Проходила 3 етапи співбесіди в даній компанії. На жаль, з особистих причин не змогла прийняти офер, але хотіла б поділитися надзвичайно приємним враженням від компанії та процесу хайрингу.
По-перше, я в захваті наскільки оперативно відповідає рекрутер Аліна. Відповіді стосовно перших 2 етапів співбесіди я отримала в той же день — ніколи так швидко не отримувала фідбек. Також хочу зазначити, що з Аліною дуже приємно спілкуватися і вона повністю відповіла на питання, які мене цікавили, на першій співбесіді.
По-друге, порадувала відсутність тестового завдання. Що також показує експертність технічних спеціалістів компанії, оскільки, на мою думку, хорошому спеціалісту, в більшості випадків, достатньо технічних питань та перегляду робіт кандидата. Знов ж таки, дуже комфортна та продуктивна співбесіда з технічною спеціалісткою Дарою та PM Оленою.
Ну й останній етап співбесіді з делівері менеджеркою Марією також порадував, особливо те, як Марія максимально чесно описала якісь можливі суб’єктивні мінуси проєкту (які є завжди на будь-якому продукті), не намагаючись подати все лише в ідилічному світлі.

Загалом, для мене, компанія вже на етапі хайрингу якісно виділяється на ринку.

Протягом двох років роботи в цій компанії, я накопичила чимало неймовірного досвіду. Це дружнє середовище дозволило мені розкритися як справжньому професіоналу, завдяки високому рівню позитиву та мотивації, що панує тут. Завдяки підтримці колег та визнанню з боку керівництва, я відчуваю постійне натхнення для особистісного зростання та досягнення нових цілей.

Підтримали: Arina DanylivYana Kipcharska

Доєдналась до компанії навесні, скоро буде пів року. Можу сказати, що тут чудовий колектив, з перших днів відчувала підтримку, є до кого звернутись з будь-яким питанням — чи то колега з департаменту, чи то менеджмент, чи HR-и — всі раді допомогти.
Онбордінг був плавний, ненав’язливий, сподобалось як організовано процес.
Кооперація з рекрутингом на момент знайомства, співбесід, фідбеку, усіх некст степів, на рівні — все було швидко, зрозуміло.
Також мені дуже імпонує, що у компанії є свої фокус та експертиза, своя ніша, бо класно розуміти, що ти дійсно частина чогось, що несе цінність.
На даному етапі мені все подобається, рада бути частиною NerdySoft. Всім мирного неба!

Бачив багато, але такого цирку як тут з HR-ом, ще не бачив.
Відправляю резюме (резюме саме .NET, це можна побачити в листуванні) на трейні .нет, пишу в супроводжувальному листі, що я маю досвід в IT як qa (5 років), мені hr Луїза відповідає, що я не підхожу, тому що увага:
1. Я подаюсь як QA (Шановна, ви резюме взагалі відкривали?)
2. Мій рівень англійського менше ніж Intermediate. (Що дуже цікаво, що в мене вказан рівень в резюме Upper-Intermediate.)
3. Ні в лінкедін, ні на електронну пошту ваша співробітниця не відповіла.
Поясніть мені HR lead компанії NerdySoft, що це за відношення? Давайте тільки без стандартних відписок (Прийняли міри, нам так шкода). Непрофесійне відношення співробітниці, можливо коштувало співпраці з вами

Підтримали: Nataliia Sereda

Едварде, доброго дня! Дякуємо за відгук. Нам дійсно шкода, що Ви зіткнулись з негативним досвідом в процесі відбору. Ми стараємось, щоб у кандидатів залишились найприємніші відгуки про нас, тому будемо пропрацьовувати цей момент з нашої сторони.
Відповіла Вам в особисті повідомлення.
Будемо раді Вас бачити серед учасників нашої інтерн програми.

Одна з найкращих компаній на українському ринку та найкраща компанія, з якою мені довелося працювати в Україні!

Коротко: професіонали, орієнтовані на людей, володіють високими навичками, можливостями для зростання, команда підтримує одна одну, висококваліфіковані технічні лідери

Шукаючи новий проект, до якого можна приєднатися у 2021 році, я врешті-решт отримав 5 пропозицій, включно з такими гучними іменами, як EPAM. Усі пропозиції виглядають дуже добре, але NerdySoft виділявся серед усіх.

