Netpeak Group

Київ, Харків, Одеса, Рівне, Черкаси, Варна (Болгарія), Софія (Болгарія), Алмати (Казахстан)

Навіть не зважаючи на той факт, що працювала тут лише 1,5 місяці і, зі своїх особистих причин, вирішила припинити співпрацю з Netpeak, можу з абсолютною точністю рекомендувати цю компанію :)
Мій досвід роботи був з Recruitment Team. І це чудові дівчата, які зажди готові підтримати.
Окрема вдячність керівнику Liza Nushtaeva за віру в своїх працівників, за їхній захист, за підтримку і за розуміння. Це чудовий приклад здорового колектику і крутого керівника!
Дякую і бажаю Recruitment Team та загалом команді Netpeak крутих результатів і задоволення від роботи :)

Близько двох місяців у компанії, закінчується ВТ.
Рекрутерами / онбордерами задоволений — відчув привітне і уважне ставлення до себе.
Технічна команда теж доволі професійна.
Тож адаптаційний період вийшов комфортний та продуктивний.

Підтримали: Juliya Yavorska

Працюю в Netpeak рекрутером 2 місяці. Наразі закінчується мій ВТ.
Задоволена процесом онбордингу — все чітко, багато підтримки від онбординг спеціалістів, від куратора, команди та TL.
Дуже до вподоби, що усі процесі — структуровані, зрозумілі та чіткі.

Маю надію, що залишусь з Netpeak надовго :)

Підтримали: Juliya Yavorska

Вже кілька місяців працюю в компанії Netpeak Group і враження тільки позитивні.

1. На етапі відбору рекрутер Регіна відповідала дуже швидко, в межах обіцяних дедлайнів. Інтерв’ю з рекрутерами Дар’єю та Іриною пройшли дуже привітно, приємно та якісно.
2. Процес онбордингу був комфортним, відбулось детальне знайомство з компанією, онбординг-спеціаліст Яна відповідала на усі мої запитання, супроводжувала по усіх процесах. Далі регулярно цікавилась моїм фідбеком щодо роботи, комунікацією від команди.
3. Працювати в команді дуже комфортно і навіть лампово, керівник завжди відкритий до пропозицій, куратор супроводжував протягом усього випробувального терміну. В команді всі готові підтримати і відповісти на будь-яке питання. Моментів, які б насторожували, немає.

Підтримали: Juliya Yavorska

Класно працювати в компанії, яка тебе любить.

З першого контакту у мене хорошення враження — Катерина Таран запросила на роботу, враховуючи публічні, але невеликі деталі мого бекграунду. Це відразу переконало щонайменше поспілкуватись.

Далі вся комунікація була просто супер — я знав про кожен наступний крок, строки цих кроків і мені давали детальні відповіді на питання. Відчував себе в безпеці і постійно в діалозі.

В результаті, півтора місяці тому влаштувався в Legal Department, працюю з Saldo Apps та TL Group.

За цей час враження такі.

Плюси
+ просто шикарний CLO, Роман Harvey Устінов. Це найкращий керівник, який у мене був + він сильний юрист і бізнес-орієнтованим підходом
+ юридична команда класна, дуже привітна, з ними комфортно працювати
+ багааааато цікавих бізнесів і можливість спробувати різне
+ Бородатюк класний лідер, з дууууже чіткою патріотичною позицією (яка виражається в дуже великій підтримці України і збройних сил)
+ атмосфера комфортна в компанії + багато класних людей
+ купа тематичних чатиків, можна знайти собі нових товаришів для хобі
+ комфортні умови праці, без овертаймів
+ є корпоративні заняття футболом (класний простір для спілкування з колегами)

Мінуси
— поки що не оцінив юніт-економіку на цьому етапі її розвитку. Як на мене, в результаті немає такого глибокого залучення бекофісу в роботу компанії, як мало б бути
— гірший пакет винагороди, ніж у лідерів сфери (відпустка, зарплата, бенефіти, техніка)
— планфікс як таск-менеджмент — просто жахливо незручна штука
— відчуваються сильні барʼєри між командами в групі компаній, і дуже мало дій бачу для обʼєднання
— є окремі токсіки, але це скоріше виключення, ніж правило
— хотілось би більше юристів на такий обсяг задач і розмір компаній

Сьогодні мені закрили випробувальний строк раніше на кілька тижнів.
Загалом, дуже хороші враження від компанії. Вірю, що вона змінюватиметься на краще.

