mova.io

21...80 спеціалістів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Дуже гарна компанія. Працюють повністю віддалено, ще до початку епідемій.
Процеси налагоджені, принципова позиція- мінімум дзвінків, максимум поваги до часу розробників та письмової комунікації, щоб нічого не загубилося.

Проходив співбесіду на Проджект Менеджера, перше коло- з ХР, далі невеличке письмове тестове (дуже практичне, з реальними кейсами), а останній крок- технічна співбесіда з голової компанії.
Враження дуже гарні, весь цикл від першого листа до контракту пройшли менш ніж за тиждень.
Люди знають що роблять, працювати приємно.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.