Netpeak Group

Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Варна (Болгарія), Софія (Болгарія), Алмати (Казахстан)

1 відгук

Спілкувався с HR Iryna Semenda щодо вакансії, виконав тестове завдання, після чого рекрутер заявила що фідбек очікувати напротязі двух днів, після двух днів очікування відписав стосовно фідбеку, на що отримав ігнор (вже пройшло 7 робочих днів). Не беріться за тестові завдання від цієї компанії.

Артеме, вітаю. Ми завжди відповідаємо всім кандидатам, незалежно від того, проходять вони на наступний етап відбору чи ні. Сталася прикра затримка з нашої провини — вибачте. Вже на зв’язку з вами, спілкуємося електронною поштою, тому сподіваємося, що трохи «реабілітували» зіпсований настрій і враження. Раді продовжувати діалог з приводу цікавої вам вакансії!