Плюси значно переважають мінуси.
Якби мені зараз запропонували +1к$ в іншій компанії за +/- ту ж роботу, я б однозначно не погодився.

Підтримали: Juliya Yavorska

Мені дуже сподобалося спілкування з рекрутером Ольгою, яка проводила співбесіди, її питання та надання всієї необхідної інформації. Після проходження тестового завдання на наступний же день отримала відповідь. Ольга відповідала на усі питання, підтримувала до мого першого дня. Онбординг процес пройшов легко, з усім познайомили, надали все необхідне для роботи. Онбординг спеціаліст Наталія залишалася на зв’язку, відповідала на питання, цікавилася чи все добре. Взагалі всі процеси побудовані зрозуміло та структуровано, введення на посаду відбувається поступово. Колектив привітній) Хочу відмітити політику та цінності компанії, які я розділяю. Я на фінішній прямій випробувального терміну і можу сказати, що працюю із задоволенням)

Хочу поділитись своїм приємним досвідом отримання позиції в Netpeak Group.
З самого початку я була вражена наскільки добре організованим та професійним був цей процес.
Мене зацікавили одразу 2 вакансії в People Ops (HR) команді Netpeak Core. Після мого відгуку зі мною зв’язались дуже швидко та надали тестове завдання.
Зворотній зв’язок на тестове я отримала протягом 1 години!!! Тоді ж призначили співбесіду.
Під час співбесіди комунікація була відкритою та дружньою. На співбесіді People Ops (HR) Director Анна-Марія допомогла мені обрати ту вакансію, яка більше підійде моїм інтересам та досвіду.
В жодній компанії я не зустрічала такого пребордингу та онбордингу. Я отримала всю необхідну інформацію та ресурси, щоб почати працювати в компанії з мінімальними зусиллями. Онбординг-спеціаліст постійно підтримувала зв’язок зі мною та відповідала на всі питання, які виникали, все дуже чітко прописано та сплановано.
Мій випробувальний термін закінчився і я відчуваю себе щасливою:)
Мені імпонують ефективні бізнес-процеси та цінності компанії. Дійсно пощастило приєднатися до чудової команди та мати можливість працювати під професійним керівництвом.

Все пішло чудово з першого відгуку) рекрутери відповідали швидко, запропонували виконати тестове завдання. Було декілька колів, де я змогла уточнити всі питання та ознайомитись детально з моїми робочими завданнями. Онборинг пройшов легко: всі завжди цікавились моєю думкою і питали як у мене справи. Команда та керівники класні) всі питання завжди вирішувались швидко. Все організовано і структуровано)

Всё было отлично с самого начала.
Описания вакансий были понятными и детальными.
Подавался на 2 вакансии одновременно. Со мной оперативно связались и предложили выполнить тестовое, по результатам которого со мной смогут пообщаться тимлиды по обеим вакансиям.
Каждый этап и каждое собеседование проходили легко и заранее со мной согласовывались.
Тестовое моё приняли и дали конструктивную обратную связь по нему.
Процесс онбординга проходил плавно и структурировано. В команде меня приняли отлично.
Культура, политика и ценности компании на высоте.
На данный момент нахожусь в конце своего испытательного срока и жду окончательного принятия меня в команду.

