1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Пропрацювала в компанії більше трьох років. І можу сказати, що робота в Mobimill — одна з найкращіх можливостей старту в кар’єрі. Не тільки дизайнером, але і розробником або ПМ.
Робота над великою кількістю різноманітних проєктів (мобільні додатки, сервіси, адмінпанелі). Достатньо свободи в прийнятті рішень. Проєкти різної складності і тривалості. Є можливість впливати на проєкт. Більшість проєктів ведуться українською/російською мовою. Але трапляються і цікаві міжнародні клієнти, де можна попрактикувати ведення проєктів англійською.
Компанія продовжила працювати під час війни, оплачувати заробітню плату та підтримувати працівників.

Переваги:
— різноманітний пул проєктів, і можливість спробувати себе в різних напрямках;
— більшість проєктів ведуться українською мовою, але є можливість підключатись до проєктів англомовних клиєнтів;
— чітка позиція щодо клієнтів з росії (компанія припинала співпрацю з 24.02) та підтримка співробітників;
— свобода в прийнятті рішень.

Недоліки:
— коротка відпустка (на момент моєї співпраці, можливо вже змінилась);
— немає програми менторства або розвитку компетенцій співробітника всередині компанії, то ж це ваша відповідальність.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.