N-iX

Киев, Львов, Краков (Польша)

Хочу поділитись своїм досвідом із компанією N-iX. Заздалегідь перепрошую, за таку кількість тексту, але тут деталі грають значну роль.
Рекрутер написала мені і запропонувала поспілкуватись, після чого був прескрінінг, а незабаром і технічна співбесіда. Фідбек не прийшлось довго чекати, і рекрутер повернулась до мене наступного дня з офером. Але так, як в мене вже була погоджена ще одна співбесіда в іншій компанії, про що я попередила, я попросила про відтермінування відповіді. Рекрутер запиталась, чи можуть вони якось вплинути, щоб позитивне рішення припало на користь N-iX. Я сказала, що обидві компанії мені симпатизують і матеріальна сторона сприяла би фінальному рішенню. Рекрутер сказала, що спробує узгодити це питання із менеджером. Наступного дня, мені відповіли, що запропонувати більше не можуть. Ретельно обдумавши все, я написала, що все одно приймаю їхній офер. Сказавши, що вчергове йде говорити з менеджером, вона пропала на майже півтора дня. Після того, як я перепитала коли чекати відповідь, вона сказала «вже завтра». «Завтра» вона повідомляє, що буде мати ще один кол із менеджером о 15:00. Після колу мені ніхто не написав. Зачекавши майже 3 години (я думаю цього достатньо для колу із менеджером), я перепитала коли чекати конкретної відповіді, бо я до кінця не розумію стану речей (офер я отримала, але незрозумілі розмови із менеджерами продовжуються).
В кінці кінців рекрутер мені відписує, що «поки я думала», вони встигли глянути ще одну людину і технічно кандидат сильніший, тому прийняли рішення на його користь. Проте добавила, що вони мають ще інші вакансії, які могли б мені запропонувати, але там буде ще один етап інтерв’ю.
Сказати, що я шокована — це нічого не сказати. Ця ситуація вимусила мене поспілкуватися із великою кількістю знайомих із кола ІТ-шників, і ніхто із них ніколи не зустрічався із таким відношенням. Якщо компанія дала офер (а це не пусте слово), то це мало би значити, що із усіх переглянутих кандидатів, саме ти був найбільш підходящим і остаточне рішення було прийняте на твою користь.
Я хочу наголосити, що:
— всі заминки у нашому спілкуванні були зі сторони рекрутера, коли вона двічі пропадала «говорити із менеджером» і поверталась більше ніж за добу;
— після отримання оферу ініціатива зі сторони рекрутера просто зникла. Мені доводилось постійно писати першою і добиватись відповідей.
Дана ситуація кардинально змінила мою думку про компанію N-iX!

Галино, доброго дня!
Переглянувши нашу комунікацію, я зрозуміла, що не наголосила на тому, що ми будемо продовжувати пошук кандидатів. Адже такий пошук припиняється лише тоді, коли ми надсилаємо оффер. У нашому ж випадку ми лише проговорили готовність це зробити.

Тому у день, коли ви повернулися до нас із позитивним зворотнім зв’язком, що готові отримувати оффер, ми ще співбесідували кандидата і саме на ньому вирішили зупинити свій вибір.

Ми прагнемо, щоб наша комунікація з кандидатами була максимально прозорою та чесною. Тому дякуємо за зворотній зв’язок — обов’язково враховуватимемо. І сподіваємося, що ви і надалі будете розглядати вакансії в нашій компанії.

Попри те, що компанія вже доволі велика, структура управління і дух лишилися від невеликої компанії, немає жорсткої бюрократії, надто багатьох рівнів ієрархії. Багато цікавих проектів (всі, на яких мені доводилося працювати були кожен по соєму класні), є замовники від маленьких компаній, до гігантів, можна міняти проекти всередині компанії, контролюється лише результат, ніхто не трекає якийсь час присутності в офісі, чи ше якісь от такі дикі речі, які є в інших компаній. Дуже добре побудоване комюніті людей всередині компанії. Та компанія, яку можна порадити друзям.

