Реплікація даних для терміналів без Kafka? Слухайте на Highload fwdays онлайн | 13-24.10
  • Главная
  • Форум
  • Лента
  • Зарплаты
  • Работа
  • Календарь

N-iX

Киев, Львов, Краков (Польша)

Попри те, що компанія вже доволі велика, структура управління і дух лишилися від невеликої компанії, немає жорсткої бюрократії, надто багатьох рівнів ієрархії. Багато цікавих проектів (всі, на яких мені доводилося працювати були кожен по соєму класні), є замовники від маленьких компаній, до гігантів, можна міняти проекти всередині компанії, контролюється лише результат, ніхто не трекає якийсь час присутності в офісі, чи ше якісь от такі дикі речі, які є в інших компаній. Дуже добре побудоване комюніті людей всередині компанії. Та компанія, яку можна порадити друзям.

Поддержали: Alyona YakymchukIuliia Stepanova

Как и в любом outsource всё сильно зависит от конкретного проекта, заказчики бывают разные.
Но, в любом случае, ты знаешь, что твой тыл прикрыт менеджерами самого N-iX, на которых можно положиться в не самых приятных ситуациях. HR и Recruiting отделы особенно стараются сделать атмосферу в офисе весенней круглый год (девочки, спасибо вам), потому, при желании, новых друзей по офису находишь на раз (и порой в самых неожиданных местах). Сейчас, во времена удалёнки, былых посиделок после работы и лёгких бесед за чашечкой кофе на кухне особенно не хватает, но контакт держим тесно всё равно.

Поддержали: Alyona YakymchukIuliia Stepanova

З N-iX вже більше року і не планую нікуди йти. Ціную компанію за можливість працювати з тим, що справді цікаво. Тут круті фахівці та дружня атмосфера!

Поддержали: Alyona YakymchukIuliia Stepanova

Пропрацював тут майже 3 роки і мушу сказати що це одна з кращих компаній в яких я працював. Дружній, сімейний колектив, класні копоративи і компанія думає про розвиток своїх працівників. СЕО компанії Андрій Павлів дуже ідейний чоловік і загалом хороша людина. Загалом рекомендую N-iX як компанію.

После собеседования Александра Куц молча ушла в закат. Полторы недели время от времени пытался узнать результат. В конце-концов, после очередного напоминания, Александра изволила написать краткое «не подходите». Технического фидбека так и не получил.
Само собеседование норм, но рекрутер больше соответствует компании уровня «рога и копыта».

Поддержали: Pavlo Zabirko

Доброго дня, Вадиме! Дякую, що залишили відгук.
Щодо затримки з відповіддю — дійсно, аби повернутися до вас зі зворотнім зв’язком, знадобилося більше часу, ніж ми очікували на початку нашого спілкування. Щоб прийняти фінальне рішення, ми мали переконатися, що проведено всі заплановані з фахівцями інтерв’ю. Щодо технічного фідбеку — надіслала вам в лінкедині.

Ми проаналізували цей кейс, щоб враховувати у майбутній роботі та тільки покращувати швидкість та якість зворотного зв’язку, який надаємо.

Дякую, успіхів вам!

Проходил собеседование у них более 2-х часов. Детально о проекте обещали рассказать после собеседования, но ничего так и не сказали. Плохой подход к кандидату; мнение о компании не лучшее сложилось.

Поддержали: Pavlo Zabirko

Eugene, дякуємо, що залишили відгук. Нам важливо отримувати зворотній зв’язок.

У вашому випадку — це позиція на проект, що саме стартує. З цим клієнтом підписано договір про нерозголошення. Перед технічним інтерв’ю (у таких випадках) ми можемо надавати загальний опис проекту. За умови, що технічне інтерв’ю пройдено успішно — надаємо більше інформації.

Команда рекрутерів N-iX проаналізує цей кейс, щоб зрозуміти, що можна було зробити краще, та щоб враховувати це у майбутній роботі.
Ще раз дякуємо за зворотній зв’язок.

Як на мене, N-iX — чудова компанія для тих, кому хочеться більш цікавих (і довгострокових) проектів, ніж в малому аутсорсі, проте менше корпоративної бюрократії, ніж у великому аутсорсі. Мої суб’єктивні враження від 2 років роботи в київському офісі:

Плюси:
— дуже дружелюбна атмосфера в колективі — як всередині проекту, так і між проектами
— є проекти з цікавих доменів: hospitality, automotive, aviation тощо
— ринкові зарплати і дійсно хороші можливості для кар’єрного зростання
— багато проектів працюють по моделі «dedicated development team», що дозволяє краще зрозуміти потреби клієнта, заглибитись в його бізнес-процеси і працювати із замовником більш тісно і ефективно
— на моєму проекті відчувається однозначно більше startup culture, ніж corporate culture — неодноразово чув, що те саме і на інших проектах
— бізнес-тріпи
— грамотний менеджмент, який прислухається до тебе і відкритий для ідей
— з корисних плюшок: медичне страхування, компенсація за спротзал, курси, сертифікації, тімбілдінги, паркінг в бізнес-центрі
— цікаві і веселі корпоративи
— класний вид з балкону на Батьківщину-Мати і лівий берег :)

