Moneyveo

15 листопада 2017 12:02

Ivan Tsekot, data scientist, scorecard developer, risk analyst

Співпрацював із MoneyVeo в якості ризик-аналітика / розробника скорингових моделей. Проходив співбесіду на початку 2017 року. Що сподобалось:

• Перевіряли рівень знання SQL, що в наш час, як на мене, має знати і використовувати кожен аналітик в сфері ризиків;
• Питання на співбесіді конкретні і по-суті, більшість — безпосередньо по фаховій специфіці.

Особливість проходження інтерв’ю — спочатку була співбесіда, потім тестове завдання. Період виконання тестового завдання узгоджують з тобою (в розумних межах, звісно). Саме завдання — цілком посильне, якщо володієш відповідними фаховими знаннями і навичками.

Що стосується робочого процесу, з корисного і важливого можу відзначити:

• Цікаві та складні задачі, що дозволяють постійно підвищувати свій професійний рівень;
• Практичний досвід scoring development із можливістю імплементації практично будь-яких методів розробки моделей прогнозування ймовірності дефолту;
• Можливість працювати з дійсно значними об’ємами даних;
• Адекватне керівництво;
• Досить дружній колектив із здоровим почуттям гумору);
• Допомога і взаємовиручка серед колег — не останні слова;
• Оплата — кожного разу вчасно (що теж досить важливо).

В цілому в мене лише позитивні враження від роботи в MoneyVeo. Зрозуміло, що шляхи в майбутньому можуть розійтися, проте досвід від співпраці з такою компанією (принаймні, для мене) — цінний та незабутній.

P.S. За чим інколи зараз сумую — так це за партіями настільного тенісу, і, звісно, за жартами колег)))

Підтримали:  QA Engineer