My Learning Hub

21...80 спеціалістів
Київ, Лондон (Велика Британія)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працювала в компанії більше 3-х років. Трохи обурив попредній коментар, так як засновник хоч і має російські корені, але давно вже будує свій бізнес і проживає в Британії, до того ж дуже поважає і любить Україну. До чого взагалі це тут написано було, мені не ясно?!
Я з теплими почуттями і усмішкою згадую час, коли працювала там. Команда в свій час була дуже сильна і ми всі були як велика родина. Продукт цікавий, постійно розвивається, удосконалюється, клієнти є по всьому світу. Є свої плюси і мінуси, як в кожної компанії і це нормально. Загалом я дуже задоволена, що працювала там і скажу так, що плюсів в компанії для мене було набагто більше.

Один з засновників росіянин і, здається, інвестиції з Росії.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.