Вперше пишу на ДОУ відгук, так як дійсно є що сказати про досвід роботи у цій компанії (так як пройшов майже рік як наші шляхи з MOJAM розійшлись) .

Свій експіріенс можу описати як повний інсайтів, приємних спогадів а також великої кількості чудових людей яких я зустрів.

Як і усюди, у роботі на MOJAM були присутні мінуси, але у більшості своїй вони повязані із повномасштабним вторгненням від 24 лютого 2022 року.(На мою думку вони заафектили майже всі IT компанії в Україні) В свою чергу варто зауважити, що менеджмент компанії потурбувався про те, щоб усі працівники мали змогу зробити релокейт і продовжити працювати лише ПІСЛЯ того як були у безпеці та мали усі можливості продовжувати виконувати роботу.

Щоб не написати тут цілу книгу про свій шлях у компанії виділю ключові пункти які можуть зацікавити потенційних працівників MOJAM з майбутнього:
1) Умови — компанія цілковито забезпечує усі ваші вимоги (звісно у межах адекватності) як спеціаліста: техніка, софт, курси, спортзал, лікарняні . Не потрібно місяцями чекати апруву — ви даєте запрос і протягом одного або двох днів ви отримуєте те що вам необхідно для роботи (а іноді навіть швидше).

2) Корпоративна культура — дуже відчувається те, що компанія звикла працювати у ремоут режимі (у хорошому сенсі), тому система колів, мітів та ретроспектив побудована зручно та не займає увесь робочий час. Також, додаю про найприємніше — тім білдінги які мають вигляд гри у Еліас, Емонг Ас, корпоративні турніри по Дота 2 та КС — це усе тут відбувається регулярно і позитивно сприяє атмосфері всередині колективу.

3) Ставлення — для мене це найважливіший пункт, адже в як би ми не старались, йдуть не на високу ЗП або бенефіти, йдуть на сприятливі умови. Тут потрібно зауважити, що від вас будуть вимагати виконання обговорених на етапі співбесіди задач, в дедлайн та якісно.

Окремо я б виділив з керівнитства Антона, який дав мені як спеціалісту велику кількість інсайтів та персональних бустів, Віталія СММ менеджера — як одного з найкращих спеціалістів та людей яких я зустрічав за свою кар’єру, а також, HR відділ! Вони (HRи) дійсно турбуються про вас як про людей, та регулярно спілкуються з вами не тільки з робочих питань, чого я не бачив абсолютно ніде.
Загалом HR ти зустрічаєш на співбесіді, потім при підписанні документів, а далі вже виключно при перформанс ревью або при звільненні. Тут ситуація абсолютно інакша — HR кожного місяця питав, що турбує, де покращити, чи усього вистачає, чи ніхто не ображає :D

Ну і вишенька на торті — не дивлячись на те, що я не працюю вже рік, компанія усе ще тримає зі мною контакт — вітає з Днем народження та святами, запрошує на турніри та онлайн активності, відправляє подарунки тощо. Так це дрібниці, але саме у таких дрібницях і криється ставлення.

Як висновок я охарактеризував свою подорож у MOJAM як повну професійного росту, роботи над собою та великої кількості роботи в кайф. Шкода що довелось попрацювати лише рік разом, але планка яку задали MOJAM дійсно висока, і на меньше я відтоді не погоджуюсь.

Бажаю успіху і процвітання як компанії, так і усім її працівникам (як поточним, так і майбутнім) .

Я досить рідко пишу відгуки, проте тут все ж вважаю за доречним відмітитися.

MOJAM я віддав три роки і три місяці. Ще б три дні і взагалі було б круто : )
Це були насичені враженнями мандри у світ крутих проєктів, цікавих завдань, непростих рішень, дружньої команди та складних випробувань, які ми проходили всі разом.

Я прийшов в команду маркетингу, яка склалась із трьох співробітників, а покинув колектив на відмітці у двадцять кваліфікованих спеціалістів. І це тільки мова про штат. А ще стільки ж було в якості позаштатних помічників. Якщо не більше. Це все говорить про те, що команда була дійсно хороша. Міцна та хорошо збита, готова до щоденного руху уперед. Руху до нових висот, до нових відкриттів.

Компанія працює в складній, висококонкурентній сфері. Регулярні виклики та складні завдання — являла собою буденність для нас. І побороти це все, увійті до ТОП4 у своєму маркеті без сильної команди було неможливо. Команда — це завжди круто. Це основний ресурс кожної компанії. В неї може бути круті офіси, приємні бенефіти, висока зарплатня — але без крутої команди, такої як була в MOJAM, нічого не вийде.

