Безкоштовна онлайн-конференцiя з Python від fwdays. 14 грудня. Реєструйся!

Мені пощастило потрапити в компанію в період бурхливого розвитку, коли компанія все ще є затишним місцем де всі один одного знають, але при цьому вже з проектним менеджментом і високою кількістю сильних фахівців, як у великих компаній.
Що сильно здивувало — високий рівень свободи і довіри до девелоперів. Графік вільний, Big Brother за тобою не слідкує (надіюсь), технологічний стек зазвичай хороший + ти багато на що впливаєш.
Якщо не шукаєш легасі проекти з абонементами на смузі, як то кажуть, рекомендую.