Відгуки про компанію MoveUp Recruitment Agency - We work only with Top Product Companies

Рекомендую українцям уникати компанію Unit Group та агенцію MoveUp.

Adam Beck, який на фото в вишиванці, провалив просте перевірочне питанняЧий Крим? (копія в web.archive.org).

Маю продублювати та доповнити свій попередній коментар бо помітив відгук фахівця з Мінська за 3 лютого 2022 року.

Ось цитата з коментаря від Adam Beck:

MoveUp has never had or is currently having any business activities in Russia or Belarus.

Ось цитата з коментаря від Yana Kuryliuk:

До войны мы иногда сотрудничали с разработчиками которые находятся в этих странах. После 24го прекратили.

Ось відгук (копія в web.archive.org) за 3 лютого 2022 року від Евгений Лапутько (копія в web.archive.org) (в профілі на DOU й в профілі в LinkedIn у Євгенія вказаний Мінськ):

Откликнулся на вакансию в Джине. Пообщались. Общение было приятное, процессы на затягивались, быстро отвечали на все мои вопросы. Прошел все этапы собеседования, принял оффер. Всем доволен. Рекомендую.

Sofia Eyman та Adam Beck підтримали відгук, якщо видалять то є копія в web.archive.org.

Оригінальний коментар на форумі.

Sofia Eyman, Head of Business цієї агенції запропонувала мені вакансію на Джині.

Я пошукав інформацію про цю агенцію і побачив, що вони працюють по всьому регіону СНД. Я запитав у Софії, в яких саме країнах СНД вони працюють. На що отримав відповідь, що вона української не розуміє. Нагадую, компанія і на сайті, і в ДОУ позиціонує себе як українська.
Добре, я переписав англійською, в яких саме країнах СНД вони працюють. Софія відповіла, що в усіх країнах СНД, де знайдуть кандидатів їх українські співробітник. Я перепитав конкретніше, чи працюють вони в Росії та Беларусі, на що відповіді не отримав, а отримав «кандидат не підходить на позицію».

Цікаво. З таким відвертим хамством стикаєшся не часто, тому я вирішив трошки детальніше дослідити, що ж це за агенція така.

1. Офіційний сайт «компанії», який вказується не тільки в Україні, а й на закордоних ресурсах, в профілі ЛінкедІн, та в інших місцях — www.moveup.com.ua. На сайті із контактів та інформації про «компанію» зазначено тільки адресу київського офісу і все. Ані офіційної назви компанії, ані якихось формальних даних про ней, як то податковий номер, — не зазначено. Це — порушення «Закону про підприємництво».
2. Офіційний сайт компанії підтримує англійську та російську мови. Українського варіанту, який взагалі має бути по замовчуванню, — немає взагалі. Це — грубе порушення «Закону про функціонування української мови, як державної».
3. Сайт компанії використовує недійсний SSL-сертифікат.
4. На деяких сайтах зазначено, що агенція має офіс тільки в Києві, причому інформація про його адресу — теж різна. Є варіант «1A Sportyvna square», а є — «1b, Pavla Tychyny ave». На інших сайтах заявлено, що офіси є в Тель-Авіві та Будапешті, без Києва. В Лінкедині ця компаня теж позиціонує себе не як українська, а як угорська.
5. Сам сайт виглядає, як 10-доларовий темплейт, наповнений школяром.
6. Ну і всі інші відгуки про дивну поведінку «рекрутерів» цієї «компанії» наводить на думку, що ця компанія:
— ніяк юридично не представлена в Україні.
— потенційно співпрацює із Росією і Беларуссю.
— порушує закони країн, де вона веде операційну діяльність.
— не турбується про професійність представлення себе на сайті, в соцмережах та на сторонніх сайтах.

Із всього цього можна зробити висновок, що за фасадом чи-то української, чи то угорської «компанії» ховається материньска компанія, яка і є вигодонабувачем цієї «дочки».

Тому я зацікавився самою персоною Софії «Ейман». І вияснилось, що вона — росіянка, репатріантка із Росії, яка закінчила... Російську Академію народного господарства і державної служби при Президенті РФ. І закінчила вона її в 2017 році.

Дивне співпадіння: як раз коли Софія закінчила Академію Президента РФ, в 2017 році, була заснована російська компанія MoveUp: moveup.me

І ось у цієї-то компанії все норм із сайтом. Він зроблений професійно і там зазначено всі офіційні атрибути російської компанії. Як дивно, правда? І назва співпадає, і дизайн логотипу. І топ-менеджмент справжньої та підставної компаній — росіяни.

Думаю, є сенс звернути увагу на діяльність цієї фейкової агенції в Україні.

Доброго дня, Олександр

Мене звати Яна, HR Manager в компанії Unit Group

Moveup була заснована у 2019 році в Україні українськими та ізраїльськими бізнесменами, у тому числі засновником української школи програмістів DAN IT, і на початку наступного року стане частиною холдингу Unit Group, власником якої є ізраїльський бізнесмен з українським корінням.
За весь час свого існування команда Moveup (на 90% українська) вдало працевлаштувала сотні програмістів з України.
Більшість працівників Unit Group є українцями. Власник Unit Group зробив та робить чимало для українців та України загалом.
Софія Ейман громадянка Ізраїлю та проживає в Ізраїлі більше 4х років і є одним з наших цінних та відповідальних співробітників, яка особисто допомогла працевлаштувати десятки українців.
Ми проти будь-якої агресії та підтримуємо Україну. Але ми також проти будь-якого прояву націоналізму і чи не важливо спрямований він проти українців, росіян, євреїв тощо. У нас багато національна компанія і продовжуватиме бути такою не дивлячись ні на що.
Якщо ви вважаєте, що наша компанія займається чимось протизаконним, то можете подати скаргу до відповідних інстанцій.
На даний момент ми розцінюємо ваш відгук як наклеп, а так само розпалювання міжнаціональної ворожнечі, що кримінально карається українським та міжнародним законодавствами. Тому у вас є 24 години принести публічні вибачення та прибрати ваш пост. В іншому випадку ми звернемося до адміністрації DOU і, якщо потрібно, до інших відповідних інстанцій.

