Devtorium

81...200 спеціалістів
Львів, Вінниця, Полтава, Черкаси

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працював у цій компанії рік, потім перейшов в іншу на вузьку спеціалізацію. За цей час дуже оцінив дружній колектив і загалом добру атмосферу в компанії. Бенфіти, проекти, тех. забезпечення — все на високому рівні. Досі підтримую дружні відносини з колишніми колегами. Бажаю Devtorium росту та процвітання

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Devtorium