Отказали в собеседовании только потому что я не захотел проходить его с веб-камерой. Более того, я даже согласился ее включить на тех. собеседовании, а первое ознакомительное хотел чтоб прошло без нее. Однако HR Ольга пошла против своих же правил: обязательным являлось, с ее слов, наличие веб-камеры только на тех. собеседовании. Она сказала, что хотела бы удостовериться, что это действительно я, хотя до этого никогда не видела моего фото. В общем полнейший абсурд и негуманность по отношению к соискателям.

Підтримали: Dmytro Nazarenkov

Сергію, вітаю.

Дякую за ваш час та відгук. Він допоможе нам стати краще:)

Перед усім, я хочу вибачитись, що наш рекрутинговий процес викликав такі враження.

Ми завжди готові йти нашим кандидатам на зустріч під час спілкування щодо вакансії. Готові перенести міт, якщо є така потреба, або пролонгувати дедлайн тестового завдання, якщо воно передбачене процесом відбору на вакансію. Ми розуміємо, що таке непередбачувані обставини, та як вони можуть впливати на наше життя.

Можливо під час спілкування з моєю колегою сталось непорозуміння, адже ми завжди просимо наших кандидатів попіклуватись про відео та аудіо зв’язок на усіх етапах спілкування. Для нас важливо розуміти особистість співбесідника на кожному з етапів рекрутингового процесу. Ми вас завчасно проінформували, що в процесі спілкування, нам важливо бачити співрозмовника (інтерв’ю з камерою) та надали можливість обрати більш зручний час проведення для інтерв’ю.

Відео на зустрічі для нас є важливим фактором, оскільки це одна з можливостей бути впевненими, що людина на співбесідах, та людина, якій ми зробили оффер, це одна й та сама особистість. Ще з ковідних часів ми ввели це правило і дотримуємось його в усій групі компаній.

Ми розуміємо, що у кожної компанії свій процес рекрутингу. Нам шкода, що наші процеси викликали у вас негативні враження.
Сподіваємось на ваше розуміння та бажаємо гарного дня.

Бережіть себе!

Затримуються з відповідями після тестового завдання. Вже другий раз відгукуюсь на вакансії цієї ГК. Пройшов тестове, очікую на зворотний зв’язок, а у відповідь тиша. Пишу рекрутеру самостійно вже третій день підряд, повідомлення не читаються навіть.Очікую на зворотний зв’язок вже тиждень, замість обіцяних «максимальних 2 днів». Якщо не пройшов відбір, то краще одразу так і сказати, а не тягнути та ігнорувати.

Все з’ясували, повідомили причину затримки та вибачились. Зв’язались та продовжили спілкування стосовно вакансії.

Проходила співбесіду на СМО в компанію RadASO групи Netpeak в жовтні 2022, з команди HR спілкувалися з Анною Прохоровою.
Чудовий процес хайрингу, якщо не найкращий в моєму досвіді. Швидкі фідбеки, позитивна комунікація. Було тестове завдання, яке для мене було цінним — так як показало, яку людину шукають і що важливо для цієї ролі. Я б сама собі таке завдання дала)
Весь процес спілкування по позиції пройшов справді швидко, Анна тримала в курсі по срокам, і ці сроки не були пустими словами.

Окремий лав лав — це процес подальшого онбордингу, про який я можу співати деферамби — настільки все структуровано і організовано.

Спілкувався с HR Iryna Semenda щодо вакансії, виконав тестове завдання, після чого рекрутер заявила що фідбек очікувати напротязі двух днів, після двух днів очікування відписав стосовно фідбеку, на що отримав ігнор (вже пройшло 7 робочих днів). Не беріться за тестові завдання від цієї компанії.

Підтримали: Alex K

Артеме, вітаю. Ми завжди відповідаємо всім кандидатам, незалежно від того, проходять вони на наступний етап відбору чи ні. Сталася прикра затримка з нашої провини — вибачте. Вже на зв’язку з вами, спілкуємося електронною поштою, тому сподіваємося, що трохи «реабілітували» зіпсований настрій і враження. Раді продовжувати діалог з приводу цікавої вам вакансії!