Mita Teknik

Львів

6 березня 2009 20:00

Vasyl Kostiv, Senior Software Engineer в SFox Model

> Куда в Вашем случае девается разница между курсом, по которому зарплату получаете Вы, и тем реальным курсом, по которому Ваша компания продает доллары
Якщо Ви хочете відкрити мені очі і сказати що на мені заробляють — не треба. Я про то в курсі. Собі в збиток ніхто б мене на роботу не брав. Хто не хоче бути експлуатованим — йде експлуатувати інших. Крім того, ми є підрозділомдатської компанії. А от яка схема перерахування коштів і хто що і по скільки продає — мене цікавить найменше — я все таки не бухгалтер тут.

> Если Вы судите по себе, то Вас кризис коснулся, поскольку вы недополучаете деньги.
Насправді криза торкнулася того, хто це відчуває. Для кого ті кілька відсотків курсової різниці скажені гроші — можливо курс і є найважливішим. Мені складно про то говорити. Але принаймі тут між працівників ніхто особливо кризу не обговорює, на відміну від працівників деяких інших компаній.

> Моя производительность — риск компании.
Ризики компанії — проблема компанії. Я займаюся власними ризиками. Якщо оціню, що гроші яких я недоотримую зараз важливіші за менінгіти, які я отримаю в інших умовах — буду міняти роботу.

Ще раз повторюся. За умови праці (і оплати в тому числі) працівники голосують ногами. В нас не звільнився ніхто за останні півроку. Нові люди, які приходять до нас на існуючі умови погоджуються. Отже, напевно, не одною зарплатою визначається комфортність роботи в певній компанії?