Тому я і акцентую увагу на цьому. Я дякую компанії за можливість працювати в такому крутому колективі. Це було неймовірно, цікаво і дуже корисно.

Я пройшов довгий шлях від СММ спеціаліста одного проєкту, і до ледве не тімліда дизайнерів (хоча чому ледве не, я таки керував командою чудових творців супер-креативів — хлопці і дівчата, вам полум’яний привіт!): троє крутих продуктів, можливість прокачатися в роботі із великими міжнародними спільнотами, здобути навички гідного управління командами, відточити процеси рекрутингу нових зірок колективу, вивчити купу доцього невідомого матеріалу і багато чого іншого.

Це було круто : )

І хоча зараз MOJAM переживає складні часи, проте я вірю що команда поборить всі складнощі і з часом зробить не один, а відразу п’ять кроків вперед, наверставши втрачене.

Зараз я працюю в новому колективі з новими проєктами, проте MOJAM назавжди залишиться в моєму серці.

Слава Україні!

ПС. І так, особливої відмітки вартує діяльність MOJAM за найкритичніших для нашої країни часів. І це страховочний бонус від компанії, який надійшов всім співробітникам на початку лютого. І це всебічна підтримка в самий складний момент. І це можливість планувати своє життя з своєчасною (і стабільною) виплатою компенсації. І відсутність скорочень в ті моменти, коли велика кількість компаній шла на дно. І багато-багато чого іще.

Віталій, який крутий та приємний відгук! Просто у саме серденько! Дякуємо за твій внесок у роботу MOJAM та за участь у створенні цієї супер-крутої атмосфери. Без тебе би не було того, що є зараз. Обіймаємо та сподіваємось зустрітись в Україні десь біля моря і якомога скоріше :-)

Подавалась на вакансию дизайнера на Джинни — со мной связался рекрутер компании Максим, пригласил познакомиться, но в итоге не смог выйти на звонок, и вместо него на звонок вышел другой человек, который о вакансии мало что знал. Окей, мы пообщались, он сказал что все хорошо, и что передаст информацию, и со мной свяжутся по дальнейшим этапам. На следующий день я написала Максиму с вопрос о том, что будет далее, и он сообщил мне, что его коллега передал информацию для нанимающего менеджера, который на больничном, и который даст ответ позже. Более со мной никто не связывался, видимо данная компания из тех самых, кто не считает необходимым доводить общение до логичного финала, ну или хоть дать весточку о том, что они продолжать это общение не готовы. Особенно этот подход удивляет сейчас, когда ситуация с электричеством, наймом, и просто нормальным рабочим процессом тяжелая, и чтобы просто даже найти удобное место для интервью приходится постараться. Вижу, что ниже у кого-то уже случались подобные кейсы, и каждый раз все специалисты по найму уже уходили в «больничный» и «отпуск».

Олександро, я поговорила з колегами та дізналася, що, нажаль, сталася помилка в комунікації, тому фідбек вам не було надано. Час та зусилля, які ви витратили на спілкування, важливі та цінні і нам дуже прикро, що ви засмучені. Просимо вибачення за цей випадок, ми будемо уважніше відноситись до інформування кандидатів.
Мій колега Роман також скоро напише вам особисто і надасть всі деталі щодо ситуації та вакансії. Дякуємо, що підсвітили нам цей випадок в дуже поважному тоні.

Наслаждался работой в компании 1 год 6 мес. Всем огромное спасибо за сотрудничество и руководству и команде. За мои 10лет в IT индустрии, для меня Mojam не одна из, а единственная компания/команда, в которой было максимально комфортно с первых дней во всех аспектах: отношение руководства к сотрудникам, команда и отношения между всеми, зарплаты, сам проект, каждый день именно хотелось ходить на эту работу. И это пока ещё без преувеличения.
Моя поддержка тем, кто на Украине , так как эти проблемы со светом водой и отоплением, вообще не то, что хотелось.

