Будучи частиною компанії вже півтора роки, з впевненістю можу сказати, що Nedrysoft є саме тією компанією, де можна вирости в першу чергу як професіонал своєї справи, не звачаючи чи ти працюєш на позиції піема, девелопера чи тестувальника.
Nerdysoft надає можливість розвинути свої hard and soft skills на цікавих проектах.
Оскільки компанія є динамічна і стрімко росте, я мав можливість попрацювати на багатьох проектах в короткий період часу, що дозволило мені розвинути свою експертизу в різних домейнах.
Менеджмент компанії завжди відкритий до нових ідей і пропозицій, що є важливим фактором для працівників, адже таким чином кожен може принести своє value в розвиток компанії.

Поддержали: Nataliya Lukanyuk

Працюю в компанії 3.5 роки, майже з самого початку, ще коли нас було до 10 чоловік. В компанії чудовий і дружній колектив, цікаві проекти та технології, є постійний розвиток і напрями руху. Я хочу постійно розвиватись, рухатись вперед і тут є ця можливість. Класно бачити коли ти ростеш разом з компанією.

Поддержали: Nataliya Lukanyuk

Відгукнувся на вакансію в цій компанії. Написав тестове і через МІСЯЦЬ відписали, що тестове норм. Давайте проведемо технічну співбесіду. Провели. Ніякого фідбеку нема. Мабуть ще місяць зачекаю

Доброго дня, Віталій.

Дякуємо за ваш відгук! Просимо вибачення, що Ви не отримали відповідь вчасно. На жаль, на початку карантину наша робота частково ускладнилась переходом на повністю віддалену роботу, тому сповільнився відбір кандидатів. Це стосується також нашої internship програми, на яку Ви подавались. Нещодавно ми розширили HR команду, щоб встигати опрацьовувати вхідні резюме і відписувати всім кандидатам вчасно.

На internship програму подається дуже велика кількість людей. Не зважаючи на те, що більшість компаній закрили свої тренінг програми, ми прийняли рішення в цей непростий час надати максимальній кількості кандидатів без досвіду шанс пройти нашу трейніг програму та почати свою кар’єру в ІТ. В цьому рішенні є також недоліки, зокрема, на жаль, не всім вдається відписати вчасно і трапляється, що ми помилково можемо не повідомити кандидату результати співбесіди.

Ми щодня працюємо над вдосконаленням, тому будь-який зворотній зв’язок є важливим для нас.

Мені пощастило потрапити в компанію в період бурхливого розвитку, коли компанія все ще є затишним місцем де всі один одного знають, але при цьому вже з проектним менеджментом і високою кількістю сильних фахівців, як у великих компаній.
Що сильно здивувало — високий рівень свободи і довіри до девелоперів. Графік вільний, Big Brother за тобою не слідкує (надіюсь), технологічний стек зазвичай хороший + ти багато на що впливаєш.
Якщо не шукаєш легасі проекти з абонементами на смузі, як то кажуть, рекомендую.