В компанії майже від самого початку, скоро буде 5 років.

Наразі виконую роль Principal JS Lead-a. Починав як розробник і поступово рухався далі — Team -> Competence -> Principal Lead. За цей час класно качнувся в різних сферах — спілкування із замовниками та ведення проектів, діскавері фази та планування, менеджмент та менторство девелоперів, розвиток JS компетенції, проведення співбесід. Те саме стосується і технічних скілів — залучення та девелопмент на різних проектах (понад 15) та різних частин — від фронтенду і мобайлу до бекенду та інфраструктури.

Ціную в компанії людей які поруч працюють — здебільшого долучаються класні люди, відбір працівників реально на хорошому рівні. Ціную свободу та можливість завжди розвиватись. Підтримку від менеджменту та людяність. Ну і само собою цікаві проекти :)

Кому можу порадити тут працювати? Якщо ти хочеш рости професійно, в тебе є запал розвиватись і освоювати нові території, ти хочеш працювати поруч з хорошими людьми в дружній обстановці — думаю тут ти зможеш це знайти.

Успіхів.

Працюю в компанії майже рік. Дуже задоволений своїм досвідом роботи тут. Хочеться відразу виділити плюси які є важливі для мене:
1. Хороша рекрутинг стратегія (компанія набрає не лише крутих спеціалістів але і сильних по софт скілах працівників, що значно полегшує будь яку внутрішню співпрацю)
2. Чудовий простір для розвитку та для впровадження власних ідей (як технічних рішень так і процесних моментів)
3. Можливість швидко навчатись та спробувати свої сили у різних активностях
4. Процеси побудовані прозоро, будь які питння можна піднімати та вирішувати як на проекту так і на рівні компанії
5. Кльова атмосфера в командах
6. Хороший соцпакет та різні приємності від HR команди :)

В Nerdysoft працюю пів року. Починав свій шлях як трейні, тому мій відгук спрямований більше на початківців. Якщо ви шукаєте свою першу роботу і компанію, і у вас не так багато досвіду, то тут ви отримаєте:
1) дуже цікаву і круту трейні програму (не просто таски в вакуумі, а будете рулити свій власний проект, якщо ви девелопер ;) ),
2) скілового ментора, з яким легко комунікувати, легко вирішувати якісь питання і тп.
3) підтримку від адекватного колективу (допоможуть всім, щоб ти розвивався) )
4) круті бенефіти від компанії (мед страхування, компенсація курсів, технічне забезпечення)
5) онлайн та офлайн івенти)

Дуже тішить той факт, що компанія постійно росте і розвивається, тому не втрачайте свій шанс потрапити на наш корабель))

Будучи частиною компанії вже півтора роки, з впевненістю можу сказати, що Nedrysoft є саме тією компанією, де можна вирости в першу чергу як професіонал своєї справи, не звачаючи чи ти працюєш на позиції піема, девелопера чи тестувальника.
Nerdysoft надає можливість розвинути свої hard and soft skills на цікавих проектах.
Оскільки компанія є динамічна і стрімко росте, я мав можливість попрацювати на багатьох проектах в короткий період часу, що дозволило мені розвинути свою експертизу в різних домейнах.
Менеджмент компанії завжди відкритий до нових ідей і пропозицій, що є важливим фактором для працівників, адже таким чином кожен може принести своє value в розвиток компанії.

Працюю в компанії 3.5 роки, майже з самого початку, ще коли нас було до 10 чоловік. В компанії чудовий і дружній колектив, цікаві проекти та технології, є постійний розвиток і напрями руху. Я хочу постійно розвиватись, рухатись вперед і тут є ця можливість. Класно бачити коли ти ростеш разом з компанією.

Відгукнувся на вакансію в цій компанії. Написав тестове і через МІСЯЦЬ відписали, що тестове норм. Давайте проведемо технічну співбесіду. Провели. Ніякого фідбеку нема. Мабуть ще місяць зачекаю

Доброго дня, Віталій.

Дякуємо за ваш відгук! Просимо вибачення, що Ви не отримали відповідь вчасно. На жаль, на початку карантину наша робота частково ускладнилась переходом на повністю віддалену роботу, тому сповільнився відбір кандидатів. Це стосується також нашої internship програми, на яку Ви подавались. Нещодавно ми розширили HR команду, щоб встигати опрацьовувати вхідні резюме і відписувати всім кандидатам вчасно.

На internship програму подається дуже велика кількість людей. Не зважаючи на те, що більшість компаній закрили свої тренінг програми, ми прийняли рішення в цей непростий час надати максимальній кількості кандидатів без досвіду шанс пройти нашу трейніг програму та почати свою кар’єру в ІТ. В цьому рішенні є також недоліки, зокрема, на жаль, не всім вдається відписати вчасно і трапляється, що ми помилково можемо не повідомити кандидату результати співбесіди.

Ми щодня працюємо над вдосконаленням, тому будь-який зворотній зв’язок є важливим для нас.

Мені пощастило потрапити в компанію в період бурхливого розвитку, коли компанія все ще є затишним місцем де всі один одного знають, але при цьому вже з проектним менеджментом і високою кількістю сильних фахівців, як у великих компаній.
Що сильно здивувало — високий рівень свободи і довіри до девелоперів. Графік вільний, Big Brother за тобою не слідкує (надіюсь), технологічний стек зазвичай хороший + ти багато на що впливаєш.
Якщо не шукаєш легасі проекти з абонементами на смузі, як то кажуть, рекомендую.

Вакансии NerdySoft