MMD Smart

Київ, Петах-Тіква (Ізраїль), Софія (Болгарія)

Дуже непорядна компанія. Співпрацювали з ними як компанія «вендор» та «потенційний клієнт». Ми пропонували кандидата на outstaff згідно їх вимог. В результаті MMD Smart захантила запропонуваного нами кандидата... А СЕО (Арье) та Рекрутер (Каріна) — просто інгорували повідомлення у WhatsApp. Не гарно ...

Підтримали: Alexander GavrilovAnar Jafarov

Вітаємо, Іванно!
Дякуємо вам, за залишений коментар.
Нам дуже прикро, що сталося непорозуміння. Щоб уникнути неточностей, нам необхідно перевірити умови договору та історію співпраці з вашою компанією/агентством. Представником якої компанії/агентства ви є?
Ми уточнимо деталі ситуації та проінформуємо вас про результати нашої перевірки.
У разі додаткових питань, можете писати нам на пошту [email protected]

Так і не довелося попрацювати з компанією, тому що вже на етапі підписання договору виявилися дуже дивні, кабальні пункти в договорі, які компанія категорично відмовилася змінювати. Тому дуже уважно читайте договір, щоб потім не потрапити в неприємні ситуації.

Підтримали: Alexander GavrilovAnar Jafarov

Вітаємо, Володимир!
Дякуємо вам за те, що підсвітили недоліки нашого старндартного контракту — ми уважно передивились його з нашими юристами і виправили усі пункти, які могли б викликати непорозуміння і стати на заваді у наших майбутніх колег.
Ваш зворотній зв’язок допоміг нам стати краще — сподіваємось перетворити усі наші недоліки в точки зросту.
Бажаємо вам успіхів!

Всім привіт,

Працюю в компанії MMD Smart більше 6ти років і хочу поділитись своїм досвідом

Компанія солідно виросла за цей період часу, багато відділів масштабувались, була створена велика кількість нових департаментів. Така стратегія, як на мене, завжди несе в собі високий потенціал кар"єрного зросту. Ті працівники, які проявляли себе совісно і професійно, регулярно отримували можливості піднятись по кар"єрній сходинці вище або ж дати початок новій гілці розвитку компанії

Компанія дуже сильно підтримала велику кількість українських робітників під час вiйни.
Робочі місця жодному працівнику через це не були скорочені, адаптація до нових реалій пройшла і проходить успішно на всіх рівнях, створюючи максимально комфортні умови для роботи.

Особисто для мене, 2 найцінніші переваги компанії це:
1) наявність свободи в діях, простору для того, щоб себе розкрити та проявити;
2) вірність слову, яке дає MMD Smart. За всі 6 років роботи, особисто я, не зустрічав жодної ситуації, в якій щось підтверджене чи погоджене було змінено або недотримано керівництвом, включаючи власників компанії.

Маючи певний досвід і знання ринку, можу впевнено стверджувати, що компанія завжди справделиво відноситься до своїх працівників, вміє цінувати якісні результати і безперервно розвивається в багатьох напрямках

Привіт, Вова!
Дуже дякуємо тобі за цей відгук і за те, що всі 6 років допомагаєш нашій компанії рости і розвиватись. Ми дуже цінуємо твій вклад в MMDSmart!

Хорошего дня всем,

Хочу поделиться своим опытом работы в MMD Smart

Работаю в компании уже почти 6 лет. Первое, с чего хочу начать — на мой взгляд компания ценит сотрудников, которые ответственно выполняют свои обязанности и приносят пользу компании. С мазохизмом в виде увольнения толковых людей лично ни разу не сталкивался.

Во-вторых, все, с кем у меня происходит общение (включая руководство) — открыты к разговору и обсуждению рабочих моментов. За всё время работы у меня ни разу не было проблемы возразить если я с чем-то не согласен — и не важно какая должность у собеседника. Аргументированный спор приветствуется.

