддачею відноситься до своїх обов’язків ! Турботливий і професійний менеджмент, сучасний офіс, цікаві проекти, чудовий колектив, організовані можливості для саморозвитку, постійна підтримка з боку engineering managers. Лозунг Hard problems need smart people дійсно відповідає цілям і направленості компанії.

Поддержали: Elena Klimenko

Після більше ніж року у компанії — політ прекрасний : мінімум бюрократії/подвійних стандартів, топ менеджмент/процеси на проекті, регулярні апдейти від «C» клубу про стан справ у компанії/на проекті, прекрасний офіс (в якому останній раз був у березні 2020) + ніяких складнощів із віддаленою роботою. І на сам кінець процес найму дуже швидкий — від першого контакту, до внутрішнього інтервю, інтервю із кастомером і офферу може пройти менше 2 тижнів

Поддержали: Elena Klimenko

Зручний офіс, хороший і дружній колектив, можливості для розвитку та реалізації. Словом все що потрібно для комфортної та плідної роботи )))

Поддержали: Elena Klimenko

Newfire Global Partners — це компанія професіоналів; людей, у яких завжди є чого навчитись, до кого рівнятись, а основне те, що рушіями і яскравим прикладом цього є люди, які управляють процесами тут. Це компанія, яка зажди працює над своїм розвитком і покращенням. Це те місце, де сама атмосфера наповнена стрімким розвитком, самореалізацією та постійними змінами уперед. Це місце, де піклуються про працівників, просять і надають конструктивний фідбек. Це офіси, куди тобі завжди хочеться якнайраніше прийти зранку і не поспішати додому увечері. Це проекти, на яких є чітко побудовані SDLC процеси і на яких якість та комфорт роботи працівників стоїть на першому місці.

Якщо ти:
1. Хочеш постійно бути голодним на розвиток?
2. Працювати у комфортному середовищі?
3. Приходити на роботу, як у другу сім’ю?
— Значить тобі сюди!!! :)

Поддержали: Elena Klimenko

Дуже подобається тут працювати — чудовий колектив, проекти та можливість розвитку.

Поддержали: Elena Klimenko

Особисто мені компанія дуже сподобалася, в ній багато плюсів але особисто для мене це:
— Відкрите керівництво. Кожного квартала йде розбір польотів що нам (NewFire Global Partners) вдалося а що ні + поставка цілей на наступний квартал
— Вибирають розташуання офісів в центрах міст.
— Цінують своїх працинвників. Попри карантин:
— офіси відкриті і на тебе завжди чекає твоє місце.
— можливість зміну проекту, розташування
— час від часу, надсилають приємні сюрпризи, не залежно від твого місця розташування

Сучасний та зручний офіс, привітний колектив. У кожному офісі не більше 100 людей, усіх впізнаєш і почуваєшся майже як вдома).
Ближче до бізнеса замовника, бо серед клієнтів нема великих корпорацій.

Краща компанія в моєму професійному досвіді. Цікаві проекти, орієнтованість на якісний продукт, відсутність мікроменеджменту. Відкритість керівництва до ідей та іновацій. Вище середнього рівень оплати. Офіси вищого рівня у всіх локаціях.

Newfire Partners дає можливість реалізувати себе, обрати проект до душі, по напрямку мислення та цілях саморозвитку. Офіси — це окрема тема, простір, легкість, ергономіка, кухні, відпочинкові зони лише доповнення до комфортних робочих місць з всіма можливими забаганками по реквесту, якщо це допоможе тобі почуватись щасливим під час роботи. Окрема, але не менш важливе — це рекрутери, професійний підбір людей, по навикам, по характерам — сумісність між людьми в тімах 100%!

дякуємо Саша, нам надзвичайно повезло працювати з тобою :)

Якщо ви цінуєте підхід Business like a family — вам сюди. Цікаві проекти, класні офіси і дуже адекватний менеджмент.

Великий простір для саморозвитку, хороші і цікаві проекти без столітнього сапорту.. чудовий менеджмент — той самий випадок коли менше людей але зроблених і видимих справ більше.

Дуже затишна і комфортна атмосфера, ніякої бюрократії, відмінні відносини всередині колективу.

Компанія для тих, хто хоче спокійно працювати, а не відволікатися на нескінченні планування, ретроспективи і мітинги (без них, звичайно, не обходиться, але немає такого почуття, що ці речі віднімають половину твого робочого часу).

Окремо хотілося б відзначити керівництво. Відчувається їхня турбота і орієнтованість на своїх співробітників, лояльність і дружелюбність.

Чудова компанія з позитивним та відкритим колективом, дуже flat менеджментом і прогресивними американськими власниками. Без тайм-трекерів і прочої лабуди. Плюс знаходиться в кашерному місці) You rocks!