Максиме, нам було дуже приємно з тобою працювати і ми сподіваємось, що ще з’явиться така можливість. Ти був важливою частиною MOJAM, дякуємо за все ❤️🤟

В компанії працюю майже 4 роки. Прийняли в цю компанію мене ще джуніором. Відразу як прийшов я зрозумів, що потрапив до компанії професіоналів та людей які максимально віддають себе своєму ділу. За ці 4 роки сталося дуже багато речей: я виріс як спеціаліст завдяки компанії, компанія виросла з 15 людей до 80 і також покращила всі процеси, і надалі покращює їх.
Видно, що в компанії в першу чергу зацікавлені в тому, щоб працівники відчували себе максимально комфортно і, якщо зʼявляються якісь питання, завжди йдуть назустріч.
Компанія допомогає з технікою, навчанням, спортом та багатьма іншим.
Щодо роботи, то завжди є що робити, проєкти не звичайні, задачі завжди цікаві. Використовуємо нові технології та досліджуємо щось нове.
Компанією задоволений на 100 відсотків.

Володимере, так приємно читати відгук! Дякуємо дуже, що ти з нами. З тобою класно працювати і розвиватися. Будемо робити ще краще 🤘

Працюю в Mojam вже 3 роки. Перед тим як потрапити до компанії побував на 30+ співбесідах на позицію QA, та пройшов через купу психологічних тестів, англійської, паперових тестів на 100+ питань що створювалося відчуття що я буду запускати ракети у NASA. На цьому шляху пощастило подати резюме в цю компанію, і не шкодую про це. Збіглося так що у перший день була співбесіда, а наступного дня я вийшов на роботу проходити випробувальний термін. З тих пір я пройшов разом з компанією шлях від невеликої команди, до цілого відділу розробки, від продукту котрий рівнявся з іншими, до продукту на котрий рівняются всі інші . Якщо ви хочете працювати в компанії в якій ви можете розвинути свої професійні якості, працювати в дружньому колективі роблячи продукт кращим, і при цьому отримувати гідну заробітню плату, де з вашою думкою вважаються, то це саме те місце. Всі плюшки описувати не буду просто лише скажу що всі описані працюють без але, і якщо.

В MOJAM работаю год.
С первых дней работы в компании прониклась симпатией к коллективу за профессионализм, открытость, поддержку и человечность каждого. Для меня важно какой коллектив на работе, т.к. время проведенное в офисе занимает немалую часть дня и хочется, чтобы общение и рабочие отношения были приятные для двух сторон.

В команде сложились такие отношение, где можно обсудить не только рабочие моменты, но и поделиться личным. Атмосфера позитивная и дружная.
Начальство беспокоится за сотрудников, особенно сейчас, в непростое время для каждого из нас.

Здесь хочется расти и развиваться, так как работа с профессионалами задает планку и вдохновляет. Рада, что в свое время пришла в MOJAM. И вижу свое развитие здесь.

Работаю в MOJAM недавно, абсолютно всем доволен.
Отзывчивый и доброжелательный коллектив, каждый сотрудник из которого готов прийти на помощь, если это в его силах. Мудрое и рассудительное начальство, дающие пример своим сотрудникам. Чувствуешь себя в большой семье!
Рад что получаю новые навыки и росту профессионально в этой компании.

Без политики, но про безответственность. Поговорил с HR, все неплохо, потом надо уже поговорить и с представителями продукта... но... тишина... пишу через несколько дней, задаю вопрос, мл че да как? И опаньки, неожиданно «специалист который должен был с вами поговорить ушел в отпуск», в отпуск, Карл! И что в итоге, специалист из отпуска так и не вышел, или вышел но кто то «ответственный» похерил ответы кандидатам... Народ, вы хоть отмазки придумывайте нормальные или просто поддерживайте коммуникацию с людьми.

Добрий день!
Дякую за зворотний зв’язок, нам дуже шкода і перепрошуємо, що сталося непорозуміння. Ми завжди намагаємося тримати в курсі та інформувати кандидатів про результати бесіди. Вважаємо, що це супер важливо в комунікації і дуже шкода, що ви не отримали відповіді вчасно та що склалося таке враження. Дякую за ваш кейс, він допоможе внести корективи в наш процес, щоб уникнути подібних ситуацій та непорозуміння у майбутньому.
Також дуже дякуємо Вам за інтерес до позиції.
Сподіваємося, що ще матимемо нагоду попрацювати разом!

HR компанії заявив, що компанія не розглядає кандидатів, які спілкуються українською мовою (за інглиш не запитували). Політика компанія — «велікий руский язик», так як частина співробітників не з України. Мабуть з Росії, я так догадуюсь)

Огидно!

Заявіть це публічно, раз у вас така гнила політика.

