Mira Commerce

Варшава (Польща), Walnut Creek (San Francisco Bay Area), Santa Fe

2 грудня 2022 9:46

Roman Slisenko, PHP/WordPress developer

Щоб у кандидатів не складалося враження, що там все так дорбе, хочу поділитися і своїм досвідом. Коли влаштовувався на роботу, то була домовленість, що перший місяць я працюю на парт-таймі, потім фул-тайм. Перший місяць все було ок, я зробив декілька сторінок, невеличкий вебсайт і всі таски, які на мене були назначені. Коли прийшов момент вирішення питання працевлаштування на фул-тайм, то почалися якісь незрозумілі речі. То там ще щось не готово, то потрібно ще трохи почекати. В результаті домовилися ще на 1 місяць парт-тайму, але задач в наступному місяці майже не було. Ніякої внятної відповіді мені ніхто не зміг дати, що взагалі відбувається і що буде далі. В результаті я просто знайшов іншу роботу, але з цієї не йшов, бо було вже просто цікаво що буде далі. А далі не було нічого, взагалі. Просто ні задач, ні пояснень, нічого, тому я просто сказав, щоб видалили мій обліковий запис і що я робити вже нічого там не планую. З таким відношенням до людей я категорично не раджу цю компанію.

Учтем, спасибо за комментарий.

Я не буду продовжувати цю дискусію, але дам ще одну відповідь. Коли заключається контракт, то кожен бере на себе зобов’язання прописані у контракті і в ньому було ясно прописано «not less than 80 hrs hours a month» і на це робиться відповідна ставка коли влаштовуєшся на роботу і щось плануєш. Ви зі мною розрахувалися за перший місяць роботи і до цього питань нема, але наступні 3 місяці роботи просто не було взагалі ніякої. Ніхто не давав ніяких пояснень чому так і що буде далі і чи взагалі щось буде. Саме на цьому я хочу зробити акцент і щоб кожен враховував цей момент, коли буде приймати рішення. Хочеться вірити в краще і що такі ситуації не будуть повторюватися і всі будуть задоволені співпрацею. Дякую за увагу, на цьому у мене все.

Роман, вас взяли на почасовку для работы над текущими задачами по Вордпрессу, т.к. загрузки на фуллтайм не было. Тот рейт, который вы запросили, устроил, мы подписали контракт. Я вам обьяснил изначально, что полной загрузки сразу может и не быть, и предложил попробовать поработать на почасовке с вами, посмотртеь как пойдет, пока не прояснится ситуация. Доп задач не появилось, мы спокойно могли продолжать с вами сотрудничать в таком режиме, быть одним из клиентов с эпизодическими задачами, вас это не устроило и вы ушли, мы полностью расчитались с вами. Сожалею, что у вас осталось такое впечатление.