Nayax Retail Ltd

Одеса, Герцлія (Ізраїль)

Працюю Java розробником в Nayax Retail LTD 3 місяці.
Стадія рекрутингу пройшла швидко та якісно.
Онбординг без пройшов без труднощів.
Чудовий офіс в Одесі, в якому все зроблено задля комфортної праці.
Приємна команда, яка використовує up-to-date технології, цінить співробітників, їх професіональний ріст та змушує притримуватися work-life balance))

Підтримали: Viktoriia Zakharova

Работаю джава разработчиком, 1.5 года, все устраивает. Условия, график, интересные задания, внедряем новые технологии. Особо хочу отметить прекрасный офис в Одессе. Не знаю кому что не подошло с рекрутингом, у меня все прошло быстро и профессионально.

Підтримали: Tetiana KulykViktoriia Zakharova

Працюю у Nayax Retail вже майже півтора року на позиції manual QA.
До цього працювала в більшій компанії, тому маю з чим порівняти і скажу впевнено, що в Nayax прислухаються до ідей кожного, цінують ініціативу та піклуються про працівників. Колеги привітні, комунікація між усіма відділами налагоджена, немає зайвого мікроменеджменту. Офіс з сучасним ремонтом і технікою — окреме задоволення.
Щиро радію, коли бачу в Україні чи за кордоном наші термінали для безготівкової оплати і сподіваюсь, що завдяки дружнім старанням всієї команди ми підкоримо нові ринки.

дякую, Таня, дуже цінно

Жахливий і безвідподальний рекрутмент.

На джині відгукнувся на їх позицію Product manager (product company). Продукт на який вони шукали спеціаліста був (або є) в сфері Retail.
Окрім досвіду в IT у мене є релевантний досвід в Retail і тому я справедливо розраховував, що у мене достатньо високі шанси на те, щоб дійти хоча б до співбесіди із їх головним менеджером (як би вони цю посаду не називали).
Розписав відповіді по кожному пункту їх реквайрментів і додав розгорнуту інформацію про досвід саме в Retail. Вбухав в Cover Letter 20 десь хвилин, може більше
Переписувалася зі мною Svitlana Plugina.

Тепер пройдемося по хронології:
1. 13.04.2022 Nayax опублікували вакансію.
2. 13.04.2022 о 14:32 я відправив їм дуже розгорнутий Cover Letter.
3. 13.04.2022 поспілкувався із Світланою в чаті Джина. Я дуже оперативно відповів на всі питання.
4. 15.04.2022 Nayax відповідають, що є кандидатИ (тобто більше одного) на ФІНАЛЬНІЙ стадії.

У мене питання — коли ті кандидати встигли написати, і коли Nayax з ними провели співбесіди, що ті кандидатИ вже на фінальній стадії? При тому, що я написав в день опублікування вами вакансії максимум через одну-дві години?

Всім бажаю гарного дня.

Крутой коллектив, крутые процессы.
Атмосфера в компании предоставляет все для комфортной работы: тихо, в случае необходимости есть прямая коммуникация с другими командами, плюшки (печенька, мороженко, пицца, дискотеки).
Порадовали тренинги как внутри так и вне команд.

Отношения к рядовым сотрудникам — человеческие! <3

Работаю в компании на протяжении 15.5 лет и смело могу сказать, что горжусь тем, что наши решения способствую развитию наших заказчиков. Nayax Retail — компания, которая обеспечивает комплексное решение, для розничных сетей.
Мы постоянно инвестируем в инфраструктуру продуктов, осваиваем новые технологии и внедряем их в наши решения.
Также принимаю активное участие в наборе команды и уверен, что у нас работают талантливые, опытные профессионалы и очень хорошие люди.

Чудесная компания, просто нет слов.
Коллектив в Nayax Retail Ltd замечательный, как с технической стороны так и с человеческих качеств. Хорошие и не слишком бюрократизированные процессы.
В Nayax Retail Ltd дружная и открытая атмосфера. Наблюдаю развитие и рост компании.
Впечатления о компании крайне положительные, я рад что смог влиться в коллектив.