Join Yalantis and get a $1000 sign-in bonus! React.js, React Native, Python, Java, DevOps, BА. Apply now!

2 мая 2018 22:44

Yevhen Perevera, QA Engineer в MyHeritage

Працюю тут вже більше двох місяців, а тому вже маю своє враження від роботи в Компанії.
Працюю на позиції QA і можу сказати, що всі процеси налаштовані круто. Не дивлячись на те, що Компанія достатньо велика (близько 450 співробітників в трьох країнах), тут немає бюрократичних проблем. Будь-які питання вирішуються миттєво, керівництво всіляко цьом сприяє.
Колектив професійний та цікавий, а тому особисто для себе я знайшов тут багато нового.
Компанія відкрита для нових ідей, та постійно турбується про те чи комфорно мені тут працювати і що можна змінити, щоб було ще більш комфортно, це круто.
Безліч плюшок в кращих традиціях ІТ компаній. Є класна тераса, де можна сісти і працювати, або просто відпочити після ланчу :). Курси англійської, часті гастрономічні happy hours, тімбілдінги і багато іншого.
Офіс займає 3 поверхи, та повністю зроблено у стилі лофт. Знаходиться в самому центрі Києва, тому можна щодня ходити на обід у новий заклад, їх тут дуже багато і на різний смак!
Бажаю стати частиною нашої команди! 👍