28 січня 2023 4:40

Victor Fisin

Одна з найкращих компаній на українському ринку та найкраща компанія, з якою мені довелося працювати в Україні!

Коротко: професіонали, орієнтовані на людей, володіють високими навичками, можливостями для зростання, команда підтримує одна одну, висококваліфіковані технічні лідери

Шукаючи новий проект, до якого можна приєднатися у 2021 році, я врешті-решт отримав 5 пропозицій, включно з такими гучними іменами, як EPAM. Усі пропозиції виглядають дуже добре, але NerdySoft виділявся серед усіх.

Їхній HR/процес найму дуже приємний, дуже швидкі подальші дії, і ви можете відчути, що рекрутери зацікавлені не просто в «заповненні посади», а в тому, щоб найняти саме людину. Перша компанія, яка абсолютно зацікавлена в першу чергу в особистості! Усі етапи, від першої співбесіди до співбесіди з технічним спеціалістом і прийому на роботу, проходили відповідно до найвищих галузевих стандартів. Дуже професійно, але дуже невимушено.

Команда, з якою мені довелося працювати, була просто чудовою. Технічний керівник був професіоналом, і всі просто знали, що робити! Мінімальний нагляд, максимальна продуктивність! Атрем був технічним керівником проекту, і він викликає повагу за свій досвід, але з ним так цікаво знайомитися на особистому рівні.

Мені довелося залучити до команди та навчити ще одного розробника Angular, що стало чудовим досвідом і чудовим доповненням до проекту.

Одна з тих компаній, з якою ви знову попрацюєте за мить!

Я б сказав, що вони є зразком для інших компаній, і якщо мені колись вдасться створити власну компанію, я буду моделювати її за NerdySoft!

Дякуємо за надану можливість, набутий досвід та чудово проведений час разом!

здоров’я всмім та мирного неба!