Month of Testing — 20 тематических вебинаров, 17 спикеров, подготовка к сертификации ISTQB!

12 января 15:46

Andrii Sheremet

Мене звати Шеремет Андрій. Ось і я вирішив написати свій відгук про компанію NetEnt. Моє знайомство з NetEnt розпочалося з #Family_Day#2017#, це день, коли працівники запрошують своїх рідних, близьких та знайомих, день відкритих дверей, так би мовити. День проходив дуже активно: різного роду розваги (склади пазли, зіграй на гітарі, пройди зиґзаґ удачі на гіроборді, потанцюй-скопіюй) інші ігри та смачний обід. Що там казати, компанія вміє розважати не тільки в інтернеті.
NetEnt для мене це молодий, дружній, креативний колектив, який у спілкуванні з колегами рівний, доброзичливий і привітний, з партнерами і клієнтами компанії — ввічливий і чемний, і, думаю, що у скрутних ситуаціях завжди націлений на знаходження компромісних рішень, тому що їх поєднує пристрасть до успіху.
З того моменту, мене не покидає бажання приєднатися до такої креативної команди на позицію QA Engineer (Game Test Engineer) та потоваришувати з одноруким бандитом, який крутить колесо фортуни для багатьох щасливчиків.
Все в руках однорукого)))

Поддержали:  Yulia Kudina

Чтобы оставить комментарий нужно иметь подтвержденный аккаунт на ДОУ. Подписаться на комментарииОтписаться от комментариев

• профессиональный рост
  • комфортные условия труда
  • грамотный проектный менеджмент
  • хороший компенсационный пакет
  • признание результатов моего труда
  • налажены коммуникации с руководством
  • отношения с коллегами