Mita Teknik

Львів

12 липня 2011 10:42

Iaroslav Ianishin, Software Developer в Mita Teknik

Давно ніхто нічого не коментував. Обновлю інформацію. Хоч я працюю на Міті відносно недавно, але вона здається особисто мені найкращим варіантом у Львові. Це залежить від людини :) Особисто я принципово не хочу працювати на Софт-Серві, Глобал-Годжіку чи наприклад Єпамі. Вкалувати як ПП (або навіть конверточник) видаючи нагора оутсорс який пропаде в нетрях закордону :) На Міті я себе почуваю майже якимось пролетарем — :) наш продукт можна «помацати руками» і його корисність видно неозброєним оком. Вітрові турбіни з нашими контролерами вже є навіть в Україні :) Ті ж відчуття я отримував і на Ерікполі. А переваг оутсорсових фірм перед звичайним фрілансом я абсолютно не бачу (можливо то хіба мені так пощастило з замовниками на фрілансі 0_о)
Умови роботи, офіс, як були на Міті одні з найкращих так ними і залишились, я впевнений.
Ну, можливо людям, для яких мета в житті — крута тачка, пентхаус, яхта і інші принади споживацького способу життя — Міта по рівню зарплат і не підійде... А особисто я рівнем свого життя був задоволений навіть на Ерікполі, де взагалі низькі зарплати, але все одно вищі ніж мої батьки в сумі заробляють :D

Спочатку ерікполь, потім міта. Ти що спеціально шукаєш місця, де не набратися нормального досвіду?

спочатку пропоную визначитись, що таке «нормальний досвід».
і там, і там я набрався саме такого досвіду, якого хотів і хочу.
я б сказав, унікального.
я так розумію, нормальний досвід — це такий досвід, який дозволяє легко й безболісно перескакувати з фірми на фірму. а це по означенню у нас аутсорс. не аутсорс в переважній масі своїй не може бути нормальним досвідом, принаймні таким як я написав :)
нормального досвіду мені вистарчило на фрілансі. спасіба, больше ніхачу. і легко й безболісно (і часто ;) )перескакувати ніхачу :)

"

і інші принади споживацького способу життя
"
Піанєр — всєм рєбятам прімєр :-)

мда, фотга в мене піонерська ;)