Как и в любом outsource всё сильно зависит от конкретного проекта, заказчики бывают разные.
Но, в любом случае, ты знаешь, что твой тыл прикрыт менеджерами самого N-iX, на которых можно положиться в не самых приятных ситуациях. HR и Recruiting отделы особенно стараются сделать атмосферу в офисе весенней круглый год (девочки, спасибо вам), потому, при желании, новых друзей по офису находишь на раз (и порой в самых неожиданных местах). Сейчас, во времена удалёнки, былых посиделок после работы и лёгких бесед за чашечкой кофе на кухне особенно не хватает, но контакт держим тесно всё равно.

З N-iX вже більше року і не планую нікуди йти. Ціную компанію за можливість працювати з тим, що справді цікаво. Тут круті фахівці та дружня атмосфера!

Пропрацював тут майже 3 роки і мушу сказати що це одна з кращих компаній в яких я працював. Дружній, сімейний колектив, класні копоративи і компанія думає про розвиток своїх працівників. СЕО компанії Андрій Павлів дуже ідейний чоловік і загалом хороша людина. Загалом рекомендую N-iX як компанію.

После собеседования Александра Куц молча ушла в закат. Полторы недели время от времени пытался узнать результат. В конце-концов, после очередного напоминания, Александра изволила написать краткое «не подходите». Технического фидбека так и не получил.
Само собеседование норм, но рекрутер больше соответствует компании уровня «рога и копыта».

Поддержали: EvgenPavlo Zabirko

Доброго дня, Вадиме! Дякую, що залишили відгук.
Щодо затримки з відповіддю — дійсно, аби повернутися до вас зі зворотнім зв’язком, знадобилося більше часу, ніж ми очікували на початку нашого спілкування. Щоб прийняти фінальне рішення, ми мали переконатися, що проведено всі заплановані з фахівцями інтерв’ю. Щодо технічного фідбеку — надіслала вам в лінкедині.

Ми проаналізували цей кейс, щоб враховувати у майбутній роботі та тільки покращувати швидкість та якість зворотного зв’язку, який надаємо.

Дякую, успіхів вам!

Проходил собеседование у них более 2-х часов. Детально о проекте обещали рассказать после собеседования, но ничего так и не сказали. Плохой подход к кандидату; мнение о компании не лучшее сложилось.

Поддержали: Pavlo Zabirko

Eugene, дякуємо, що залишили відгук. Нам важливо отримувати зворотній зв’язок.

У вашому випадку — це позиція на проект, що саме стартує. З цим клієнтом підписано договір про нерозголошення. Перед технічним інтерв’ю (у таких випадках) ми можемо надавати загальний опис проекту. За умови, що технічне інтерв’ю пройдено успішно — надаємо більше інформації.

Команда рекрутерів N-iX проаналізує цей кейс, щоб зрозуміти, що можна було зробити краще, та щоб враховувати це у майбутній роботі.
Ще раз дякуємо за зворотній зв’язок.

Як на мене, N-iX — чудова компанія для тих, кому хочеться більш цікавих (і довгострокових) проектів, ніж в малому аутсорсі, проте менше корпоративної бюрократії, ніж у великому аутсорсі. Мої суб’єктивні враження від 2 років роботи в київському офісі:

Плюси:
— дуже дружелюбна атмосфера в колективі — як всередині проекту, так і між проектами
— є проекти з цікавих доменів: hospitality, automotive, aviation тощо
— ринкові зарплати і дійсно хороші можливості для кар’єрного зростання
— багато проектів працюють по моделі «dedicated development team», що дозволяє краще зрозуміти потреби клієнта, заглибитись в його бізнес-процеси і працювати із замовником більш тісно і ефективно
— на моєму проекті відчувається однозначно більше startup culture, ніж corporate culture — неодноразово чув, що те саме і на інших проектах
— бізнес-тріпи
— грамотний менеджмент, який прислухається до тебе і відкритий для ідей
— з корисних плюшок: медичне страхування, компенсація за спротзал, курси, сертифікації, тімбілдінги, паркінг в бізнес-центрі
— цікаві і веселі корпоративи
— класний вид з балкону на Батьківщину-Мати і лівий берег :)

Мінуси:
— розташування офісу за 20 хв пішки від метро і відсутність зупинки громадського транспорту недалеко від бізнес-центру для когось може бути мінусом
— окрім кафе в самому БЦ та Арома Кави, поблизу особливо немає, куди сходити на обід
— трохи проблемно з паркуванням біля офісу, а місце на паркінгу БЦ можна чекати місяцями