Мінуси:
— розташування офісу за 20 хв пішки від метро і відсутність зупинки громадського транспорту недалеко від бізнес-центру для когось може бути мінусом
— окрім кафе в самому БЦ та Арома Кави, поблизу особливо немає, куди сходити на обід
— трохи проблемно з паркуванням біля офісу, а місце на паркінгу БЦ можна чекати місяцями

Загалом рекомендую 👍

Компания, которая старается быть лучше для сотрудников. Семейная атмосфера, рыночные (местами выше рынка) зарплаты, оплачиваемые корпоративы и тимбилдинги, оплачиваемые поездки на конференции, оплачиваемое обучение и повышение квалификации, оплачиваемая медицинская страховка (которая реально работает), интересные проекты и клиенты, люди на проекты подбираются по скиллу и совместимости. На верхнем уровне в отличие от других софтовых компаний есть предпринимательский дух и децентрализация принятия решений.

Працював 10 місяців. Компанія сподобалась. Працював би й далі якщо б були проекти для мене.

+ сік-ліви, за які не потрібно оправдовуватись
+ реально гнучкий графік
+ бухгалтери дуже дружелюбні, хороші і взагалі няшки
+ дизайн, оранжеві кольори всюди, додає енергії)
+ дуже вільна атмосфера, команда як сім’я
+ беруть багато трейні, за що їм великий плюс
+ перегляд зарплати кожних пів року для джунів і кожного року для інших
+ можна попроситись на іншу спеціальність, якщо захотілось чогось нового
+ офіс відкритий завжди

— плюшок майже немає. Компенсації настільки малі, що немає бажання возитись з тими чеками і просто не користуєшся ними.
— оплачувана відпустка в 2 рази менша по тривалості, ніж в інших компаніях
— корпоративи так собі. І небагато. Хоча на фотказ виглядають круто
— будівля офісу стара, розташований не в найкращому районі, комунікації старі, поряд половина будівлі згоріла, але всередині офіс гарненький
— перегляд зарплати є, але про нього забувають, хоча це і не проблема нагадати самому
— тут можуть легко звільнити, хоча це дивна практика для IT компаній

Загальне відчуття — галера . Порядок є. Хороші люди є. Працювати комфортно. Відчуття що тут можна вирости — немає. Але комусь таке підходить. В загальному, рекомендую. Було комфортно і весело. Бажаю компанії розвиватись, виправляти мінуси, рости і квітнути.

Поділюся досвідом спілкування з рекрутером компанії. Я подала резюме на вакансію HR BP. Співбесіда була, м’яко кажучи дивна, з питань які ставила рекрутер, мені як рекрутеру з досвідомб було би важко оцінити людину. По функціоналу теж питань жодних. Попросила дати фідбек по співбесіді — знайшли з внутрішнього резерву. Вакансія оновлюється і далі присутня на усіх ресурсах. Дорогі рекрутери! Навчіться чітко пояснювати людям причину відмови. Я доросла людина і для мене важливо знати в чому причина. Це не негативний досвід — це шлях для вдосконалення.

Вікторіє, дуже дякуємо за конструктивний відгук. Нам прикро, що склалася така ситуація. Зараз ми активно працюємо над покращенням HR та рекрутинг процесів і синхронізації роботи відділів. Вакансію HR BP дійсно закрили зі внутрішнього резерву компанії. Обіцяємо надалі робити усе, щоб подібних ситуацій не виникало. Дякуємо.

З повагою,
Артем Бебик,
Marketing Communications Manager в N-iX

Сейчас моя украинская команда — действительно dream team, что способствует и мотивации, и профессиональному росту. Сама компания, как и все остальные, имеет свои преимущества и недостатки, что, пожалуй является нормальным. Нельзя сказать, что тут плохо! На данный момент здесь лучше, чем на предыдущих компаниях, но есть свои нюансы :)

Очень хорошая команда в компании, хороший менеджмент, приятные люди. Что очень порадовало: так это то, что ценят инициативу. Конечно, как и везде, есть свои нюансы, но на данный момент я ни грамма не пожалела о переезде и смене компании.

N-iX — очень интересная компания, где работают настоящие профессионалы своего дела, прекрасные офисы и условия работы позволяют решать любые задачи наиболее эффективно. Благоприятная атмосфера в коллективе способствует положительному настрою, который тоже очень помогает в работе.

4-е место в рейтинге работодателей «800...1500 специалистов»