Оставила отклик на вакансию на джине, со мной связалась Виктория Выборна. Задала ряд вопросов, сказала на следующей неделе вернется с фидбеком. Прошел месяц...
Потрудитесь хотя бы кандидатам писать фидбек

На співбесіді Liudmyla Isaienko не увімкнула камеру, тим самим показала неповагу до співрозмовника.
Потім отримав таку відповідь в повідомленні:

«Доброго дня👋🏻
Нещодавно ми говорили з вами щодо вакансії в Logz. На жаль, мені повідомили що ваше CV не пройшло рев’ю☹️
Дякую вам, буду рада запропонувати вам інші варіанти в майбутньому.»

я думаю в майбутньому не варто нічого пропонувати!

Підтримали: Oleksandr Suvorov

Доброго дня, Ярославе!
Мені прикро що у вас склалось негативне враження від спілкування зі мною. Зі свого боку можу сказати, що команда MoveUp поважає кожного кандидата і завжди рада відповісти на абсолютно будь-які запитання, зробити повторний дзвінок, запропонувати інші опції, тощо.

Щиро перепрошую, що на дзвінку була без відео, це була технічна проблема з самою камерою, яку вже вдалося полагодити.
Наступного разу готова буду зідзвонитися з відео по інших вакансіях :)

Що ж до фідбеку: нажаль, це був реджект по CV, і клієнти не завжди надають розгорнутий фідбек як після проходження технічного інтерв’ю. У вашому випадку технічний спеціаліст клієнта не побачив співпадінь вашого досвіду в CV з їх очікуваннями на відкриту позицію. Тож фідбек був наданий максимально швидко в такому короткому вигляді, щоб ви могли більш активно рухатися з іншими компаніями. Ми завжди готові йти на зустріч кандидатам яким важливі детальні фідбеки, та все ж після реджекту по резюме робимо це тільки по запиту кандидата.
Відпишуся вам по деталях фідбеку по резюме додатково на пошту.

Отримав повідомлення на джинні від Anatoly Fayfel і отримав максимально тупу відмазку — цитую: «посмотрел на cv
к сожалению не подойдешь :(
там надо чтобы на последнем месте работы не менее 2.5-3 лет».
Питання, а чого не 10?

Добрый день, Роман.
2-3 года опыта работы в каждой компании это реальное требование нашего клиента. И таких специалистов кстати очень много.

Відгукнувся на вакансію в Джині. Спілкувався з рекрутеркою Каріною. Після того як в компанії, що шукала до себе розробника виникли складності з надсиланням тестового завдання, Каріна запропонувала мені іншу релевантну вакансію і результаті співбесід я отримав офер.

Після отримання оферу спілкувався з Yana Kuryliuk по деталям пропозиції. Яна швидко відповідала на всі питання, ми також мали кілька додаткових дзвінків з нею де вона відповідала на мої уточнення і пропонувала, за потреби, організувати дзвінки з керівництвом компнаії від якої прийшла пропозиція.

В результаті, я прийняв офер і повністю задоволений цим рішенням. Мій досвід співробітництва з MoveUp позитивний.

Підтримали: Sofia Eyman

Осталось очень положительное впечатление о компании и о Sofia Eyman. Она была очень вежливой и дружелюбной, процесс интервью и получения оффера был быстрым. Фидбек получал после каждого этапа (их было всего два). Могу отметить профессионализм и желание помочь по любому вопросу. До сих пор общаемся со специалистом, который предложил мне позицию. Проект оказался действительно интересным. С удовольствием буду сотрудничать дальше с MoveUp.

Підтримали: Sofia Eyman

Підтверджує, рекрутер Anatomy Fayfel не зовсім адекватний. На прохання усунути мої персональні дані на основі GDPR (я громадянин Евросоюзу) висміяв. Не рекоменду.

Абсолютно неадекватний рекрутер Anatoly Fayfel. Не вміє спілкуватись з потенційними працівниками.

Оставлю свой комментарий об данном рекрутинговом агенстве:
Написал мне в джине некий тех. консультант Anatoly Fayfel и после общения с ним точно не хотел бы иметь ничего общего с данной компанией.

На мой вопрос: «можно еще детальней про hometest — на какую продолжительность рассчитан и какой тех. стек на проекте?» — получил очень «профессиональный» ответ: «У меня нет ни времени ни желания проходить у тебя интервью. Покажи cv, если оно норм — сделаем созвон и там пообщаемся.»

Я даже молчу о том, что в первом же сообщении обратился ко мне на «ты», но его ответ уже был контрольным выстрелом).

Складывается впечатление, что на нынешнем рынке для senior-разработчика очень большая честь пообщаться с данным профессионалом, в связи с чем желаю ему удачи в закрытии вакансий)

Возможно этот отзыв пригодится кому-то в процессе общения с MoveUp.