Netrocket

Київ, Запоріжжя

Працюю в Netrocket вже півтора роки і можу з упевненістю сказати, що це чудове місце для професійного зростання. Компанія надає сприятливі можливості для кар’єрного розвитку, що робить роботу тут ще більш привабливою.

Колектив тут дружний та чуйний, завжди готові допомогти та підтримати. Керівництво компанії відкрите до діалогу та прислухається до пропозицій співробітників, що дуже важливо для комфортної роботи.

Окремо хочу відзначити гнучкий графік роботи та можливість віддаленої роботи, що дозволяє підтримувати баланс між роботою та особистим життям. Зарплата завжди виплачується вчасно, а соціальний пакет включає всі необхідні бенефіти.

Netrocket — це компанія, яка дійсно цінує своїх співробітників і робить все можливе для їх професійного та особистого комфорту. Рекомендую!

Працюю в Netrocket вже понад півроку на посаді Human Resources Specialist. Найбільше мене вразила наша команда, яка допомогла мені блискавично адаптуватися і глибоко зрозуміти, як працює компанія. Вже з першого дзвінка з нашим СЕО я зрозуміла, що це ідеальний метч.

Мене захоплюють можливості для кар’єрного зростання і те, як тут цінується свобода висловлювання ідей та пропозицій. Найприємніше, що це активно підтримується і заохочується. Я працюю з різними вакансіями та неймовірно цікавими й активними співробітниками, які надихають мене постійно розвиватися.

Netrocket постійно вдосконалює свої процеси, створюючи простір для росту кожного співробітника. Це місце, де можливості переплітаються з крутим колективом. Щодня я бачу, як компанія стає кращою, впроваджуючи нові ініціативи та проекти. Тут я маю можливість впливати на стратегію розвитку, брати участь у прийнятті важливих рішень та вносити свій вклад у успіх Netrocket.

Особливо мене надихає атмосфера інновацій і постійного вдосконалення. Кожен співробітник тут відчуває себе важливим і цінним, що створює справжній дух єдності та співпраці. Netrocket — це місце, де зростають професіонали, реалізовуються амбітні плани і народжуються нові ідеї.🚀

Netrocket приємно вразили мене з першої співбесіди, і я хочу вірити, що інтервʼювери також відчули цей метч між нами 😄 Відразу відчула легкість спілкування з Христиною HR та Оленою Delivery manager, що для мене дуже важливо, адже не хочеться відчувати напругу від менеджмента. Вони відкрито та позитивно позиціонували себе на усіх етапах співбесід і не проводили психологічних тестів або філософських обговорень, всі питання були по суті.

Зараз пройшло 3 місяці з моменту мого доєднання до компанії, і за цей час я помітила багато позитивних речей.

По-перше, тут дуже дружня команда, колеги завжди готові допомогти та підтримати. Можете не хвилюватися, якщо під час періоду адаптації чогось не знатимете.

Також дуже приємно, що колеги та менеджмент ніколи не залишать тебе в біді, якщо сталася нелегка ситуація з клієнтом. Команда завжда готова допомогти розібратися в складних питаннях, керівництво стоїть за своїх працівників горою (звісно ж якщо було все зроблено вірно зі сторони працівника).

Ще одна важлива річ — це те, що тут цінують твій особистий час. Ніхто не турбує тебе після закінчення робочого дня або у відпустці, що дуже цінно для мене як співробітника, бо після роботи є особисте життя і всі це розуміють в компанії.

Компанія зараз активно працює над покращенням внутрішніх процесів, що дозволяє нам працювати більш ефективно та продуктивно. Тому очікуємо ще більше позитивних змін 🙂

Ділюсь досвідом роботи у Netrocket. Я пропрацювала тут 5,5 років (2018-2024 рр.). Якщо говорити в цілому, то компанія, як роботодавець досить гарна. Приємний колектив, немає мікроменеджменту, ніколи не було затримок по заробітній платі, є бонуси. Оплачують усі необхідні сервіси для роботи.

До повномасштабного вторгнення працювали в офісі в Запоріжжі. Було багато різноманітних активностей, корпоративів, святкувань, поїздок на профільні конференції в інші міста.

Після початку повномасштабного вторгнення компанія повністю перейшла на віддалену роботу та наймає українців з різних міст та країн. Тому таких масштабних активностей немає, але періодично бувають корпоративи.

Під час кризової ситуації компанія зберегла повністю, як і колектив, так і оплату праці (виплати, до речі, у $).

Netrocket працює на міжнародному рівні, входить до ТОП-30 SEO компаній світу. Має досить багато клієнтів та внутрішніх проєктів, багато вкладає сил та коштів у свій маркетинг.

З мінусів, компанія зараз на стадії масштабування, роботи досить багато, тому мені приходилось овертаймити, щоб встигати зробити всі задачі. І на моїй посаді не вистачало фокусу в роботі, вона була досить різноманітна із різних сфер.

Але я вдячна Netrocket за отриманий досвід і бажаю компанії тільки розвитку!

В агенство «Netrocket» обратилась для услуг в помощи организации копирайтинга для моего сайта. Сайт был создан не так давно, поэтому нужно было грамотно его наполнить. Моя большая благодарность сотрудникам компании — свою работу они знают и делают на высшем уровне. При чем стоит отметить, что по цене услуги компании вполне приемлемы. Результат меня более чем устроил.

Хочу оставить свой положительный отзыв о компании Netrocket. Нужно было раскрутить сайт. Заказывали у них услуги копирайтинга и SЕО-продвижения, а также контекстную рекламу. Довольны. Работу свою ребята выполнили четко и качественно, при этом цены ниже, чем в аналогичных компаниях. Наш сайт продвинулся и успешно работает уже продолжительное время.

Когда наша компания только начинала работать на рынке — мы решили создать сайт, чтобы привлечь больше клиентов. Остановились на Netrocket, так как тарифы здесь нас полностью устраивали. Заказал у них СЕО-продвижение по ключевым тегам, связанным с нашей компании и несколько заданий по копирайтингу. Работа была выполнена успешно, и заказы уже на следующий месяц увеличились в два раза.