Python applications, ASGI, Kopf, testing of Elasticsearch на Python fwdays'20 | Online

Як і у всіх компаніях з офісами у різних локаціях, умови дуже різняться.
Харківський офіс знаходиться у самісінькому центрі міста, близько до транспорту та вищів. Є й звичайні проблеми з місцями для паркінгу, але не критично. Офіс новий, є вентиляція. Місце для паркування велосипедів та душ теж є. Компанія привозить безкоштовні обіди.
В офісі працює найкраща офісна фея Катерина яка робить офіс дійсно домашнім, та найкращій системний адміністратор Володимир в котрого усе завжди працює.

Кількість співробітників комфортна. Така що дозволяє знати та спілкуватися з кожним. Текучка майже не відчувається, і це велика заслуга місцевого менеджменту. Але компанія зростає і сподіваюся, що разом з тим стане тільки краще.

Зарплатня залежить від проекту, але у середньому, здається, трохи віще за середню ринкову.

З недоліків — деяка залежність від «більш головного» офісу. Та мабуть занадто шикарна політика корпоративів замість грошового фонду для перетримки співробітників у випадках, коли немає активного проекту.

У цілому, з компанії тяжко йти, якщо тільки через прикру випадковість. Бажаю компанії, щоб такі випадковості відбувалися якомога рідше.

Хорошая компания. Не большая, не маленькая. Хороший офис в центре города, горячие обеды привозят за счет компании. Можно питаться на стороне, тогда выплачивается денежная компенсация за обеды — 20 грн в день. Есть уроки английского для желающих. Оплачивают занятия спортом, но частично. Медицинской страховки или медицинского обслуживания в частной клинике нет. На данный момент есть занятия йогой для желающих прямо в офисе, проходят в теннис-руме. А, ну да, и теннис-рум. :-)

Как и в других аутсорсинговых фирмах, многое зависит от проекта. Какой клиент, какая команда, как распределяются обязанности, ну и так далее. А люди — да, в целом люди замечательные, дружелюбные, приветливые.

О том, чтобы расставались с кем-то без сожаления, я не знаю. В основном наоборот, даже если сотрудник на время «завис» между проектами, например, в одном что-то не срослось, а другой пока не нашелся, — стараются его задержать у себя, занять чем-то хотя бы временно.

Поддержали: Yevhenii TretiakMaksym Strukov