NANOBOT Medical Communication

до 20 спеціалістів
Київ, Сан-Дієго (США), Таллінн (Естонія)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Пропрацював більше року. Крута компанія для інтузіастів, які хочуть творити для світової медицини. Є всі можливості поковбасити медичний AR/MR/VR під Hololens, HTC Vice, AR iOS. В СНГ немає аналогів і конкурентів в цьому напрямку. З усіма співробітниками дружні відносини і поза роботою

Підтримали: Yurii Hrebelskyi

Это одна из лучших компаний для работы и для получения первого опыта! Я работаю здесь с первых дней основания и с каждым годом вижу рост и уверенное движение вперед как в профессиональном так и в личном развитии.

Підтримали: Vitaliy BasykYurii Hrebelskyi

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії NANOBOT Medical Communication