New Language Service

до 20 спеціалістів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Засновник (Володимир Кожаєв) відкрито висловлюється за рускій мір і духовные скрепы як мінімум в цьому топіку
dou.ua/forums/topic/35150

Пам’ятайте чий бізнес ви розвиваєте співпрацюючи з цією компанією

Підтримали: Oleg Leschinsky

Только вот клиентов с Украины на разработку языков у меня ни одного не было, а оутсорсингу всё равно. Что касается остального, увы, согласно конституции Украины имею право на собственное мнение

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.