Neonomics Ukraine

81...200 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в Неономікс майже пів року і дуже задоволена.
+ Цікаві проекти всередині компанії, відсутність мікроменеджменту, плоска ієрархія. Поки завдання виконані — всі будуть задоволені.
+ Дружня атмосфера в команді, багато талановитих людей, які завжди готові поділитися досвідом. Є можливість приходити в офіс, але поки майже всі працюють віддалено.

— Хоча існує умовно гнучкий графік, потрібно бути присутнім на скрам-мітингах, які зазвичай в першій половині дня. Тому за інерцією ти працюєш класичний робочий день.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.