Відгуки про компанію MoveUp Recruitment Agency - We work only with Top Product Companies

11 серпня 2022 16:09

Yaroslav Skakun, Lead ,Senior Java Software Engineer в PE

На співбесіді Liudmyla Isaienko не увімкнула камеру, тим самим показала неповагу до співрозмовника.
Потім отримав таку відповідь в повідомленні:

«Доброго дня👋🏻
Нещодавно ми говорили з вами щодо вакансії в Logz. На жаль, мені повідомили що ваше CV не пройшло рев’ю☹️
Дякую вам, буду рада запропонувати вам інші варіанти в майбутньому.»

я думаю в майбутньому не варто нічого пропонувати!

Підтримали:  Oleksandr Suvorov

Доброго дня, Ярославе!
Мені прикро що у вас склалось негативне враження від спілкування зі мною. Зі свого боку можу сказати, що команда MoveUp поважає кожного кандидата і завжди рада відповісти на абсолютно будь-які запитання, зробити повторний дзвінок, запропонувати інші опції, тощо.

Щиро перепрошую, що на дзвінку була без відео, це була технічна проблема з самою камерою, яку вже вдалося полагодити.
Наступного разу готова буду зідзвонитися з відео по інших вакансіях :)

Що ж до фідбеку: нажаль, це був реджект по CV, і клієнти не завжди надають розгорнутий фідбек як після проходження технічного інтерв’ю. У вашому випадку технічний спеціаліст клієнта не побачив співпадінь вашого досвіду в CV з їх очікуваннями на відкриту позицію. Тож фідбек був наданий максимально швидко в такому короткому вигляді, щоб ви могли більш активно рухатися з іншими компаніями. Ми завжди готові йти на зустріч кандидатам яким важливі детальні фідбеки, та все ж після реджекту по резюме робимо це тільки по запиту кандидата.
Відпишуся вам по деталях фідбеку по резюме додатково на пошту.