Myle Technologies, Inc

21...80 спеціалістів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАНУ КОМПАНІЮ

Я працювала в даній компанії протягом року з квітня 2022 по квітень 2023.
Починаючи з Лютого 2023 року ця компанія перестала платити зарплату своїм співробітникам. Я — одна із цих працівників (диспетчер водіїв у м. Нью-Йорк). Працівників було 50+ чоловік. Зарплати за січень 2023, лютий 2023 та березень отримали одиниці (хто продовжував працювати безкоштовно та не скаржився ні на що). СЕО компанії Олексій Медведовський у лютому 2023 поінформував про затримку ЗП (за січень) на короткий термін, але гарантував виплати. Частина працівників, включно зі мною, у березні (коли настав час отримати ЗП за лютий) не отримавши нічого, припинили працювати і вийшли на страйк. Після чого нам неодноразово обіцяли конкретні дати відправки платежів. Але на численні запити надати документи, що підтверджують проведення транзакції від керівництва надходили тільки словесні підтвердження платежів, та , що «скоро гроші прийдуть» .
Сьогодні 25 квітня 2023 р. Гроші нам не виплатили.

Після того, як компанія перестала виплачувати гроші співробітникам і ті не вийшли на роботу, вони найняли нових людей віддалено, та не виплатили їм першу ЗП. через що новачки звільнилися.

Хочу додати, що при заключенні договору про співпрацю Я особисто (вірогідно, як і всі інші) Не підписувала жодних NDA, хоча для моєї посади це було б логічно зробити .

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.