Netfully

21...80 спеціалістів
Івано-Франківськ

4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Дуже гарна компанія. Свого часу там я працював на багатьох проектах. Цінують і поважають. Підтримка з боку начальства і колег. Особливо хочу відзначити керівника Олександра Кравця і Валерія.

Чудова компанія. Працівники дружні та охоче підримують новенгьких.

Працювала в цій компанії 3 роки; відповідальні, приємні, професійні і хороші люди тут працюють! Залишились тільки приємні спогади за весь період роботи в Axion Web.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.