N-iX

понад 1500 спеціалістів
Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Бухарест (Румунія), Краків (Польща), Софія (Болгарія), Malmo (Sweden), North Miami Beach (USA, FL), Floriana (Malta)

1 жовтня 2019 18:47

Igor Shershnov, Product Manager с 2019 года

Як на мене, N-iX — чудова компанія для тих, кому хочеться більш цікавих (і довгострокових) проектів, ніж в малому аутсорсі, проте менше корпоративної бюрократії, ніж у великому аутсорсі. Мої суб’єктивні враження від 2 років роботи в київському офісі:

Плюси:
— дуже дружелюбна атмосфера в колективі — як всередині проекту, так і між проектами
— є проекти з цікавих доменів: hospitality, automotive, aviation тощо
— ринкові зарплати і дійсно хороші можливості для кар’єрного зростання
— багато проектів працюють по моделі «dedicated development team», що дозволяє краще зрозуміти потреби клієнта, заглибитись в його бізнес-процеси і працювати із замовником більш тісно і ефективно
— на моєму проекті відчувається однозначно більше startup culture, ніж corporate culture — неодноразово чув, що те саме і на інших проектах
— бізнес-тріпи
— грамотний менеджмент, який прислухається до тебе і відкритий для ідей
— з корисних плюшок: медичне страхування, компенсація за спротзал, курси, сертифікації, тімбілдінги, паркінг в бізнес-центрі
— цікаві і веселі корпоративи
— класний вид з балкону на Батьківщину-Мати і лівий берег :)

Мінуси:
— розташування офісу за 20 хв пішки від метро і відсутність зупинки громадського транспорту недалеко від бізнес-центру для когось може бути мінусом
— окрім кафе в самому БЦ та Арома Кави, поблизу особливо немає, куди сходити на обід
— трохи проблемно з паркуванням біля офісу, а місце на паркінгу БЦ можна чекати місяцями

Загалом рекомендую 👍