NetLS Software Development

Івано-Франківськ

Проходила співбесіду у цій компанії. Те, що її результат негативний — по абсолютній відсутності будь-якого фідбеку вже зрозуміло, звичайно. :) Але зважаючи на свій витрачений час і зацікавленість, все-таки не дуже приємним є цей ігнор. Як на мене, то якщо вже почали спілкування з кандидатом — логічно було б його завершити, нехай навіть відмовою, але на позитивній ноті, так би мовити...

Проходив навчання у NetLS.Мої враження — чудова компанія, дуже задоволений і не пожалів, що тут навчався. Хороший та дружній колектив, завжди допомагали у будь-яких питаннях. В офісі є все необхідне для комфорту. Олександр Гуценко, який є одним з професійних спеціалістів, дуже добре себе показав як наставник (ментор) та дав багато знань з розробки ПЗ на С# з навчальної програми. Компанія має все для того, щоб розвиватися швидко на ринку і досягти великих висот.
Отже, бажаю NetLS стрімко зростати, досягати великих рейтингів на ринку та щоб все у вас було чудово. У Вас все вийде! NetLS — найкращі!

Підтримали: Olena DobrianskaОльга Яцюк

Працюю в Компанії більше ніж пів року і жодного разу не пошкодував про те, що вирішив приєднатись до них. Дуже хороший і дружній колектив, з першого дня відчув підтримку і мега позитивне ставлення з боку колег, що для нової людини дуже важливо.
Компанія має хороший досвід в розробці ПЗ, а також постійно розвивається і дуже цінно бути частиною цього розвитку.
Сучасний і комфортний офіс в самому центрі Івано-Франківська.
Стосовно виплат зарплатні — питань немає, все вчасно і стабільно.

Мені було приємно працювати тут: чудовий колектив, хороші умови праці та вчасні виплати. Наявність бухгалтера сильно спростила життя, колеги допомогли з влиттям у роботу, офіс розташований у дуже зручному місці.
Доказом виступають умілі спеціалісти(які до того ж є прекрасними людьми), які неохотно йдуть звідси)
Удачі, NetLS!

Максим, дякуємо тобі за теплий відгук. Бажаємо успіхів та нових звершень. Нехай щастить!

Прийшов на роботу більше двох років тому і був приємно вражений світлим, великим, просторим та комфортним офісом. В невеликому молодому, по родинному дружньому колективі кожен був готовий поділитися досвідом. В такому середовищі комфортно працювати як молодому, так і досвідченому спеціалісту. Заробітну плату виплачують стабільно і вчасно, забезпечують повний бухгалтерський супровід ФОП. Перелічені чинники сприяли розширенню колективу більше ніж вдвічі.

Підтримали: Ольга Яцюк

Працюю у фірмі декілька місяців, і поки що приводів для настороги, або розчарування мені не давали. Тут дружній коллектив, де можна звернутись по допомогу до будь кого і тобі ніхто не відмовить. Зарплату виплачують вчасно і рівно стільки скільки і заробив.

Підтримали: Ольга Яцюк

На данный момент работаю в компании. Полет нормальный!
Благодарен Всем Ребятам за теплый прием когда пришел в компанию, за теплую обстановку в работе и общении!))
Неприятная ситуация Максима Власенко с негативным комментарием, добавить ничего не могу кроме того что наслышан об этой ситуации и то, что тот период был очень тяжелый для компании. Устояли. Красавчики! С Максимом надеюсь вопрос скоро будет решен!

Підтримали: Ольга Яцюк

Напишу сразу — все доказательства того что я напишу ниже у меня есть.

Начал работу я в этой конторе с августа 2018 года ( на удаленую работу) Нашла меня на work.ua HR которую они наняли (не штатная) созвонились все поговорили. Согласовали ЗП условия и понеслась Первое что они дали это НДА как сказали после мы пришлем по почте договор на сотрудничество (я его так до сих пор и не получил) Как выяснилось взяли меня не на ставку (о которой я оговаривал на собеседовании), а на почасовку.
Дали проект который трещал по швам и они пытались залатать дыры, вел его Александр Корниенко (с виду я так понимаю у человека есть какие то проблемы со здоровьем, ну тут лукавить не буду, всякое бывает) но вел он политику работу довольно строго — не отчитались вовремя, или что то не сделали — минус час, минус полчаса с отчета по времени :).

Шло время, первую зп заплатили на карточку приватбанка, договор еще не пришел чтоб с ФОП на ФОП платить, кормила бухгалтерия завтраками, шли митинги все ок, работа кипела (зп выдавали обычно через неделю две после начала нового месяца).

Итого следующий месяц я поработал и наработал там не полную сумму по оплате, ничего страшно — заплатили снова через неделю или 2 после начала следующего оплачиваемого месяца. Я еще раз напомню это 2018 год, заплатили 136 часов.

Я тут сделаю отступление, в сентябре тут откуда не возьмись появилось требование чтоб я установил просмотрищник моего экрана во время работы — то есть они в любой момент получали скрины моего экрана (а-ля не лукавлю ли я там или что то еще).

И теперь самы сок прорабатываем мы командой октябрь, начинается ноябрь проработали мы еще неделю (октябрь наработано уже 166 часов то есть ставка — работал я не джуном, ни мидлом, сами понимаете сколько там должна была быть оплата (скрины все есть у меня и если ты читаешь Любомир то просто так все не будет) нарабатываю я 32 часа еще ноября и тут вечером после завершения рабочего дня мне звонит Александр Корниенко с тем что все капец проект закрыли клиент закрывает проект и оплаты не будет. В общем каждодневные завтраки клиента ждем ждем и т/дю к ничему не привели, через несколько месяцев мне закрыли все доступы в редмайн и т/д по скайпу иногда отвечали но последнее что мне предложил владелец — продай код что ты писал кому то кому надо такое и получи свои деньги :) аааа боже..... в общем хочу сказать что кто подумает что я так наговариваю и порчу репутацию — можете ответить на этот комментарий своим номером вайбера/почты я с вами свяжусь и покажу доказательства

А тебе Любомир хочу передать — не надо так кидать людей!!! я думаю несколько тысяч долларов что ты кинул меня с ЗП станет тебе поперек горла.
А вам сотрудники скажу как в фильме властелина колец часть первая — «Бегите глупцы !!!»

Коли прийшов на фірму працювати, то приємно здивували і власник, і колектив. Приємно мати справу з фірмою і як з профі, і як з людьми.

Вакансії NetLS Software Development