Myle Technologies, Inc

1 відгук

НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАНУ КОМПАНІЮ

Я працювала в даній компанії протягом року з квітня 2022 по квітень 2023.
Починаючи з Лютого 2023 року ця компанія перестала платити зарплату своїм співробітникам. Я — одна із цих працівників (диспетчер водіїв у м. Нью-Йорк). Працівників було 50+ чоловік. Зарплати за січень 2023, лютий 2023 та березень отримали одиниці (хто продовжував працювати безкоштовно та не скаржився ні на що). СЕО компанії Олексій Медведовський у лютому 2023 поінформував про затримку ЗП (за січень) на короткий термін, але гарантував виплати. Частина працівників, включно зі мною, у березні (коли настав час отримати ЗП за лютий) не отримавши нічого, припинили працювати і вийшли на страйк. Після чого нам неодноразово обіцяли конкретні дати відправки платежів. Але на численні запити надати документи, що підтверджують проведення транзакції від керівництва надходили тільки словесні підтвердження платежів, та , що «скоро гроші прийдуть» .
Сьогодні 25 квітня 2023 р. Гроші нам не виплатили.

Після того, як компанія перестала виплачувати гроші співробітникам і ті не вийшли на роботу, вони найняли нових людей віддалено, та не виплатили їм першу ЗП. через що новачки звільнилися.

Хочу додати, що при заключенні договору про співпрацю Я особисто (вірогідно, як і всі інші) Не підписувала жодних NDA, хоча для моєї посади це було б логічно зробити .