2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

ребята не парятся что бы отписывать фидбек по тестовым заданиям :(

Підтримали: Настя Прохорова

Проработал в компании 1.5 года на должности JavaScript разработчика.
За все это время ни разу не было задержек по выплате ЗП. Всегда все вовремя, и строго по отработанным часам.
В компании очень дружественная и теплая атмосфера. Хорошо настроена коммуникация, не смотря на то, что все сотрудники работают удаленно.
Толковый менеджмент, которые грамотно руководят всеми процессам работы! Всегда можно на прямую обратиться и обсудить все вопросы/детали.

Отличная команда, большая семья! ) Было очень комфортно с вами работать.

Підтримали: Ol'ha Yarukhina

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.