В-третьих, в MMD, как и во всех компаниях, есть над чем работать — но все проблемы, которые я видел — были чисто рабочего характера. И со временем они решаются.

Резюмируя: я благодарен компании за справедливую оценку труда, высокую степень свободы в работе и главное — за людей, которые окружают меня в течении рабочего дня.

Привіт, Андрій!
Дуже приємно читати такий відгук про нашу компанію. Дякуємо тобі за високу оцінку компанії і за те, що кожного дня допомагаєш нам ставати краще!

Почему-то прекратились публикации по теме беспредела менеджмента MMD Smart. Может заблокировали, может договорились, или просто надоело — не знаю.

Решил покопаться в инете что вообще пишут об ММД.

Официальные сайты компании дают сухую официальную информацию: mmdsmart.com, messagewhiz.com.

Ну понятно, что на Dou выплеснулась часть эмоций от бывших работников компании. Есть ряд сайтов, такие как работа юэй, джобс болгария и подобные, где дается информация о компании, без возможности давать комментарии или отзывы.

На линкедин можно почитать про израильскую компанию, а на фэйсбук про болгарский офис, на инсте по украинскому офису.

По этой ссылке можно почитать про израильский офис: www.dunsguide.co.il/...​mputing_services/mmdsmart

Здесь заказные публикации:
tracxn.com/...​ySPI_mrIGQTrQHR2na3A/news
очень мало, всего четыре. Тут рекламная компания: mobileecosystemforum.com/members/mmd-smart

Два негативных отзыва от работников нашёл на nahjob.top/black_list/mmd-smart-0. Речь идёт о хамском поведении высшего менеджмента. Не рекомендуют работать в компании. Комментариев нет. Но это уже система. Потому что люди просто делятся. Последние отзывы 2023 года.

Вот еще негативные отзывы:
neorabote.net/...​dback/list/company/101860
devsday.ru/companyrecall/list/1450

Кстати, сайт для MMD Smart делали россияне:
freelance.ru/...​jt-mmd-smart-4074666.html

Но самое интересное я нашёл на сайте www.mmdsmart.info. Тут действительно кто-то постарался, у кого-то накипело. Меня порадовало с каким подходом решили работать. Сайт дает альтернативный взгляд на компанию, так сказать «обратная сторона луны».

Я так понимаю проект в разработке и предстоят новые истории. Кому интересно предлагаю посетить сайт.

Підтримали: Alexander GavrilovVolodymyr Polozok

Greetings from the USA.

I’m an IT Tech and entrepreneur based in Southwest Florida. Over the past two decades I have invested in my own ventures and collaborated mostly with Ukrainian developers. Recently, one of my contractors shared some unfavorable remarks about their previous employer. Initially, I didn’t pay much attention as such situations are not uncommon. However, yesterday, this contractor sent me a link along with the words, “Take a look at these posts. This is the same company I was referring to.”

While I cannot ascertain the veracity of these claims, the presence of two similar reviews from senior software engineers, alongside the account of my own contractor, has piqued my curiosity. It paints a very unflattering picture of this employer and their treatment of former employees and team members.

From my standpoint, I can only offer a piece of advice to the company in question: strive to resolve your personnel conflicts internally and avoid tarnishing your global reputation. As evidenced by my own experience from foreign shores, it’s all too easy to find these stories and negative reviews online when researching and vetting an honorable company to do business with.

Точно, вспоминаю свой разговор с Арье когда я сделал публикацию.
Один в один.
Он мне угрожал, что может депортировать из Украины и ссылался на свои связи в посольствах.
Фамилий он не называл, но дал понять, что я больше не увижу свою семью так как меня выкинут из страны без права въезда и создадут проблемы семье.
Не знаю, насколько серьезны были эти угрозы, но сам факт таких угроз говорит о человеке.

