N-iX

понад 1500 спеціалістів
Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Бухарест (Румунія), Краків (Польща), Софія (Болгарія), Malmo (Sweden), North Miami Beach (USA, FL), Floriana (Malta)

6 червня 2011 16:35

Віра Тесак

Доброго дня!
Надіслала резюме на ваканцію «1C developer». HR сказала, що за тиждень будуть проводитися співбесіди і вони зі мною зв’яжуться. Минув місяць, ваканцію зняли, так і не повідомивши.

14 коментарів

Здрастуйте. Дякую всім за коментарі.
Насправді ця вакансія ще не закрита, вона відтермінована, але таку людину ми будемо брати на роботу. Вакансію зняли з сайту, оскільки прийшло досить багато резюме. Співбесіди плануємо проводити пізніше.
Щодо давання відповіді кандидатам — рекрутери в N-iX підтримують звязок та дають відповіді кандидатам, з якими мають справу.
Віра, Ви маєте мої особисті контакти та можете запитатись про статус вакансії безпосередньо у мене. Зі свого боку я повідомлю Вас якнайшвидше, як тільки ми почнемо проводити співбесіди.
Єдине, про що тут можна сперечатися, це відтермінованість вакансії, але це рішення компанії.
В будь-якому випадку, перепрошую за непорозуміння :). Звертайтеся!

От от...не ляпати язиком!!!
а щодо

прибирати місто, або дерев посадити, або дитячий майданчик відремонтувати, а не ляпати язиками ...а за що комунальні служби отримають ЗП? І куди ідуть податка?

заплати податок і іди замість двірника працюй....це так само як піди к хлібний магазин, заплати за буханку хліба, нічого не візьми...а дома сам собі спечи...

крім того, в чому тут мало б полягати намагання «змінити світ на краще»?.

ну от як завжди..."моя хата з краю", ... мені не треба, їхня справа...а що, якщо спробувати змінити світ на краще?

щоб змінити світ на краще можна піти поприбирати місто, або дерев посадити, або дитячий майданчик відремонтувати, а не ляпати язиками на форумі. Крім того, в чому тут мало б полягати намагання «змінити світ на краще»?. В закликах типу «Рекрутери N-iX’а, будьте відповідальні, цінуйте чужий час, повідомляйте кандидатів про стан заповнення вакансії?».

Якщо ми змінимо назву N-IX на будь-яку іншу назву ІТ компанії, результат буде той самий.
Тому питання, чи не є наївністю сподіватись чогось, що є рожевою мрією?

А якщо є бажання бідкатись...ну зашліть резюме на Гугл чи IBM (обговоримо і їх), а тоді напшемо Максу Іщенку прохання створти рейтинг фірм які не відписують і будем визначати за підсумками року фірму, яка знехтувала максимальною кількістю достойних кандидатів...а тоді будем збирати підписи і слати листи, хай увесь їх ХР відділ звільнять, і замінять на кращих, які будуть відсилати пачками спам сотням кандидатів, що вони не підходять...і ми змінимо світ на краще!!!!

Ну що, починаємо?

Насправді не всі компанії так роблять. Наприклад коли я кудись надсилав резюме, а це було багато разів на багато різних фірм (N-iX серед них не було) і ще ЖОДНОГО разу не було, щоб мене ігнорили. Крім того я зараз займаюся технічними інтерв«ю і маю відношення до відбору потенційних кандидатів і я стараюся, щоб кандидати максимально швидко отримували відповіді. Просто коли люди не шанують свій час, то вони як правило не шанують і чужий. А щодо «будем збирати підписи» — то мені це не треба, я не збираюсь міняти щось в N-iX чи в будь-якій іншій конторі. Це їхня справа і їхній бізнес, а наша справа тут обговорити це, поділитись досвідом спілкування з компанією, щоб люди мали інфомацію і знали чого можна чекати.

Так роблять абсолютно усі і у нас і у Європі і у США...тому на "карму"фірми це ніяк не вплине.

То чому б не повідомити про це іншим кандидатам, які надсилали резюме і на щось надіються?...о так от сидять і надіються, місяць бідні чекають...якщо кандидат чогось вартий він вже за тиждень працюватиме на якійсь фірмі і не бідкатиметься місяць, що якась одна фірма не відписує.

Та до чого тут бідкання? Тут суть не в тому. Можна піти на іншу контору, Але ж ми тут N-IX обговорюєм, чи ні? Так от, якщо компанія ставить свою рекрутингову політику так, щоб кандидати або надзвонювали їм, або йшли на іншу контору, то що це говорить про N-IX?

А чого нав’язуватись і плакатись на публіці, якщо очевидно, що вакансія закрита більш підходящим кандидатом?

То чому б не повідомити про це іншим кандидатам, які надсилали резюме і на щось надіються? Крім того, як може бути хтось «більш» підходящим ніж той, кого навіть не проінтерв"ювали?

Ну а самій написати? Наприклад у Скайп до ХР і спитати?

я вже одного разу написала, відповіли, що за тиждень покличуть на співбесіду. Для чого нав’язуватися, якщо вже домовилися?

Якщо компанія себе поважає і дбає про свій імідж, то вона не буде чекати, поки люди дзвонитимусть по кілька раз і нагадуватимуть про себе. Можна хоча б написати «Ви нам не підходите» і т.д. а не просто мовчати.