NANOBOT Medical Communication

Киев, Таллинн (Эстония), Сан-Диего (США)

Пропрацював більше року. Крута компанія для інтузіастів, які хочуть творити для світової медицини. Є всі можливості поковбасити медичний AR/MR/VR під Hololens, HTC Vice, AR iOS. В СНГ немає аналогів і конкурентів в цьому напрямку. З усіма співробітниками дружні відносини і поза роботою

Поддержали: Yurii Hrebelskyi

Это одна из лучших компаний для работы и для получения первого опыта! Я работаю здесь с первых дней основания и с каждым годом вижу рост и уверенное движение вперед как в профессиональном так и в личном развитии.

Поддержали: Vitaliy BasykYurii Hrebelskyi