4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Мабуть краща компанія для контракної (проектної) роботи.
З найприємнішого:
— гнучкий графік і кількість робочих годин
— ремоут
— високі рейти
— адекватна комунікація з менеджментом
— цікаві проекти
— дружній колекив

Компания заботится о своих сотрудниках, всегда можно напрямую обратится к борду, обсудить процессы или же попросить о помощи.
Важно что можно каждому дать позитивный или корректирующий фидбек, все рабочие енвайроменты доводятся до совершенства для удобста пользования, политика компании проста и понятна. Особенно ценны онлайн/офлайн тимбилдинги и безлимитный отпуск

Мне нравиться система открытого фидбека и меритократия идей

За что мне нравится Neurons Lab:
за отношение ко мне как к эксперту, я не просто выполняю задачи, а имею возможность создавать что-то новое;
за возможность влиять на развитие компании;
за работу в команде крутых экспертов и людей, которые вдохновляют;
за работу в компании, у которой цели со смыслом;
за плоскую структуру, нет сложной иерархии;
за гибкий график, удаленную работу;
за нелимитированный отпуск и больничные
❤️

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.