То есть, Арье кинув меня на деньги, не поблагодарив за работу, не дав рекомендательного письма, обвинив меня в том, что я непорядочный человек, начал запугивать прокурорскими и высылкой из страны.
И это все как благодарность за добросовестно отработанные годы.

Иными словами, отношение к вам со стороны Арье может поменяться кардинально на 180 градусов в один момент, без причин, без пояснений и начинается пресуха — грубое, грязное, дешевое прессование, при этом используются самые низкие средства — наезд на семью, угроза тюрьмой и т.д.
Меня поразило в тот момент именно позорное перерождение успешного бизнесмена в дешевого шантажиста.
И при всем при этом каких-либо неправдивых или неправильных действий я не совершал.

Еще раз обращаю внимания на такую черту характера Арье как непорядочность.

Підтримали: Alexander GavrilovVolodymyr Polozok

Появилась новая статья о компании MMDSmart:
www.mmdsmart.info/tax-evasion-scheme.

Очень познавательно и самое главное, что это отвечает действительности.
Арье Френклах и Леонид Рубанов — классические мошенники, а не бизнесмены.
Украинцы, работающие на них, задумайтесь над этим.

Працюю на компанію страшим розробником більше року. Онбордився під час війни, знаходився і знаходжусь в Україні. Плюшки, курси, все як в ІТ. Всі договірни умови компані виконує, атмосфера дружня. Жодного тиску через блеакути, власне війну і якусь там кризу.

Привіт, Анатолій!
Дякуємо за твій відгук! Безмежно пишаємося нашою українською командою, яка працює, не дивлячись ні на що, і будемо ставати ще краще для вас!

Продовження, частина 3

10.04.2023 р. мені зателефонував В’ячеслав Смоткін. Аудіо-дзвінок мною був зафіксований. Стиль спілкування Смоткіна взагалі не відповідав дипломатичному стилю другого секретаря Посольства Держави Ізраїль в Україні. Це більш походило на стиль «донецьких братків» з 90-х.

В’ячеслав Смоткін повідомив мене вже про наявність якогось боргу в розмірі 32000 доларів США і що я повинен його віддати.

Так, на записі В’ячеслав повідомляє:
— на 3 хвилині 20 секунді «...у тебе незакритий борг перед компанією 23990...»
— на 3 хвилині 42 секунді «...я дивлюся документи, які ти підписав, документи про кредитування на 32000...»
— на 4 хвилині 44 секунді «...тобі й Ар’є зателефонує, але це буде вже з відсотками...»
— на 4 хвилині 44 секунді «...ти хочеш, щоб я твої дані передав туди куди треба, то я передам. Якщо ти хочеш, щоб тебе викликали в посольство...»
— на 5 хвилині 13 секунді «...ти хочеш під дурника, не питання, то зі мною під дурника, то я ніби зроблю під дурника, але в десять разів гірше...»
— на 7 хвилині 25 секунді «...я знайду певний спосіб, що б ми під дурочка закінчили канати, якщо хочеш так, то буде так. Але ти ж розумієш, що у мене немає проблем, ти хочеш, щоб тебе посадили, повернули. Ну, я не знаю, чого ти добиваєшся...»
— на 10 хвилині 55 секунді «...ти на сьогоднішній день винен компанії 23990...»
— на 12 хвилині 05 секунді «...борг це борг... в тебе залишилася незакрита тема з компанією...»

Враховуючі відсутність боргу та підписання мною будь-яких документів, всі претензії Смоткіна були безпідставні. Тому я був вимушений звернутися до адвоката, який мені пояснив, що такі дії кваліфікуються як кримінальне правопорушення і називається вимаганням та карається позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

На цей час прокуратура Болгарії здійснює розслідування протиправних дій Смоткіна, а Посольства Держави Ізраїль в Україні та Міністерство іноземних справ Держави Ізраїлю здійснює перевірку поведінки її працівника на відповідність дипломатичного протоколу та етикету.

Бажаю здоров’я!

