Nayax Retail Ltd

Одеса, Herzliya

Працюю Java розробником в Nayax Retail LTD 3 місяці.
Стадія рекрутингу пройшла швидко та якісно.
Онбординг без пройшов без труднощів.
Чудовий офіс в Одесі, в якому все зроблено задля комфортної праці.
Приємна команда, яка використовує up-to-date технології, цінить співробітників, їх професіональний ріст та змушує притримуватися work-life balance))

Підтримали: Viktoriia Zakharova

Работаю джава разработчиком, 1.5 года, все устраивает. Условия, график, интересные задания, внедряем новые технологии. Особо хочу отметить прекрасный офис в Одессе. Не знаю кому что не подошло с рекрутингом, у меня все прошло быстро и профессионально.

Підтримали: Tetiana KulykViktoriia Zakharova

Працюю у Nayax Retail вже майже півтора року на позиції manual QA.
До цього працювала в більшій компанії, тому маю з чим порівняти і скажу впевнено, що в Nayax прислухаються до ідей кожного, цінують ініціативу та піклуються про працівників. Колеги привітні, комунікація між усіма відділами налагоджена, немає зайвого мікроменеджменту. Офіс з сучасним ремонтом і технікою — окреме задоволення.
Щиро радію, коли бачу в Україні чи за кордоном наші термінали для безготівкової оплати і сподіваюсь, що завдяки дружнім старанням всієї команди ми підкоримо нові ринки.

дякую, Таня, дуже цінно

Рекрутинг залишає бажати кращого. Рекрутерша мені задавала запитання як на допиті. Трохи ввічливості не завадить. Тепер, навіть, якщо мені ваша фірма колись запропонує посаду навіть за 20 000$, я не погоджусь ніколи. Взагалі не в моій натурі писати негативні відгуки, але тут не витримав і перший раз написав =)

Жахливий і безвідподальний рекрутмент.

На джині відгукнувся на їх позицію Product manager (product company). Продукт на який вони шукали спеціаліста був (або є) в сфері Retail.
Окрім досвіду в IT у мене є релевантний досвід в Retail і тому я справедливо розраховував, що у мене достатньо високі шанси на те, щоб дійти хоча б до співбесіди із їх головним менеджером (як би вони цю посаду не називали).
Розписав відповіді по кожному пункту їх реквайрментів і додав розгорнуту інформацію про досвід саме в Retail. Вбухав в Cover Letter 20 десь хвилин, може більше
Переписувалася зі мною Svitlana Plugina.

Тепер пройдемося по хронології:
1. 13.04.2022 Nayax опублікували вакансію.
2. 13.04.2022 о 14:32 я відправив їм дуже розгорнутий Cover Letter.
3. 13.04.2022 поспілкувався із Світланою в чаті Джина. Я дуже оперативно відповів на всі питання.
4. 15.04.2022 Nayax відповідають, що є кандидатИ (тобто більше одного) на ФІНАЛЬНІЙ стадії.

У мене питання — коли ті кандидати встигли написати, і коли Nayax з ними провели співбесіди, що ті кандидатИ вже на фінальній стадії? При тому, що я написав в день опублікування вами вакансії максимум через одну-дві години?

Всім бажаю гарного дня.

Крутой коллектив, крутые процессы.
Атмосфера в компании предоставляет все для комфортной работы: тихо, в случае необходимости есть прямая коммуникация с другими командами, плюшки (печенька, мороженко, пицца, дискотеки).
Порадовали тренинги как внутри так и вне команд.

Отношения к рядовым сотрудникам — человеческие! <3

Работаю в компании на протяжении 15.5 лет и смело могу сказать, что горжусь тем, что наши решения способствую развитию наших заказчиков. Nayax Retail — компания, которая обеспечивает комплексное решение, для розничных сетей.
Мы постоянно инвестируем в инфраструктуру продуктов, осваиваем новые технологии и внедряем их в наши решения.
Также принимаю активное участие в наборе команды и уверен, что у нас работают талантливые, опытные профессионалы и очень хорошие люди.

Чудесная компания, просто нет слов.
Коллектив в Nayax Retail Ltd замечательный, как с технической стороны так и с человеческих качеств. Хорошие и не слишком бюрократизированные процессы.
В Nayax Retail Ltd дружная и открытая атмосфера. Наблюдаю развитие и рост компании.
Впечатления о компании крайне положительные, я рад что смог влиться в коллектив.