10 січня 2018 21:51

Max Lysenko, Web Developer в MyHeritage

В компанії працюю практично пів року на позиції Web dev. За цей час склались деякі враження, якими власне і хочу поділитись з потенційними читачами :)
В першу чергу мені дуже подобається команда людей з якими я працюю, кожен — насправді професіонал своєї справи, тому приходиться принаймні не відставати. Це стосується і колег з Ізраїлю. Ми спілкуємось кожен день і приємно знати, що ти не залишишся непочутим.
Не можна не виділити офіс, в компанії справді постарались зробити його дуже крутим, як би банально це не звучало, атмосфера в офісі «як вдома», в мене не так багато досвіду за плечима, проте це поки що найкраще обладнане приміщення, в якому мені доводилось працювати.
Що стосується коду, стараємось використовувати якомога сучасніші рішення по мірі можливості. Через те, що проект починав писатись ще в доісторичні часи, є досить багато legacy як на js так і на php, проте, на щастя, в своїй роботі пересікаюсь з ним дуже рідко.
Робота в компанії поєднює відповідальність не нафакапити з комітом в production із, власне, задоволенням :)
Сподіваюсь, знайдуться ті, кому цей відгук допоможе прийняте фінальне рішення. Команда росте, а холодильників з халявною їжею всього два.

Підтримали:  Sergey Bzhezitskiy