Мене звати Артем Толстих, і я 6 років працюю на компанію MMD Smart. Пройшов шлях від Middle Developer до Software Engineer.

Вже рік я знаходжусь в лавах ЗСУ, а останні 2 місяці виконую бойові завдання на сході країни у складі 100 оБр ТРО.

Весь цей час компанія MMD Smart підтримує фінансово мене та мою родину, за мною збережено робоче місце. Це те, що стосується мене особисто.
А також хотів би зауважити, що від початку повномасштабного вторгнення компанія допомагала вивозити своїх співробітників з найнебезпечніших регіонів України.
І, на відміну від багатьох інших компаній, залишається вірною українцям, надаючи робочі місця і не знижуючи рівень зарплат, користуючись моментом.

Побачивши ваші коментарі, хлопці, — не міг не відреагувати, бо не люблю брехню та несправедливість.
Можна багато говорити про те, як все відбувалося насправді, але часу на лонгріди в мене немає.

Маю надію, що кожен, хто це читає, буде здатний відділити зерно від полови.

Слава Україні!

Привіт, Артем!
Дякуємо тобі за цей коментар, і це дуже круто, що в нашій команді працюють саме такі люди, з якими в нас стався ідеальний метч по цінностям.
Неймовірно пишаємось тобою і безмежно вдячні за те, що ти захищаєш нашу країну!

Героям Слава!

Продовження, частина 2

З метою оптимізації податкових витрат група MMDSmart використовувала різні свої юридичні особи для оформлення договірних відносин з працівниками. Як вже було вказано, я перебуваю в контрактних відносинах з українською ТОВ «М.М.Д СМАРТ УКРАЇНА», ізраїльською M.M.D. Smart LTD, сінгапурською Telwhiz PTE.LTD і болгарською MMDSmart OOD.

Події 2022 року відобразилися на життя кожного українця, у тому і мене.

Керівництво MMD Smart відкрило у квітні нове підприємство у Софії, Болгарії під назвою MMDSmart OOD і почала оформлювати там працівників, які виїхали з України. Зі мною теж був укладений договір.

Керівником болгарської компанії став В’ячеслав Смоткін. Сам В’ячеслав родом з Донецьку, але не любить про це говорити.

До MMD Smart Слава Смоткін пропрацював менеджером в міжнародній групі Orange Business, яка є оператором зв’язку та постачальником цифрових послуг. Потім працював директором ізраїльського кол-центру Хромаген.

І золотий час наступив для нього, коли він був призначений в 2013 році другим секретарем Посольства Держави Ізраїль в Україні. Водночас В’ячеслав був керівником Ізраїльського Культурного Центру «Натів» у Дніпрі.

У 2019 році його звільнили з Посольства. В’ячеслав теж не любить про це говорити.

А нарешті він знайшов себе як керівник MMDSmart OOD. Після мого вимушеного переїзду до Болгарії наприкінці 2022 року і підтвердження продовження зі мною контракту на майбутнє я був дуже вдячний і керівництву, і власникам MMD Smart. Вони мене дуже підтримали. Надали бонус за роботу в компанії, за рахунок якої я зміг зняти квартиру, купити мебель, необхідні речі. І це є нормальне людське відношення, за що я був дуже вдячний.

Але мої ілюзії тривали недовго.

Вже через три місяці — наприкінці березня 2023 року, мені просто закрили доступ до системи обміну даних. Повідомили про моє звільнення. Ніяких прелюдій чи пояснень. Грубо, тупо, одночасно, без попередження і без слів вдячності і побажання успіхів на іншій роботі.

Ти у чужій державі, з родиною та малою дитиною, без роботи, без джерел до існування, без планів, без підтримки, без елементарного людського поводження зі сторони компанії, якій ти віддав частину свого життя.

Що може бути гірше? Виявилось може.

