1 червня 2024 17:55
Пропрацював у Mornhouse більш ніж півтора роки. Море позитивних вражень: чудові кваліфіковані люди, дуже мотивовані та завжди готові пробувати нове.
Повна відсутність мікроменеджменту та бюрократії, а звернутися з питанням чи за допомогою можна до будь-якого співробітника, від офіс-менеджера до керівника компанії напряму. Тут ви відчуваєте, що компанія про вас дбає і раді вам як спеціалісту. Стабільна оплата в валюті (із різними варіантами виплат, якщо комусь не підходить отримання на ФОП), гарний соціальний пакет та смачна домашня кухня в офісі.
Радий був працювати, в такій крутій компанії
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.