naimai.com.ua

до 20 спеціалістів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Наше листування з вами на джині це просто сюр)
Ось ваша відповідь на CV
Цитую:
"
Ekaterina Brovarenko
21 гру 2023 23:50
Вітаю!
Ми облажалися і виклали посилання так, що воно було недоступним. Наразі ситуацію виправлено, а відповідальному співробітнику — Катерині винесено догану та штраф — заборону до печінок для кави.
Якщо вам шкода Катерину — будь ласка, поставте лайк до відео. 10 лайків — і ми скасуємо штраф.
І так — вакансія все ще актуальна!
"

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.