Через пару днів, коли я ще не прийшов в себе від того, що сталося, мені вислали додаткову угоду до договору, згідно з якою я повинен був взяти на себе зобов’язання по нерозголошенню будь-якої інформації про взаємовідносини з групою MMDSmart. Також за умовами цієї угоди я додатково повинен був взяти на себе зобов’язання по виплаті компанії 20775 доларів США.

Не маючи жодних грошових зобов’язань за договором, я відповідно не підписав вислану мені додаткову угоду.

Вже дуже стурбований, я вирішив фіксувати будь-які дзвінки.

Далі буде...

Несколько лет назад я уже размещал информацию о моей работе с группой компаний M.M.D. Smart. Считаю необходимым его обновить с учетом того, что свою нечеловечную и грязную политику она продолжила.

Я устраивался работать в MMD в Июле 2018-го, подписав контракт о сотрудничестве между Израильской компанией (которая является материнской компанией филиала в Украине) и ЧП Анар Джафаров.

По должности я был тим лидом.

Тогда их офис находился возле метро Нивки. Учитывая, что я живу в Киевской области, мне добираться до работы по времени стоило 15 минут.

Но когда они переехали на Горизон парк (ул М. Амосова 12), ехать на работу и возращаться с работы стало проблематичным: 2 часа с Киевской обл в офис, 2 часа назад.
Коллеги все добрые, веселые, с ними можно на войну. 🙂

Но о чем я. С ростом компании начало рости количество проектов, где моя команда тоже была привлечена. Команда из 5 разрабов (включая меня) работали над 3 проектами.

Я: помогал членам моей команды в планировании, в разработке, в деплойменте, сам в одиночку принял на себя ответственность за часть общей системы. Кроме всего я сидел до 12 вечера с коллегами (члены моей команды), помогая им решать проблемы, чтоб успеть к дедлайну.

Но в один прекрасный день мне надоело все это: рабочие нагрузки, потерянные на дорогу 4 часа каждый день, меньше видел семью, некачественный и недокументированный код ранее принятого чужого куска работ.

И вот начальство поняло это и решило меня уволить (я сам о желании уволится сообщал HR отдел за месяц до того, как уволился).

Прихожу и подписываю контракт о добровольном прекращения сотрудничества в 26-го Июня 2019-ом, где указано, что 27-го Июня 2019 обе стороны договорились, что после даты терминации контракта любое требование чего-либо будет считаться необоснованным. Учитывая этот пункт, я отправляю 27-го Июня 2019 инвойс о том, чтобы оплатили мои услуги за Июнь месяц. На что бухгалтерия отвечает: «Please send your invoice on July 1st with July 1st date».

Ну ок. Подумав, я отправляю 1-го Июля инвойс — 0 реакции.
Пишу в отдел кадров, что я инвойс отправлял, и чтоб спросили у бухгалтерии — когда будет оплата? До 15-го Июля я 2 раза напоминаю об этом, отправив инвойс повторно. На что HR мне отвечает, что компания решила не оплачивать последнюю ЗП оправдываясь, что они очень долго шли на уступки.
Но сами понимаете ответ HR это не ответ начальства, с которым у меня контракт.

И вот я пишу письмо, указав получателей (CEO компании, CFO, HR) о том, что вот прошло время и я не получал оплату за предоставленные услуги. Получаю ответ от HR, что на приложении о терминации контракта есть такой-то пункт о том что: «возмещения по договору уже являются справедливыми и разумными, и никакие дополнительные возмещения, компенсации и обязательства не будут подлежать уплате после даты его подписания» «после даты его подписания».

---

↑ Я сделал вышеизложенную публикацию в Интернете.
После публикации владелец компании, позвонив по телефону, наезжает на меня, что подаст иск за клевету и обратится в прокуратуру.

Арье действительно обратился в прокуратуру, не знаю официально или нет. Но мне звонили, дергали. Ничем не закончилось. Я особо по этому поводу не переживал, так как знал, что правда на моей стороне.

