mr.fish

200...800 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Если друзьям рекомендую нашу компанию, значит и тут грех этого не сделать)
Круто иметь такое сообщество разных крутых специалистов. Нетворкинг повсюду: в переговорке, на кухне, за теннисом (настольным :)). Отдельное удовольствие — наблюдать, как компания развивается и расширяется штат, добавляются новые плюшки: страховка, полезные лекции, те же закаты на сапах.
Я как активный человек (ну, я надеюсь), с уверенностью заявляю, тут не соскучишься! :)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.