2022 рік, на вулиці війна, компанія в Харкові під обстрілами, українська мова державна по закону.
«Горбатого могила виправить» , згадався цей вислів.

Вітаю!
Дуже шкода, що ви зробили такий висновок і я дуже вибачаюсь, що інформацію ми надали не максимально доступно.
Історично склалося, що команда почала формуватися у Харкові та комунікація вже понад 5 років відбувається російською мовою. Ми спілкуємося українською між собою, просто саме робочий процес залишили російською, оскільки це звичніше.
У нас немає політики «велікий руский язик». Якщо Вам здалося протилежне, я перепрошую, ми проведемо роботу над помилками.
Бережіть себе!
Все буде Україна!

Співробітник компанії Олексій Середа (FE engineer) в Лінкедіні відкрито підтримує рашистів та росію

Підтримали: andev andevDev DevVolodymyr Shalata

Добрий день. Ця людина, якщо її можна так назвати, була звільнена з компанії в листопаді місяці. На жаль, після звільнення не всі змінюють місце роботи у своєму профілі. До відділу підтримки Linkedin було відправлено запит, що ця людина не є співробітником компанії та дані в його профілі невірні. Ми не хотіли б пов’язувати з компанією думку колишніх звільнених працівників.

Очень неприятный опыт. Изначально написал HR и он проявил большой интерес к моему профайлу. Прошел 2 этапа собеседования, одно из которых с СОО. После второго собеседования, получив от HR «очень положительный фидбек от СОО», мне предложили сделать тестовое задание. Оно выглядело как ТЗ на неплохую консультацию — надо было и метрики проанализировать, и оценить эффективность user-флоу, и написать рекомендации по улучшению, и провести анализ конкурентов, и придумать с описанием и блок-схемой новую фичу, и вдобавок юнит-экономику посчитать, чтобы P&L свести. Я не делал всё от строго по заданию, потому что описание требований было очень похоже на попытку получить бесплатную развернутую консультацию от человека из рынка, чьё время стоит от $50/час. Собрал довольно детальную презентацию, и записал видео, в котором дал ответы на все вопросы из тестового, наглядно показал знания и применение практических скилов и расписал идею улучшения продукта с реализацией и подсчетом прибыли.

После этого получил ответ, что компания хотела бы работать с тем, у кого за плечами большее количество кейсов — как будто из моего профайла, портфолио и первых двух бесед было неясно сколько у меня кейсов... За тестовое оплату никто не предлагал. В итоге по большому счету, проконсультировались бесплатно — поэтому не жалею, что потратил всего 8 часов на тестовое, а не больше. Крайне не рекомендую.

Підтримали: Evgeniy

Артем, здравствуйте!
В первую очередь хотим поблагодарить за Ваш отзыв, который очень важен для нас и за уделенное время на общение с нашей командой.
Нам жаль осознавать, что случилась такая ситуация и что опыт общения с нами трансформировался именно так и Вы потратили весомое количество своего времени.
Рекрутинговый процесс зависит от большого количества факторов и принимая во внимание Ваши комментарии, мы обсудили данный момент и будем работать над оптимизацией и улучшением процессов.
Артем, еще раз хотим Вам сказать спасибо за обратную связь!

Вот-вот стукнет 6 месяцев, как я здесь работаю.
Соглашусь полностью с предыдущим отзывом, что эта компания одна из лучших, где я работала за свои 9 лет!

Была удивлена в начале тем, что почти все сотрудники, включая директоров, молодые и адекватные. Приятно общаться с коллективом, когда все из одного мира без динозавров.
Со временем я поняла, что здесь действительно не все равно не только на новоприбывших, но и спустя время о тебе продолжают заботиться — интересуются комфортом рабочего места, задач, коллег и атмосферы в целом. Это прям кайф.

Одно из главных вещей, почему я наслаждаюсь работой — да потому что реально нашим продуктом пользуется половина мира и твоя работа реально кому-то нужна! Ты не плюешь в потолок непонятными тупыми тасками, а реально улучшаешь продукт и видишь эти улучшения потом на цифрах! Маркетинг команда еженедельно дает шикарный короткий репорт в чатик, что/куда/как/почему зашло или не зашло, аналитика и рост продукта дает мотивацию продолжать работать еще лучше. Чувствуешь себя полезным))

Оплата — еще ни разу небыли такого, что задержали хоть на день. Тупо все вовремя. Был у меня опыт с задержками в месяц на предыдущем месте работы.... здесь сейчас исцеляюсь)))
За полгода компания с 30ти человек выросла на 55....

