MIRA - top recruiting

рекрутер присилає тестове в якому треба зробити 2 завдання, орієнтований час як написано в самому тестовому це 4-16 годин на завдання, після того як я вибачився і написав що нажаль немає часу робити тестове, мені написали, що воно як виявляється оплячується і взагалі 2 завдання не обов’язкове( якщо таке віднощення до кандидата на початку, то що буде далі

17 лютого — надісланий фідбек на прохання рекрутера (файл в телеграмі)

— Дякую

22 лютого
— Анастасіє, доброго дня. Хотів поцікавитись чи є фідбек і які у нас справи?

— CV ще на розгляді

— Зрозумів. Тоді буду чекати оновлень. І періодично запитувати шо там)

1 березня
— Анастасіє, доброго дня. До сих пір чекаю відповіді. Компанія розглядає вакансії чи ні? Бо це не серйозно так довго це тягнути

2 березня
— Доброго дня, нажаль відповіді ще не було, коли отримаю фідбек одразу Вам напишу.

13 березня
— Анастасіє, доброго вечора. Хотів поцікавитись чи є фідбек і які у нас справи?
через 4 дні будемо відзначати місяць з того моменту, як я надіслав тестове

— Добрий вечір! Це не тестове, а Ваші коментарі щодо досвіду. Поки відповіді не було, чекаємо.

— дивіться, так як представник рекрутингової фірми, ви маєте давати повне пояснення як це все відбувається. чекати з моря погоди як я зараз це вичікую без дедлайнів, причин і пояснень. це абсурд

думаю більше пояснень не потрібно. не раджу звʼязуватися з цією компанією.

Підтримали: Oleh AntemeniukNataliia Klimochkina