MUGCO

Київ, Сан-Хосе (США)

1 відгук

Вже рік працюю з MugCo. Оскільки це outstaff з віддаленою роботою на конкретний проект, то очікувань багато і не було. Ну, стандартний набор — запропонована техніка, підписаний контракт, регулярна оплата послуг.
Під час війни MugCo добре підтримав.. була і допомага з пошуком житла, і компенсація витрат на послуги ріелтора. Оскільки з медичною страховкою під час війни стало зовсім незрозуміло, то було прийнято рішення що компанія додатково $50 на місяць додає до суми контракту, що є прозорим і зрозумілим. Компанія готова розглядати оплату будь-якими підходящими для обох сторін варіантами. Мені підходить на валютний рахунок ФОП.
Є компенсація витрат на коворкінг та на спорт.
Безкоштовні заняття англійською з native speaker’ом — мабуть, найкращі, які в мене були.
Легка, приємна і дружня комунікація — це стандарт спілкування.
А ще на новий рік були приємні подаруночки... персоналізовані. Це коли в мене питають, що могло б порадувати у якості подарунку на Новий Рік, бюджет приблизно отакий. Мені таке відчувається як найтруботливіша турбота. Як результат, маю два подаруночки від компанії, які мені дуже цінні.
Навіть не знаю що можна написати про мінуси... те що важлива комунікація відбувається або ввечері або вранці через різні часові пояси.. Ну комунікації багато і не треба, бо все і так добре). Ну, звісно, стандартні нюанси віддаленого аутстафу мають місце: нема офісу, де можна спілкуватись з колегами, нема якихось корпоративів і всякого такого. Але ж це передбачувано і природньо.
Якщо підсумувати, то мої скромні очікування перевищені, компанію міг би рекомендувати своїм знайомим.