NETFORCE Ukraine LLC

Доброго дня, хотів би розповісти про досвід роботи в Netforce компанії. Всього працював тут близько пів року, пішов за власним бажанням. Компанія забезпечила мʼяке імплементування в проект та максимум підтримки. Обговорювали всі нові ідеї, які я хотів внести в проект, та розумно їх аргументували. В загальному — лояльна компанія, з досить великим стеком технологій, де є можливість свого розвитку, з чим вам з радістю допоможуть🙂
Про колектив можна говорити годинами, але тут так не вийде, того буду писати коротко)
Це колектив розумних, інтелегентних та веселих людей, які не просто роблять свою роботу, аби зробити, але і роблять це з повною самовіддачою. Про них запросто можна сказати «працюють з палаючими очима».
Загалом — колектив дуже крутий, раджу працювати в цій компанії, не пожалієте

Мав досвід проходження співбесіди в цю команію і враження лише позитивні.
Шкода, що не вдалось стати частиною команди, але отримав детальний фідбек.
Радий, що тепер знаю про NetForce)

Не дійшло навіть до бесіди з рекрутером — зацікавленість у пропозиції просто проігнорована. Жодної відповіді за 20 днів не отримав, навіть текстової.

Працюю в компанії трішки більше року. Почуваю себе максимально комфортно, команда топ, керівництво максимально лояльне. Умови праці такі, що хочеться вкладатися в розвиток компанії та розвиватися самій. Це повністю відповідає моїй мотивації, дякую вам)

работаю чуть больше 1 года, полет нормальный!

Работаю здесь SMM-ом почти 9 месяцев. За это время значительно прокачал свои скилы. Компания заинтересована в развитии тебя, как специалиста. Если есть желание, то возможность здесь точно найдётся. Команда dream team) Очень адекватное руководство. В планах работать вместе долго и счастливо!

Довелось поработать в компании 2,5 недели, больше не выдержал из-за задачь не соответствующих стеку представленных мною в резюме и условиям на которые был взят на работу.
В конце вас еще обвинят в том что вы не знаете того чего действительно не знали, хотя, повторюсь, резюме было предоставлено.
Так же понятие команды, в этой компании отсутствует.
Даже если тебе в чем-то помогут разобраться, в итоге будут тыкать в это носом.

Дмитрий, спасибо вам за отзыв.
Действительно жаль, что наше сотрудничество не сложилось. Вы хотели в продуктовую компанию, а в аутсорсинге есть свои нюансы. И связаны они не с вашим стеком или условиями работы, а с недопониманием. Поэтому мы не оправдали ваши ожидания, а вы — наши.
К сожалению, мы не нашли с вами общий язык, и мы учимся на таких ситуациях.
Успехов в ваших начинаниях и ещё раз спасибо!