Загалом рекомендую 👍

Компания, которая старается быть лучше для сотрудников. Семейная атмосфера, рыночные (местами выше рынка) зарплаты, оплачиваемые корпоративы и тимбилдинги, оплачиваемые поездки на конференции, оплачиваемое обучение и повышение квалификации, оплачиваемая медицинская страховка (которая реально работает), интересные проекты и клиенты, люди на проекты подбираются по скиллу и совместимости. На верхнем уровне в отличие от других софтовых компаний есть предпринимательский дух и децентрализация принятия решений.

Працював 10 місяців. Компанія сподобалась. Працював би й далі якщо б були проекти для мене.

+ сік-ліви, за які не потрібно оправдовуватись
+ реально гнучкий графік
+ бухгалтери дуже дружелюбні, хороші і взагалі няшки
+ дизайн, оранжеві кольори всюди, додає енергії)
+ дуже вільна атмосфера, команда як сім’я
+ беруть багато трейні, за що їм великий плюс
+ перегляд зарплати кожних пів року для джунів і кожного року для інших
+ можна попроситись на іншу спеціальність, якщо захотілось чогось нового
+ офіс відкритий завжди

— плюшок майже немає. Компенсації настільки малі, що немає бажання возитись з тими чеками і просто не користуєшся ними.
— оплачувана відпустка в 2 рази менша по тривалості, ніж в інших компаніях
— корпоративи так собі. І небагато. Хоча на фотказ виглядають круто
— будівля офісу стара, розташований не в найкращому районі, комунікації старі, поряд половина будівлі згоріла, але всередині офіс гарненький
— перегляд зарплати є, але про нього забувають, хоча це і не проблема нагадати самому
— тут можуть легко звільнити, хоча це дивна практика для IT компаній

Загальне відчуття — галера . Порядок є. Хороші люди є. Працювати комфортно. Відчуття що тут можна вирости — немає. Але комусь таке підходить. В загальному, рекомендую. Було комфортно і весело. Бажаю компанії розвиватись, виправляти мінуси, рости і квітнути.

Поділюся досвідом спілкування з рекрутером компанії. Я подала резюме на вакансію HR BP. Співбесіда була, м’яко кажучи дивна, з питань які ставила рекрутер, мені як рекрутеру з досвідомб було би важко оцінити людину. По функціоналу теж питань жодних. Попросила дати фідбек по співбесіді — знайшли з внутрішнього резерву. Вакансія оновлюється і далі присутня на усіх ресурсах. Дорогі рекрутери! Навчіться чітко пояснювати людям причину відмови. Я доросла людина і для мене важливо знати в чому причина. Це не негативний досвід — це шлях для вдосконалення.

Вікторіє, дуже дякуємо за конструктивний відгук. Нам прикро, що склалася така ситуація. Зараз ми активно працюємо над покращенням HR та рекрутинг процесів і синхронізації роботи відділів. Вакансію HR BP дійсно закрили зі внутрішнього резерву компанії. Обіцяємо надалі робити усе, щоб подібних ситуацій не виникало. Дякуємо.

З повагою,
Артем Бебик,
Marketing Communications Manager в N-iX

Сейчас моя украинская команда — действительно dream team, что способствует и мотивации, и профессиональному росту. Сама компания, как и все остальные, имеет свои преимущества и недостатки, что, пожалуй является нормальным. Нельзя сказать, что тут плохо! На данный момент здесь лучше, чем на предыдущих компаниях, но есть свои нюансы :)

Очень хорошая команда в компании, хороший менеджмент, приятные люди. Что очень порадовало: так это то, что ценят инициативу. Конечно, как и везде, есть свои нюансы, но на данный момент я ни грамма не пожалела о переезде и смене компании.

N-iX — очень интересная компания, где работают настоящие профессионалы своего дела, прекрасные офисы и условия работы позволяют решать любые задачи наиболее эффективно. Благоприятная атмосфера в коллективе способствует положительному настрою, который тоже очень помогает в работе.

4-е место в рейтинге работодателей «800...1500 специалистов»