Їхній HR/процес найму дуже приємний, дуже швидкі подальші дії, і ви можете відчути, що рекрутери зацікавлені не просто в «заповненні посади», а в тому, щоб найняти саме людину. Перша компанія, яка абсолютно зацікавлена в першу чергу в особистості! Усі етапи, від першої співбесіди до співбесіди з технічним спеціалістом і прийому на роботу, проходили відповідно до найвищих галузевих стандартів. Дуже професійно, але дуже невимушено.

Команда, з якою мені довелося працювати, була просто чудовою. Технічний керівник був професіоналом, і всі просто знали, що робити! Мінімальний нагляд, максимальна продуктивність! Атрем був технічним керівником проекту, і він викликає повагу за свій досвід, але з ним так цікаво знайомитися на особистому рівні.

Мені довелося залучити до команди та навчити ще одного розробника Angular, що стало чудовим досвідом і чудовим доповненням до проекту.

Одна з тих компаній, з якою ви знову попрацюєте за мить!

Я б сказав, що вони є зразком для інших компаній, і якщо мені колись вдасться створити власну компанію, я буду моделювати її за NerdySoft!

Дякуємо за надану можливість, набутий досвід та чудово проведений час разом!

здоров’я всмім та мирного неба!

10 березня зі мною зв’язалась рекрутер NerdySoft, описала деталі пропозицій. Я відповіла в той же день. Але, на жаль більше ніякої інформації не отримала. Оскільки я була дуже зацікавлена в вакансії — нагадала про себе в листах ще 15 та 30 березня. Але у відповідь знову нічого не отримала.

Підтримали: Vasyl Pyadyk

Вітаю, Тетяно!

Вдячні за Ваш відгук та інтерес до кар‘єрних можливостей у NerdySoft. Перепрошуємо, що ви не отримали вчасну відповідь на свій лист.

На дану позицію, що Вас зацікавила, а саме Junior Project Manager, ми отримали дійсно велику кількість відгуків, адже в цей непростий для нашої держави час, особливо багато людей втратили роботу. Ми кожен відгук опрацьовуємо особисто, ймовірно наш діалог загубився у процесі спілкування з іншими кандидатами. Вакансія була відкрита на початку березня, тому напружений емоційний фон у цей час, теж, на жаль, міг нам зіграти не на користь.

Для нас справді важливий кожен кандидат та кожен відгук про роботу відділу. Ми взяли до уваги та проаналізували цей випадок та й надалі намагатимемось робити все можливе, щоб вдосконалювати процес та не допустити повторення таких прикрих ситуацій.

Позиція Junior Project Manager станом на сьогодні закрита, проте ми будемо раді продовженню нашого спілкування та можливій співпраці у майбутньому. Залишатимемось на зв’язку.

Бережіть себе та близьких. Мирного неба!
З повагою, Тетяна

В компанії працюю вже 2 роки. За цей час спостерігаю постійний стрімкий розвиток, все більше цікавих проектів та все більше класних людей! Менеджмент компанії завжди відкритий до будь-яких обговорень та дбає про задоволеність роботою і процесами всіх працівників. Мав змогу попрацювати на кількох проектах в межах компанії, і завжди тішить той факт, що не залежно від твого рівня тебе залучають до багатьох процесів, а не лише до виконання локальних задач, що дає змогу швидше рости і розуміти як все влаштовано вцілому.

В компанії майже від самого початку, скоро буде 5 років.

Наразі виконую роль Principal JS Lead-a. Починав як розробник і поступово рухався далі — Team -> Competence -> Principal Lead. За цей час класно качнувся в різних сферах — спілкування із замовниками та ведення проектів, діскавері фази та планування, менеджмент та менторство девелоперів, розвиток JS компетенції, проведення співбесід. Те саме стосується і технічних скілів — залучення та девелопмент на різних проектах (понад 15) та різних частин — від фронтенду і мобайлу до бекенду та інфраструктури.

