Devtorium

Львів, Вінниця, Полтава, Черкаси

Доброго Дня! Я Олександр (React-Trainee) ЛЬВІВ. ADVANCED English. Чи це можливо щоб я якимось чином показав свою користь та міг би мати шанс бути залученим до справ та принести користь Вам. Багато працював сам і знаю що швидко злечу. Хотів би достажування у Львові

Я вже більше 20 років в ІТ, і бачив вдосталь компаній, систем менеджменту та моделей управління з різним ступенем жорскості та бюрократії )
Останні 5 років я працюю як Solution Architect і членом PreSales та R&D груп Devtorium.
Девторіум — приємно відрізняється від класичних OutSource, тому я досі працюю саме тут )

За цей час я працював з кількома вмотивованими командами над достатньо складними і цікавими проектами.
Завдяки нашим зусиллям ряд стартапів «стали на ноги», а до одного великого ентерпрайзу прийшли нові мега-замовники.

Тут ми всі разом будуємо «Швейцарську систему управління».
Всі основні «компенсаційні плюшки», що є на будь-якій «галері» є і в нас, а деякі з них в більш приємному та зрозумілому вигляді.

На додаток маємо ще дещо:
— «кантони» з вибірною системою представників в топ керівництві
— вагомий вплив думки кожного співробітника на більшість процесів в компанії
— досить прозору систему розподілу доходу компанії між членами кантона
— гарно налагоджену систему оцінки та професійного росту спеціалістів
— великі офіси, з оптимально розрахованою пропорцією опен-спейсу та приватності

Підтримали: Anton Nikolaiev

Компанія швидко развивається в кількісному і якісному сенсах, за час співпраці я оцінила цікаві проекти, затишні офіси і дружній колектив, соціальний пакет. Компанія підтримує і винагороджує якісний розвиток своїх працівників і проектів. Бажаю компанії ще більших досягнень, адекватних клієнтів і працівників ;)

Підтримали: Alina YablonskaOlha Liubchyk

Працював у цій компанії рік, потім перейшов в іншу на вузьку спеціалізацію. За цей час дуже оцінив дружній колектив і загалом добру атмосферу в компанії. Бенфіти, проекти, тех. забезпечення — все на високому рівні. Досі підтримую дружні відносини з колишніми колегами. Бажаю Devtorium росту та процвітання

Підтримали: Olha Liubchyk