Відгуки про компанію Naviteq Ltd.

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

I spent few days to provide solution for the tech task, all requirements were completed.
And what I received? Just a chatGPT generated feedback...

Розкажу історію яка відбулась недавно, написала мені рекрутер компаніі Naviteq Ltd все чудово сказали, що є 3 етапи співбесід ( ознайомча, технічна з тестовим і з СЕО ). Все домовились пройшов всі етапи співбесід, на фінальному сказали буде ще одна технічна співбесіда типу замість тестового завдання і так далі яке типу вони мали оплатити, подумав О’кей без проблем. Все пройшов, сказали, що в п’ятницю або в неділю ми надамо відповідь. Пройшов цей термін а від компаніі ігнор, що від СЕО, що від рекрутера, а сьогодні рекрутер їхньої компаніі просто вніс мене в ЧС👍

То ж просто не рекомендую Naviteq Ltd чому?
1. Дивний процес співбесідування
2. Як виявилось вони працюють з РФ і не планують відмовлятись

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.