Mindy Teams

27 листопада 2020 11:51

Nazar Kutsyk

Як і багато інших — починав співпрацю з компанією з графічного асистента ще в далекому 2017. Тож зараз з позиції Operation Manager локації можу сміливо сказати, що це місце, де твої можливості оцінять, а ти зможеш почати свою кар’єру і розвинутися на всі 200%.
Коротко по пунктах:
— колектив — твоя друга сім’я. Молодий, цілеспрямований, різноманітний (стільки людей з різних сфер життя ви знайдете не всюди). А частина з них стане вашими хорошими друзями, а не лише колегами.
— робочі зміни — чи ви студент, чи зайняті в першій чи другій половині дня, повний чи скорочений графіки — підбираєте які лише вам зручно.
— завдання — різного типу(є прості, а є і складніші). Але якщо і щось не зрозуміло, то завжди є наставники, які зможуть вам допомогти.
— коворкінг — зручні місця для виконання тасків. Кухня, кімната відпочинку та сан. вузли — все в порядку.
— можливість кар’єрного росту — безперечно. Головне — прояв бажання та твої здібності, які ти завжди можеш реалізувати.
За 3 роки співпраці з компанією ще жодного разу не пошкодував, що звернув увагу на рекламу в інтернеті про набір графічних асистентів та зателефонував.) Маса досвіду, цікавих завдань та викликів для самого себе.
Якщо шукаєте де реалізувати свій потенціал — то Mindy Teams саме для вас.