Працюю в компанії вже майже 2 рокі, на протязі цього часу вдалося попрацювати на декількох проектах... вивчити багато нового та спробувати нову для себе техногологію. Також можу відмітити дружній колектив, заняття англійською, вчасність виплат. Ну і звісно корпоративи та інші івенти.

Працюю в компанії вже майже рік. За цей час познайомилася з крутими і досвідченими розробниками, які працюють на цікавих іноземних проектах. Але не роботою єдиною)) Плідна праця завжди тісно поєднується зі смачною кавою, тенісом, велосипедами, заняттями з англійської, гарною організацією та і загалом позитивною атмосферою.
Окрема повага до керівництва за те, що навіть у складні часи війни робота не припинилася, вся команда продовжувала працювати, і всі виплати проводилися вчасно і без затримок!

Працюю в компанії вже 3-й рік, і за цей час основними перевагами роботи тут виділив:

* можливість професійного росту — на різних проектах зустрічаєш нові технології, підходи в розробці, рішаєш цікаві задачі в яких можна добре прокачатись. Також є дуже крута можливість перекваліфікуватись на нову технологію (в моєму випадку перейти з front на fullstack) . Головне не мовчати і проявити бажання. Керівництво і команда підтримає будь який розвиток. Підкажуть що потрібно підучити, ставитимуть на проекти вже на нову технологію під нагляд ментора, рев’ю кода, курси, планування розвитку.

* колектив — компанія високо цінить людські якості, тому зібралась цікава команда однодумців з якими комфортно працювати і які завжди раді допомогти.

Хочу відмітити, що тут зібралась чудова команда професіоналів та, в той же час, класних, різносторонніх людей. Всі відкриті і легко йдуть на контакт, завжди готові допомогти одне одному. Бюрократичні питання теж вирішуються швидко і професійно. Компанія докладає максимум зусиль, щоб всім працювалося комфортно. HR відділ регулярно збирає фідбеки та реагує на них, що дуже важливо.
В цій компанії є можливість рости професійно, можна спобувати себе у ролі тех та тім ліда, допомагати проводити співбесіди, можна вільно проявляти ініціативу та обговорювати питання з керівництвом. І гловне — робота компанії не призупинилася в воєнний час, а й делі продувжує рости та працювати над новими цікавими проектами.

Підтримали: Julia Mirko

Доброго дня, Давіде.
Дякуємо за ваш відгук, він цінний для нашої компанії.
Дуже приємно читати такі теплі слова у бік нашої компанії. Ми дійсно намагаємось створити максимально комфортне середовище для своїх працівників, адже нас завжди мотувує шалена віддача кожного з них.
Ми впевнені у тому, що підкоримо ще не одну вершину разом!

Хотелось бы поделиться своей историей и опытом «сотрудничества» с компанией Mirko. После двух успешных этапов прохождений в компанию и предложения о «сотрудничестве», компания на протяжении недели не коммуницировала со мной...Только в начале со мной связался Sales Manager и обговорил со мной дальнейшее развитие (собеседования с клиентом/заказчиком). После игнора, я решила сама отписать Sales Manager и уточнить, когда будет хоть какая-то подготовка к собеседованиям. На что мне ответили подождать) На следующей неделе мне пишет HR и интересуется как я и спрашивает много ли у меня было собеседований)) Из этих сообщений можно сделать выводы о том, что коммуникация внутри компании хромает. Был общий созвон где менеджер HR объяснил мне, что из-за «событий в нашей стране» проектов нет и им требуется более квалифицированные сотрудники. Мне предложили подождать до конца недели, я согласилась. Пятница, вечер, апдейтов ноль. 2 недели я ожидала от компании хоть чего-то. К слову, в оффере оплачиваемые дни считаются со дня работы на проекте. Круто придумано. Я впервые сталкиваюсь с таким неуважением к сотруднику. Спасибо за потраченное время. Я на протяжении двух недель оставалась без заработка во время «событий в нашей стране»)))

Доброго дня, Аліно.
Дякуємо за ваш відгук, він цінний для нашої компанії.
В першу чергу ми хотіли б принести вибачення, якщо компанія Mirko якимось чином принесла незручності, повірте це прикрий виняток у нашій практиці.
Деякі проблемні моменти з комунікацією, як ви зауважили, ми вже прийняли до уваги і надалі постараємось більше не допускати їх.
Наші працівники працюють не зважаючи ні на що і стараються для кожного, викладаються на максимум — проте виснаження також має місце бути, тим більше коли ми активно займаємось волонтерською діяльністю. І не дивлячись на шалений збіг обставин на тлі війни — ми будемо робити все, аби працювати краще, швидше і згуртованіше.
Сподіваємось Ви поставитесь із розумінням до даної ситуації і роботи наших працівників.

В будь якому разі компанія бажає Вам знайти омріяне місце роботи і отримувати задоволення від того чим Ви займаєтесь.

Компанія дає можливість проявити себе і отримати хороший досвід. Колектив дружній і завжди радий прийти на допомогу. Офіс просторий, світлий, зі зручно облаштованими робочими місцями. На рахунок комфорту (монітори, робочі машини, крісла і т.д.) — якщо щось не влаштовує, просто кажеш керівництву і всі питання оперативно вирішуються. Проблем з заробітною платою, вихідними чи гнучким графіком також, навіть якщо ви студент чи аспірант можна про це повідомити і доволі просто підкорегувати графік роботи. Керівництво враховує побажання працівників та великий акцент робить на постійному розвитку спеціалістів. За час роботи в компанії працював над різними цікавими проектами. Використовувались різні стеки технологій. Можна як і вивчити щось нове, так і вдосконалити вже наявні уміння. Часто організовуються різноманітні цікаві заходи поза межами компанії. Тож працювати в Mirko одне задоволення, завдяки атмосфері і колективу день проходить дуже швидко та цікаво!

Дякуємо за позитивний відгук, Богдане! Нам дуже приємно!

Компанія пропонує пройти безоплатне стажування тривалістю в 10 днів. Втім, зазначається, що часто такі стажування закінчуються раніше, якщо «за перші 5 днів не буде ніяких траблів:)».

Підтримали: Julia MirkoIvan Leonidovich

Дякуємо, Юрій за Ваш відгук.
Він дуже цінний для нас.
Так, ми справді пропонуємо пройти адаптацію для більш ефективного входження в робочий процес.