Netpeak Group

800...1500 спеціалістів
Київ, Харків, Одеса, Черкаси, Варна (Болгарія), Софія (Болгарія), Алмати (Казахстан)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Спілкувався с HR Iryna Semenda щодо вакансії, виконав тестове завдання, після чого рекрутер заявила що фідбек очікувати напротязі двух днів, після двух днів очікування відписав стосовно фідбеку, на що отримав ігнор (вже пройшло 7 робочих днів). Не беріться за тестові завдання від цієї компанії.

Артеме, вітаю. Ми завжди відповідаємо всім кандидатам, незалежно від того, проходять вони на наступний етап відбору чи ні. Сталася прикра затримка з нашої провини — вибачте. Вже на зв’язку з вами, спілкуємося електронною поштою, тому сподіваємося, що трохи «реабілітували» зіпсований настрій і враження. Раді продовжувати діалог з приводу цікавої вам вакансії!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.