Адекватность управления радует. Коммуникация классная. Я очень довольна. Развиваюсь и наслаждаюсь работой. ОЧЕНЬ РЕКОМЕНДУЮ всем, кто ищет современное и комфортное место для личностного и карьерного роста.

Работать можно везде, но не везде приятно! Велкам:)

Работаю в компании пол года.
Хочу сказать, что это одно из лучших мест, где мне довелось проработать, если не самое лучшее (а мест я повидала достаточно)!
Знакомство началось с того, что я подала своё резюме через DOU и со мной связались достаточно быстро. Собеседование прошло в спокойной и дружественной атмосфере. Никто не пытался завалить, задавать глупые вопросы или просто тешить своё самолюбие. На технической части спрашивали только то, что действительно могло бы помочь проекту. Было видно, что люди реально пришли искать человека в команду. Я практически сразу поняла, что с этими ребятами мы сработаемся. И да, наша симпатия была взаимной :)
Я работаю в core team на продукте. На проектах нет древнего стека, а на одном из них даже наоборот — используем всё самое последнее и свежее. Большинство задач лично для меня были и есть в меру сложные и интересные. Скучать точно не приходится. Уже за эти пол года я ощутила, что выросла профессионально, а также по soft skills, и это далеко не предел. Здесь у каждого есть возможности для роста, если, конечно, есть амбиции и желание.
Команда молодая, активная и очень дружная, постоянно растёт и развивается. Каждый человек может в равной степени влиять на продукт и на процессы. Все друг другу могут помочь и выслушать. Начальство очень лояльно, не находится за каменной стеной и всегда готово выслушать все пожелания и предложения. Также я регулярно получаю фидбек о своей работе и точно знаю, что я делаю так, а что нет.
Небольшой комфортный офис в самом центре города (ст. м. Университет), всем хватает места. По оборудованию также всё чётко: 2 монитора Dell, шустрый комп. Если необходимы ещё какие-то девайсы для работы, то всё решается без проблем. С климатом проблем нет: кондиционеры, ролеты, окна открываются/закрываются. На кухне стандарт: чай/кофе/печеньки. Единственный минус: нет уголка, чтобы отвлечься. Лично я бы хотела видеть шведскую стенку и может ещё теннисный стол. В туалетах чисто, если только специально не гадить :D
В связи с карантином каждый сотрудник может работать как в офисе так и из дома по желанию. Ограничений на работу из дома нет, специально отпрашиваться никуда не нужно. Главное — быть на связи.
Уровень компенсации достойный. Проблем с оплатой и оформлением не было никаких: всё чётко, честно и в срок.
Мы с коллегами периодически собираемся tech и non-tech talks, где обмениваемся своими техническими знаниями, обсуждаем новинки по тех части или просто рассказываем про свой опыт в разных жизненных ситуациях. Благодаря таким выступлениям ты можешь здорово прокачать свои навыки презентации и улучшить ораторское мастерство. Сама компания это очень поощряет, поэтому если вдруг надумаешь стать спикером на технической конференции, то получишь 100% покрытие затрат на неё. Самообразование также частично покрывается компанией (английский, конференции, курсы и т.д.)
Мне очень нравится, что я могу своими глазами видеть результат своей работы и чувствую некоторую отдачу от конечного пользователя (мы сотрудничаем с YouTube блоггерами, плюс обычные пользователи часто записывают развлекательные видео с нашим продуктом). То, как этим реально пользуются живые люди, потому как мне доводилось писать код в никуда либо для одного-двух юзеров (они же начальство). Нравится, что команда реально замотивирована улучшить продукт, и это не может не заряжать тебя самого.
По итогу хочу сказать: если ты хочешь ощутить глоток свежего воздуха после непонятных/слабых/старых/нудных проектов (нужное подчеркнуть) и поработать с активными и прикольными ребятами, то добро пожаловать к нам! :)
Я со своей стороны нацелена на длительное сотрудничество :)

Ребята постоянно развиваются. За неполный год, что я здесь работаю, был значительный прирост как в новых кадрах, уровне менеджмента, так и в качестве условий работы. 100% демократия.Текучки нет. Конечно, ещё есть куда расти, но фундамент уже хорош.

Йоу, Паша, благодарю за приятный отзыв, стараемся 🔥

Вакансії MOJAM