N-iX

понад 1500 спеціалістів
Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Бухарест (Румунія), Краків (Польща), Софія (Болгарія), Malmo (Sweden), North Miami Beach (USA, FL), Floriana (Malta)

13 травня 2021 15:45

Alona Gulak, TAS в N-iX

Два роки як працюю ТAS в компанії N-iX, тож вирішила поділитися своїми враженнями про співпрацю з компанією.
Протягом цього часу помітила багато змін, загалом вважаю, що вони на краще: автоматизувались багато операційних процесів, з’явились idea-bot, де можна ділитися ідеями і вони будуть реалізовані, як от Ніксова резиденція Альпенхоф у Славському, вакцинація і підтримка працівників в боротьбі з COVID-19, тощо

Що подобається мені:
— гнучкість в організації робочого місця і робочого графіку — за останній рік з лишком була в офісі тричі за власним бажанням, працюю в зручні години для мене і моєї команди
— команда (це найбільший плюс) — вона неймовірна
— свій ФОП веду сама (мала прециденти на попередньому місці роботи), проте бухгалтер в київському офісі N-iX завжди йде на зустріч, консультує і допомагає, навіть в неробочий час (соррі, грішна)
— легкість і мінімум бюрократії в спілкуванні з колегами з різних департаментів, незалежно від того, чи то Ресурс менеджер, Проджект Координатор, чи Делівері Директор
— звісно, мені подобається рівень компенсації, яку я отримую (один раз було підняття після перформанс апрейзалу і один раз дали трішки грошей неочікувано, як кажуть «дрібничка, зате приємно»). З нетерпінням чекаю на наступний перфоманс апрейзал
— скористалась ковідною підтримкою від N-iX, так як перехворіли усією родиною в не найлегшій формі і компанія доставила кисневий концентратор додому, що дуже допомогло мені і татові «стати на ноги»
— багато різних крутих проектів з використанням сучасних технологій та гарно налаштованими процесами
— можна заріквестити собі ментора, який допоможе прокачати тобі той скілл, який ти хочеш
— відпустку можна брати «в мінус» і навіть на випробувальному

Що можна покращити, на мою думку:
— хотілось би більше тімбілдінгів, конференцій (з дотриманням соц дистанції офкорз)
— автопаркінг в бізнес центрі є, проте він платний
— 10 оплачуваних сіклівів. Минулого року використала лише 1, проте цього року через ковід використала усі оптом і раптом щось трапиться (маю надію, що не трапиться), то уже залишається хворіти за власний рахунок

Кожен визначає плюси й мінуси, базуючись на власному досвіді, але, можливо, комусь мої враження допоможуть з майбутнім вибором