Ціную в компанії людей які поруч працюють — здебільшого долучаються класні люди, відбір працівників реально на хорошому рівні. Ціную свободу та можливість завжди розвиватись. Підтримку від менеджменту та людяність. Ну і само собою цікаві проекти :)

Кому можу порадити тут працювати? Якщо ти хочеш рости професійно, в тебе є запал розвиватись і освоювати нові території, ти хочеш працювати поруч з хорошими людьми в дружній обстановці — думаю тут ти зможеш це знайти.

Успіхів.

Працюю в компанії майже рік. Дуже задоволений своїм досвідом роботи тут. Хочеться відразу виділити плюси які є важливі для мене:
1. Хороша рекрутинг стратегія (компанія набрає не лише крутих спеціалістів але і сильних по софт скілах працівників, що значно полегшує будь яку внутрішню співпрацю)
2. Чудовий простір для розвитку та для впровадження власних ідей (як технічних рішень так і процесних моментів)
3. Можливість швидко навчатись та спробувати свої сили у різних активностях
4. Процеси побудовані прозоро, будь які питння можна піднімати та вирішувати як на проекту так і на рівні компанії
5. Кльова атмосфера в командах
6. Хороший соцпакет та різні приємності від HR команди :)

В Nerdysoft працюю пів року. Починав свій шлях як трейні, тому мій відгук спрямований більше на початківців. Якщо ви шукаєте свою першу роботу і компанію, і у вас не так багато досвіду, то тут ви отримаєте:
1) дуже цікаву і круту трейні програму (не просто таски в вакуумі, а будете рулити свій власний проект, якщо ви девелопер ;) ),
2) скілового ментора, з яким легко комунікувати, легко вирішувати якісь питання і тп.
3) підтримку від адекватного колективу (допоможуть всім, щоб ти розвивався) )
4) круті бенефіти від компанії (мед страхування, компенсація курсів, технічне забезпечення)
5) онлайн та офлайн івенти)

Дуже тішить той факт, що компанія постійно росте і розвивається, тому не втрачайте свій шанс потрапити на наш корабель))

Працюю в компанії 3.5 роки, майже з самого початку, ще коли нас було до 10 чоловік. В компанії чудовий і дружній колектив, цікаві проекти та технології, є постійний розвиток і напрями руху. Я хочу постійно розвиватись, рухатись вперед і тут є ця можливість. Класно бачити коли ти ростеш разом з компанією.

Відгукнувся на вакансію в цій компанії. Написав тестове і через МІСЯЦЬ відписали, що тестове норм. Давайте проведемо технічну співбесіду. Провели. Ніякого фідбеку нема. Мабуть ще місяць зачекаю

Доброго дня, Віталій.

Дякуємо за ваш відгук! Просимо вибачення, що Ви не отримали відповідь вчасно. На жаль, на початку карантину наша робота частково ускладнилась переходом на повністю віддалену роботу, тому сповільнився відбір кандидатів. Це стосується також нашої internship програми, на яку Ви подавались. Нещодавно ми розширили HR команду, щоб встигати опрацьовувати вхідні резюме і відписувати всім кандидатам вчасно.

На internship програму подається дуже велика кількість людей. Не зважаючи на те, що більшість компаній закрили свої тренінг програми, ми прийняли рішення в цей непростий час надати максимальній кількості кандидатів без досвіду шанс пройти нашу трейніг програму та почати свою кар’єру в ІТ. В цьому рішенні є також недоліки, зокрема, на жаль, не всім вдається відписати вчасно і трапляється, що ми помилково можемо не повідомити кандидату результати співбесіди.

Ми щодня працюємо над вдосконаленням, тому будь-який зворотній зв’язок є важливим для нас.

Мені пощастило потрапити в компанію в період бурхливого розвитку, коли компанія все ще є затишним місцем де всі один одного знають, але при цьому вже з проектним менеджментом і високою кількістю сильних фахівців, як у великих компаній.
Що сильно здивувало — високий рівень свободи і довіри до девелоперів. Графік вільний, Big Brother за тобою не слідкує (надіюсь), технологічний стек зазвичай хороший + ти багато на що впливаєш.
Якщо не шукаєш легасі проекти з абонементами на смузі, як то кажуть, рекомендую.

Вакансії NerdySoft