Я решил бороться и обратился к адвокатам. Но мне не посчастливилось, и адвокаты, получив деньги, не доделали работу до конца, а судебный процесс закончился не начавшись.

В любом случае я считаю, что M.M.D. Smart меня кинула на деньги, так как я сделал свою работу, и сделал ее качественно. Но ее мне никто не оплатил. Это называется обман и «кидок», и как бы не пытались его оправдать. Это нечестно.

Я компании ничего не сделал плохого, выполнял свою работу качественно и своевременно. Да бывают моменты, когда не сходятся характерами, устают друг от друга, не понимают. Но это не дает права обманывать другого.

Поэтому подтверждаю, что внутри собственников и руководства M.M.D. Smart есть гниль и она себя проявляет время от времени. И эта гниль касается не только работников, но и клиентов компании. Нельзя быть честным с одними и не честными с другими.
Если ты гнилой внутри, то гнилой в отношении всех, только вопрос, когда и при каких условиях это проявится.
Имейте это ввиду, имея отношения с MMD Smart.

Починаю низку публікацій про співпрацю з групою компаній M.M.D. Smart.

Спочатку робота з ними була комфортна і перспективна, але нещодавні події показали, що ставлення до співробітників може радикально змінитися.

Серед співробітників групи ходили розмови про факти несумлінної поведінки керівництва групи щодо окремих звільнених працівників як у питанні самого звільнення, так і в робочому процесі, але це були розмови і в них не хотілося вірити.

Мене ці факти не стосувалися і в цілому особливо не хвилювали, поки події, що відбулися особисто зі мною, не підштовхнули мене переосмислити те, що відбувається.

Мене викинули з компанії, одномоментно, без попередження і пояснення, без рекомендації, так би мовити з «вовчим» квитком і погрозою дати найгірші рекомендації.

Вважаю, що в будь-яких ситуаціях можливо розлучитися по-нормальному, без образ і погроз, подякувавши один одному за виконану роботу. Не очікуйте від групи компаній M.M.D. Smart людського ставлення і не будете розчаровані.

Відносно мене з боку керівництва та власників компанії пролунали погрози та обіцянки вчинення методів примусу та розповсюдження відомостей про недобросовісність. Я реально сприйняв ці погрози і для себе, і для членів своєї сім’ї, що змусило мене наразі змінити місце проживання і фактично переховуватися.

Можливо, ця інформація допоможе чинним і потенційним працівникам групи прийняти правильні рішення в разі подібних дій з боку керівництва і власників групи.

До групи M.M.D. Smart входить низка підприємств, власниками та керівниками яких є громадяни Ізраїлю Ар’є Френклах та Леонід Рубанов:

• M.M.D. Smart LTD, Ізраїль, м.Герцлія, вул. Альтерман Натан, будинок 21, квартира 14
  • MMDSmart OOD, ЄІК/ПІК 206910077, адреса: Болгарія, м. Софія, р-н Средец, вул. Хан Крум, 9Б, ет. 1
  • Telwhiz PTE.LTD, УЕН 2019033200Н, адреса: 051531 Сінгапур, HONG LIM COMPLEX, 531A UPPER CROSS STREET, #04-95, telwhiz.com
  • MMD SMART LTD, Company number 12630065, 128 City Road, Лондон, Велика Британія, EC1V 2NX
  • ТОВ «М.М.Д СМАРТ УКРАЇНА», код ЄДРПОУ 41644066, адреса: Україна, 03151, місто Київ, вул. Ушинського, будинок 40, приміщення 302, офіс 1
  • Група також працює на території США і РФ.

Я перебуваю в контрактних відносинах із українською ТОВ «М.М.Д СМАРТ УКРАЇНА», ізраїльською M.M.D. Smart LTD, сінгапурською Telwhiz PTE.LTD і болгарською MMDSmart OOD.

Далі буде...

Если hr пропал, не переживайте)
С ним все хорошо. Возможно ему просто не до Вас :)